Co kupić do 300 PLN ??????

Tu pytamy co kupić , do auta , domu, reczniaka itp.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Caps

Co kupić do 300 PLN ??????

Post autor: Caps »

REDWHITE pisze:Co Ty masz do tych Yosanów
Nic nie mam, tylko dla mnie to szumofon w porównaniu np. do Valery ;-)
Awatar użytkownika
tarnus
Posty: 1699
Rejestracja: 2009-07-24, 14:38
Lokalizacja: Mobilek

Re: Co kupić do 300 PLN ??????

Post autor: tarnus »

REDWHITE pisze:No chyba że kolega jeździ dużo w nocy i w czasie małej aktywności kierowców no to potrzeba czegoś czulszego.
Nie trzeba nocy. Wystarczy teren górzysty, czyli cała Polska południowa, by na tępym radiu nic nie odebrać. Dobra czułość to podstawa. Mieszkam w górach i jeżdżę dużo po okolicy to wiem. Często jest tak, że jest duży łuk kilometrowy, albo i większy, objeżdżający spora górkę, i już zza tej górki prawie nic nie usłyszysz co się dzieje z przodu na tępym radiu. Inna też sprawa, że jak ktoś z nadaje bliżej niż 30-50m od ciebie to 110/120 całkowicie zatyka się i nie słyszysz ani tego kto nadaje ani nikogo więcej nawet na kanałach sąsiednich.
Awatar użytkownika
ivan161
Posty: 299
Rejestracja: 2013-09-04, 09:54
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Re: Co kupić do 300 PLN ??????

Post autor: ivan161 »

Użytkowałem 120pro, mojemu tacie włożyłem Atene i nigdy przytykania nie zaobserwowałem.
Jeśli ktoś szuka radia na anty misia to w/w prezentuje bardzo dobry stosunek jakość/cena. Na dodatek mały i brak problemu z zabudową.
Dla mnie tylko SQ z miejsca do poprawy.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Omenariusz
Posty: 4
Rejestracja: 2014-06-04, 14:40

Co kupić do 300 PLN ??????

Post autor: Omenariusz »

Kupiłem Legend 3 + sirio Ml145 wszystko już zestrojone i podłaczone ;) dzięki wielkie za wskazówki
Awatar użytkownika
tarnus
Posty: 1699
Rejestracja: 2009-07-24, 14:38
Lokalizacja: Mobilek

Re: Co kupić do 300 PLN ??????

Post autor: tarnus »

ivan161 pisze:Użytkowałem 120pro, mojemu tacie włożyłem Atene i nigdy przytykania nie zaobserwowałem.
Ja przeciwnie a jeździłem trochę z obydwoma. Który egzemplarz bym nie wziął z magazynu a jeszcze troszkę się tego pląta u nas tu i ówdzie to nie ma wyjątku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić ? ? ”