Jaką antenę wybrać?

Tu pytamy co kupić , do auta , domu, reczniaka itp.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
poweredge
Posty: 934
Rejestracja: 2012-05-30, 09:23
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaką antenę wybrać?

Post autor: poweredge »

Obawiam się że w tym konkretnym przypadku . Czyli jak kolega pyta do Yosana 120 i w dodatku z fabrycznym SQ to takie krótkie anteny mogą nie zdać egzaminu . Raz że SQ nie będzie wyrabiać (sygnał może być momentami za słaby aby utrzymać poprawność komunikatu) Dwa Yosan nie jest czułym radiem . Myślę że 1 m w przypadku nie przerobionego SQ będzie lepiej dawało sobie radę .
....
Awatar użytkownika
anhelo
Posty: 32
Rejestracja: 2011-11-22, 00:45
Lokalizacja: Szczecin

Jaką antenę wybrać?

Post autor: anhelo »

Podepnę się do dyskusji, posiadam na zmianę dwie anteny sirio as-100 i president florida export - oryginały. Trasa bez wątpienia dłuższa, tu nie ma żadnej dyskusji. Miasto w zupełności krótka florida, czytelne komunikaty na bliskich odległościach, bo po co mi wiedzieć co jest na drugim końcu miasta - jako antymisiek w mieście jest ok. Niemniej jednak i w niedaleką trasę też nie ma problemu na floridzie i wcale zasięg nie jest kiepski jak tu niektórzy piszą. Natomiast uważam, jak większość kolegów na forum, że podstawą jest aby sprzęt był oryginalny, a nie jakieś dziwne klony, które faktycznie mogą zniechęcić. Wybór należy do Ciebie, jednakże miasto-miastu nie równe, u mnie florida się sprawdza (po mimo że auto siewnik, tramwaje i inne cuda), RF gain i naprzód.
Najlepsza gospodyni chodzi po domu w mini.

Mobil: M Tech Legend III tuning KNKTR + Midland ML-145
Odpoczywają w garażu: Yosan Pro-120 / SIRIO OMEGA 27 Black MAG 125 / Sirio AS-100 na Alan SP-S Inox / President Florida Export
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić ? ? ”