President WQalker czy Wilson czy Grant

Tu pytamy co kupić , do auta , domu, reczniaka itp.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

krzysieksec
Posty: 5
Rejestracja: 2016-05-24, 08:01

President WQalker czy Wilson czy Grant

Post autor: krzysieksec »

Dzieki koledzy za odpowiedzi i ciekawą dyskusję teraz już całkiem bym nie wiedział co kupić ,czeka mnie chyba po prostu testowanie kolejnych CB ,kupiłem teraz tego Wilsona filipińczyk czy na początek proponujecie coś w nim zmienić ,jest w oryginale ,ma działać dokładnie jako antyradar na busie.Mam do niego antenę Sirio ML145.
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Re: President WQalker czy Wilson czy Grant

Post autor: SP9 »

Sahim pisze:Wojtek, odkąd Januwojt napisał że to dobre radio, polecasz JFK2 w wielu wątkach, BigMonster - gratuluję udanego egzemplarza. Chciałem tylko zaznaczyć że w cenie JFK2 (pomijam okazje) da się kupić zdecydowanie lepsze radio, chociażby AT6666 które możliwościami bije tego Presidenta na głowę. Mnie nie musicie przekonywać, radia testuję na własny użytek kupując różne modele, JFK2 miałem 3 egzemplarze i mam o nim wyrobione zdanie. Sprzeciwiam się jednak pisaniu o JFK2 dla nieświadomych w temacie jako o najlepszym radiu na "podstawę". Moim zdaniem to nadużycie. Tyle.
Miałem JFK I w aucie i ze starszych radyjek jest to jedno z najlepszych jak dla mnie jesli chodzi o odbiór i nadawanie (AM i podstawa - co prawda JFKI ma boki ale chodzi mi o radio na podstawę), JFK II miałem na krótko pożyczone od kolegi i jak dla mnie z nowych radyjek jest jednym z najlepszych - AM i podstawa nie mówię o bokach i wstęgach - pewnie sobie je w przyszłości kupię.

poza-tym muszę nadmienić iż bardzo cie przepraszam że nie polecam radyjek które ty polecasz i że mam inne zdanie niż ty, ale mam do tego prawo i nie jest ono ukształtowane pod wpływem kogoś innego - tylko jest moim osobistym, prze-zemnie sobie wyrobionym zdaniem. Co do ceny - fakt używane chodzi od 500 zł ale to już wola i wybór każdego z osobna co chce mieć i za ile
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
Awatar użytkownika
Speed
Posty: 1520
Rejestracja: 2012-08-11, 14:27
Znak/ranga: 161 OS 192
Lokalizacja: Lublin

President WQalker czy Wilson czy Grant

Post autor: Speed »

krzysieksec, jeżeli radio jest w oryginale to nie musisz nic zmieniać. Ewentualnie możesz podesłać na przegląd i strojenie, żeby się upewnić, że faktycznie wszystko jest sprawne. Najlepiej trochę z nim pojeździj i sam zdecyduj czy spełnia Twoje oczekiwania.
Mobil: DNT Carat + Solarcon Prowler 203
Na sprzedaż: President Harry III
krzysieksec
Posty: 5
Rejestracja: 2016-05-24, 08:01

President WQalker czy Wilson czy Grant

Post autor: krzysieksec »

W moim pierwszym poście jest link do tego Wilsona są tam również wykresy z przeglądu w Lublinie na Sudeckiej, fakt po niedzieli zrobię z nim trasę zobaczę jak będzie działać. Pozdrawiam serdecznie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić ? ? ”