Zmiana cb....co wybrac???

Tu pytamy co kupić , do auta , domu, reczniaka itp.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 2249
Rejestracja: 2008-02-02, 20:47
Lokalizacja: Kościerzyna JO84XC

Post autor: Dawid »

piter8872 pisze:Czy są jakies różnice (oprócz ceny oczywiscie)
Nazwa inna i inna obudowa. Brak niepotrzebnego ASC.
piter8872 pisze: Czy warto troche dołożyc i kupic presidenta czy brac od razu 520???
Unidena. Szkoda kasy na presidenta

- Galaxy DX95T2 + Densei EC 2002 + Lemm AT 107 Super 16 + SS-830 + ......

- Uniden 68 LTW + Diamond CR-11

- Albrecht AE6890 + FD 2020 + Gamma 90 + KLS-120

- Cobra 19 PLUS + Florida

- Intek H-520
piter8872
Posty: 7
Rejestracja: 2008-11-13, 19:54
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: piter8872 »

Nie chce kupic radia na szybko, bo juz raz sie nadziałem i kupiłem tego nieszczęsnego sunkera.... Teraz wolę przemyślec dwa razy swoją decyzje, zeby znowu sie nie nadziac....
Cb sunker elite one => nigdy więcej.... Szumoofonu !!!!!
Awatar użytkownika
paapas
Posty: 377
Rejestracja: 2008-02-15, 21:57
Lokalizacja: poznań

Post autor: paapas »

Kolego brat użytkuje Presidenta z ml sirio, ja obecnie Unidena 520xl z sirio sg cb 1400, obie długość ok. 1,5 metra i powiem Ci że żadnej różnicy nie ma poza
Dawid pisze: Nazwa inna i inna obudowa. Brak niepotrzebnego ASC.
,bierz Unidena bo im dłużej będziesz się zastanawiał to większy będziesz miał problem, moim zdaniem niezależnie jakie radio kupisz to i tak po jakims czasie jak połkniesz bakcyla cb będziesz je chciał zmienić na inne z czystej ciekawości, tak jak ja powoli przymierzam się do tego.
Jutro jest w świecie baśni więc ciesz się dniem dzisiejszym:)
Gaten
Posty: 145
Rejestracja: 2008-12-13, 00:02
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Gaten »

paapas pisze:i tak po jakims czasie jak połkniesz bakcyla cb będziesz je chciał zmienić na inne z czystej ciekawości
święte słowa :-) po U-520 miałem już MK-3,Alana 18 i 28,Walkera i Valerego został Walker i Valery na zapasie ;-)
na razie blokuje Cię brak miejsca na większe radio ale kiedyś będziesz chciał sprawdzić jak działa inne radio albo czy polubisz ASC ;-)
na razie bierz U-520 chyba że masz możliwość sprawdzić Johnego lub Harrego z ASC w moim przypadku wszystkie radia które miałem poza Walkerem ściągały zakłócenia z sygnalizacji,linii energetycznych,oświetlenia ulicznego itp. z Walkerem na ASC mam spokój więc poddaję to koledze pod rozwagę być może ASC się przyda,każdy ma inną teorię na temat każdego radia więc jak nie spróbujesz sam to każdy będzie Ci mieszał w głowie ;-) że jego jest najlepsze
Gaten
Walker-Sirio Turbo 3000-NM-500e
JFK,Indiana,Santiago 600 na zapasie
piter8872
Posty: 7
Rejestracja: 2008-11-13, 19:54
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: piter8872 »

No i stało się, pod koniec tygodnia odebrałem Unidenka 520xl. Po pierwszej jezdzie próbnej byłem bardzo zadowolony :lol: :lol: dopóki nie pojechałem pod centrum handlowe i nie odkręcili mi mojej ml-ki :-/ . Jak dokupię jakąs antenke, to opisze jak sie sprawuje radyjko. Dzięki wszystkim za pomoc, Pozdro
Cb sunker elite one => nigdy więcej.... Szumoofonu !!!!!
Awatar użytkownika
paapas
Posty: 377
Rejestracja: 2008-02-15, 21:57
Lokalizacja: poznań

Post autor: paapas »

piter8872 pisze:dopóki nie pojechałem pod centrum handlowe i nie odkręcili mi mojej ml-ki
takie niestety Kolego obyczaje w naszym kraju panują, trza się pilnować !!!
Jutro jest w świecie baśni więc ciesz się dniem dzisiejszym:)
Awatar użytkownika
venon666
Posty: 2054
Rejestracja: 2008-03-22, 13:39
Lokalizacja: JO81VV PLESZEW

Post autor: venon666 »

i chowac magnesowke do auta
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić ? ? ”