co kupic za 900zl (caly zestaw)

Tu pytamy co kupić , do auta , domu, reczniaka itp.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

scorpion1629

Post autor: scorpion1629 »

[quote="Dawid"]Jackson II i Sirio Tubro/Performer 5000 w dziurke :-P <taka moja propozycja

Potwierdzam choć już dawno nie mam autka ale jak bym teraz miał taką sumę i miałbym wybierać to właśnie taki zestaw
Awatar użytkownika
Skorupa
Posty: 1361
Rejestracja: 2011-03-18, 10:49
Lokalizacja: Wieluń JO91GF

Post autor: Skorupa »

Wybór raczej się już dawno dokonał ;-)
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Post autor: SP9 »

Obrazek Gratulujemy zostałeś odznaczony zaszczytnym orderem "Złotej Łopaty" za odkopanie tematu z kwietnie zeszłego roku :mrgreen:
może zrobimy "Łopatę miesiąca" i platynową roku ....?
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
Awatar użytkownika
drovid
Posty: 1413
Rejestracja: 2011-08-26, 22:39
Lokalizacja: UK / PL

Post autor: drovid »

To jak bedzie impreza?
Mobil: President jackson 2 / Megawat 4000
Baza: President Lincoln / Sirio GejMajster
QTH : JO00DT
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Post autor: SP9 »

- odznaczony stawia ..... :musik:
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
scorpion1629

Post autor: scorpion1629 »

:shock: wyskoczyło mi jako nowy temat - czy ja na daty patrze kiedy post wysłany ..... :shock: :-/
witekwitek
Posty: 3
Rejestracja: 2012-04-17, 22:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: witekwitek »

kgb14 pisze:peanuts, a jak masz takie szybkie auto i chcesz antenę na magnes czy zdajesz sobie sprawę z jaką max prędkością możesz jechać mając taka antenę ? jakie są skutki oderwania magnesu ( fakt zdarza się to bardzo rzadko ale jednak )
Otóż powiem Ci , ze producent w zależności od magnesu daje do 130 km/h . Weź pod uwagę , ze np jadąc z taką prędkością mijasz się z ,,dużym'' który jedzie 90 km/h i masz już 220 km/h.
a nawet jak nie urwie sie kabel tylko odczepi - to mim po lakierze masz jak nie po jakiejś szybie a jak komuś wpadnie do środka ? :shock:


Wystarczająco nastraszyłem aby podarować sobie magnesy :mrgreen: zwłaszcza w szybkich autach :-P

Weź lepiej jakiś uchwyt albo daj sobie antenę zamiast antenki radiowej , a jak nie zależy Ci na wielkich łącznościach i ma być to tylko antymisiek to może triplex ?

Wyedytowano. Ban.
Ostatnio zmieniony 2012-04-19, 23:57 przez witekwitek, łącznie zmieniany 1 raz.
1zl_2010
Posty: 1
Rejestracja: 2013-08-28, 17:44
Lokalizacja: Wałcz

Post autor: 1zl_2010 »

Witam ;-)

Jako, że jestem Tu nowy chciałem się ze wszystkimi przywitać :-)
By nie zakładać nowego tematu postanowiłem napisać tutaj :) Planuję zakup CB radia + antena (na magnes) w miesiącach wrzesień- październik. Antenka do ok metra (ponieważ łatwo ją schować). Jakieś przyzwoite radyjko.

Pytania:

1. Jaką polecacie antenkę (na magnes) by była w miarę daleka łączność (cieszę się jakby łącznośc była około 10-12 km. Antenka do ok metra wysokości lub 120 cm max (koniecznie z przegubem kulowym - mam garaż i byłoby lepiej położyć antenkę na dachu niż chować ją do bagażnika).
2. Jakie polecacie radyjko (koniecznie z przełączaniem na standardy EU- PL., filtrami przeciwzakłóceniowymi).Chciałbym modyfikowane, ale czy w Niemczech się nie przyczepią? (Czytałem na forum, że w Niemczech zabierają CB-Radia za nie przełączenie się na standard EU). Radyjko ma służyć kilka lat ;-)
Prosiłbym o linki do takich zestawów ewentualnie osobno radyjko i antenka. Budżet około 700-900 zł max.

Pozdrawiam,
1zl_2010 - początkujący użytkownik CB-radia.
Ostatnio zmieniony 2013-08-28, 21:01 przez 1zl_2010, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
drovid
Posty: 1413
Rejestracja: 2011-08-26, 22:39
Lokalizacja: UK / PL

Post autor: drovid »

heh, dlaczego nie wysilisz sie choc troche i nie poszukasz. To wszystko już tu było wałkowane setki razy.
Mobil: President jackson 2 / Megawat 4000
Baza: President Lincoln / Sirio GejMajster
QTH : JO00DT
Awatar użytkownika
januwojt
Posty: 2236
Rejestracja: 2010-01-20, 15:33
Znak/ranga: SQ9ORF
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: januwojt »

1zl_2010 pisze:Witam ;-)

Jako, że jestem Tu nowy chciałem się ze wszystkimi przywitać :-)
By nie zakładać nowego tematu postanowiłem napisać tutaj :) Planuję zakup CB radia + antena (na magnes) w miesiącach wrzesień- październik. Antenka do ok metra (ponieważ łatwo ją schować). Jakieś przyzwoite radyjko.

Pytania:

1. Jaką polecacie antenkę (na magnes) by była w miarę daleka łączność (cieszę się jakby łącznośc była około 10-12 km. Antenka do ok metra wysokości lub 120 cm max (koniecznie z przegubem kulowym - mam garaż i byłoby lepiej położyć antenkę na dachu niż chować ją do bagażnika).
2. Jakie polecacie radyjko (koniecznie z przełączaniem na standardy EU- PL., filtrami przeciwzakłóceniowymi).Chciałbym modyfikowane, ale czy w Niemczech się nie przyczepią? (Czytałem na forum, że w Niemczech zabierają CB-Radia za nie przełączenie się na standard EU). Radyjko ma służyć kilka lat ;-)
Prosiłbym o linki do takich zestawów ewentualnie osobno radyjko i antenka. Budżet około 700-900 zł max.

Pozdrawiam,
1zl_2010 - początkujący użytkownik CB-radia.
Radio Harry III + antena Sirio Turbo 1000
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić ? ? ”