co kupic za 900zl (caly zestaw)

Tu pytamy co kupić , do auta , domu, reczniaka itp.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
KiMCIO
Posty: 2442
Rejestracja: 2008-06-04, 19:22
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: KiMCIO »

ass12136 pisze:zamowilem sobie Walkera ASC + ML 145 i mam nadzieje ze bede zadowolony :-)
lohen, wiesz moze gdzie jest jakis sklep w katowicach(badz okolicach) z fajnymi mikrofonami do cb?
mikrofon kup na alledrogo lub u nas na forum, będzie taniej i będziesz zadowolony...
Pomagam w zakupach w Chinach.

http://ali.pub/e5dqi" onclick="window.open(this.href);return false;

Gwarantuje dobre ceny :-) Dla Kolorowych specjalne oferty!
Awatar użytkownika
LOHEN
Posty: 1970
Rejestracja: 2009-11-21, 16:55
Lokalizacja: DX London
Kontakt:

Post autor: LOHEN »

ass12136 pisze: lohen, wiesz moze gdzie jest jakis sklep w Katowicach(badz okolicach) z fajnymi mikrofonami do cb?
Szczerze polecam sklep w Wolbromiu. Nawet jeśli nie maja czegoś to sprowadzą (np. moja turbinka). Wiadomo jak to jest z zakupem z serwisów aukcyjnych, poza paroma jednostkami wiekszość to ryzyko.
http://www.e-radia.pl/
Miła obsługa, aczkolwiek niekoniecznie na topie :mrgreen: Ceny można negocjować, a towar sprawdzic organoleptycznie.
POLECAM!
ass12136
Posty: 29
Rejestracja: 2009-12-02, 21:20
Lokalizacja: Katowice

Post autor: ass12136 »

zamontowalem walkera z ml 145 wszystko fajnie chodzi, dzieki za pomoc:-) szukam jeszcze tylko jakiegos odpowiedniego mikrofonu.
President Walker + Densei EC 2002 + ML 145
Awatar użytkownika
KiMCIO
Posty: 2442
Rejestracja: 2008-06-04, 19:22
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: KiMCIO »

Kup to co ma 3 userów Walkera - Densei EC 2002 :)
Pomagam w zakupach w Chinach.

http://ali.pub/e5dqi" onclick="window.open(this.href);return false;

Gwarantuje dobre ceny :-) Dla Kolorowych specjalne oferty!
Awatar użytkownika
max
Posty: 2529
Rejestracja: 2008-08-03, 11:21
Znak/ranga: 161CBF023
Lokalizacja: Oświęcim JO90OA

Post autor: max »

Walker fajnie chodzi z DEnseiem EC 2002
Awatar użytkownika
LOHEN
Posty: 1970
Rejestracja: 2009-11-21, 16:55
Lokalizacja: DX London
Kontakt:

Post autor: LOHEN »

max pisze:Walker fajnie chodzi z DEnseiem EC 2002
Jeszcze lepiej z turbinką 2018 :mrgreen:
Awatar użytkownika
max
Posty: 2529
Rejestracja: 2008-08-03, 11:21
Znak/ranga: 161CBF023
Lokalizacja: Oświęcim JO90OA

Post autor: max »

niewatpie
ass12136
Posty: 29
Rejestracja: 2009-12-02, 21:20
Lokalizacja: Katowice

Post autor: ass12136 »

2018 kosztuje ponad 200 zł a 2002 kolo 80 - az taka roznica miedzy nimi?
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7795
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

ass12136 pisze:2018 kosztuje ponad 200 zł a 2002 kolo 80 - az taka roznica miedzy nimi?
różnica jest - jak dla mnie EC-2002 daje małe wzmocnienie
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

ass12136 pisze: lohen, wiesz moze gdzie jest jakis sklep w katowicach(badz okolicach) z fajnymi mikrofonami do cb?
To już jest inny temat . Ponadto jak zwracasz się już tak konkretnie do osoby to lepiej napisz do niej PW.

Proszę skończyć OT . więcej ostrzeżeń nie będzie - to nie jest temat stricte o mikrofonach .
:evill:
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
KubaNczyk
Posty: 2
Rejestracja: 2011-03-10, 14:10
Lokalizacja: Bialystok

Post autor: KubaNczyk »

Kup cb radio marki President Harry III clasic.
A antenke President Super Georgia na magnes.
A na stale to President Alabama

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pasek888
Posty: 1454
Rejestracja: 2009-11-27, 20:22
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: pasek888 »

KubaNczyk pisze:Kup cb radio marki President Harry III clasic.
A antenke President Super Georgia na magnes.
A na stale to President Alabama

Pozdrawiam
Mam nadzieję, że to prowokacja...
Johnny 3 + WA-27 / Albrecht AE 2990 AFS + Hyflex
Awatar użytkownika
BigMonster
Posty: 905
Rejestracja: 2010-12-06, 16:04
Lokalizacja: UK-Cheshire/PL-Lubelskie

Post autor: BigMonster »

Harry III tak ale nie classic. Classic jest po prostu ubogi w opcje. Harry III jest dobry jak jestes w stanie przezyc cene i potrzebujesz malego dzialajacego radia do mobila przy ktorym nie bedziesz musial krecic. Alternatywa jest Walker ASC.
Do tego sirio AS-100 albo sirio ML 145 lub sirio 5000 zaleznie od tego na jaka dlugosc anteny jestes gotowy.
Jak chcesz pokombinowac to moze uda ci sie wycisnac z tego budzety JFK II. Solidne radio z bonusowymi funkcjami.
Wedlug Starszych urzytkownikow president jest zdrowo przeplacony (dla tego napisalem "jak przezyjesz cene") i warto szukac uzywek. Jesli chcesz miec cos "specjalnego" albo zaoszczedzic troche kasy to popytaj.
Wyzej wymienione modele radyjek i anten to sprawdzone modele na ktorych sie na pewno nie zawiedziesz.

[ Dodano: 2011-03-10, 14:58 ]
pasek888, Bo to powinno byc tak: Kup harry III Classic..... ....a najlepiej na mojej aukcji www.allegro... :)
Whenever there is any doubt, there is no doubt.
JFK II V2 + Densei 2002 + ESP-20 + KL 203P + Santiago 1200
AnyTone 5555N + Dell 18A + Uniden ESP-12 + Dipol 1/2
Piotr.
Posty: 92
Rejestracja: 2010-06-03, 14:55
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Piotr. »

BigMonster pisze:Jak chcesz pokombinowac to moze uda ci sie wycisnac z tego budzety JFK II. Solidne radio z bonusowymi funkcjami.
Wedlug Starszych urzytkownikow president jest zdrowo przeplacony (dla tego napisalem "jak przezyjesz cene") i warto szukac uzywek. Jesli chcesz miec cos "specjalnego" albo zaoszczedzic troche kasy to popytaj.
JFK II w dobrym stanie Hasan ma na sprzedanie.
Pozdrawiam
walkie74
Posty: 6
Rejestracja: 2011-04-08, 14:31
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: walkie74 »

Czesc,
to moj pierwszy post wiec sie przedstawie. Maciek, 36lat, Szczecin, blade pojecie o CB :)

Szukam radia CB do uzytku w miescie i na trasie, od kilku dni... wizualnie spodobala mi sie Cobra 29LX LE, ale piszecie ze to stary cukierek w nowym papierku, presidenty sa dla mnie szpetne, ale przeboleje jezeli taki bedzie werdykt Jury...:)
Lubie kupowac porzadny sprzet, zeby go za rok czy dwa nie zmieniac na ciut lepszy, cena to aspekt trzecio rzedny, najwazniejsza jest funkcjonalnosc, osiagi i zaawansowanie technologiczne, rozumiem ze sa stare sprawdzone i dobre, ale ja wole nowe sprawdzone i dobre, lub maksymalnie do tego zblizone :)

Widze ze piszecie duzo o Walkerze, czy to jest to najlepsze radio czy jest cos co oferuje jeszcze wiecej? - oczywiscie rozsadnych funkcji poprawiajacych uzytkowanie, a nie wodotryskow :

Co do anteny to mam na aucie stale relingi dosyc mocnej konstrukcji i do takowych potrzebowal bym antenke ok 150cm z jakims madrym rozwiazaniem zeby latwo bylo ja zlozyc przed wjazdem do garazu, bez nadmiernego krecenia srubkami :)
Aha auto to Toyota LC V8, wiec miejsca na montaz tez jest sporo, moze ktos sie juz spotkal z montazem w tym modelu w pulpice zamiast zapalniczki i popielniczki? ewentualnie w podlokietniku?
O gruszce nie pisze bo z tego co wyczytalem jest to oczywista oczywistosc :)

Najchetniej kupil bym taki zestaw od kogos kto ma tutaj nieposzlakowana opinie, zeby pozniej nie bylo zgrzytow :)

Pozdrawiam
Maciek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić ? ? ”