coś taniego na bazę...

Tu pytamy co kupić , do auta , domu, reczniaka itp.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Nemiroff
Posty: 410
Rejestracja: 2009-04-06, 07:20

Post autor: Nemiroff »

ma tylko 3 bandy , lepiej poszukaj jacksona I . W granicach 400-450 zł powinienes dostac egzemplarz w przyzwoitym stanie .
Nie sztuka zabić muchę na przedniej szybie, sztuka jest zabić muchę na bocznej szybie
Obrazek
Awatar użytkownika
maroosz
Posty: 2264
Rejestracja: 2008-12-27, 20:38
Lokalizacja: Kielce CK
Kontakt:

Post autor: maroosz »

Feniks, ale może da się go poszerzyć... stąd pytam.... mój ojciec miał takie kiedyś, jak jeszcze jeździł Tirami i mówi że radio wypas... najlepsze jakie miał poza jakimś Apache ale tego nie mogłem odnaleźć na googlach...
Obrazek
Awatar użytkownika
Nemiroff
Posty: 410
Rejestracja: 2009-04-06, 07:20

Post autor: Nemiroff »

richard ma bardzo pozytywne opinie , ale nie mam pojecia czy mozna mu dolozyc dodatkowe bandy , a jezeli nawet czy bedzie to oplacalne. Zamiast tego kombinowania poszukalbym jednak jacka .
Nie sztuka zabić muchę na przedniej szybie, sztuka jest zabić muchę na bocznej szybie
Obrazek
Awatar użytkownika
szpara
Posty: 794
Rejestracja: 2008-01-29, 21:17
Lokalizacja: KO01KX (Tarczyn)

Post autor: szpara »

Richarda można poszerzyć do możliwości alana 87. Góral miał takiego jakiś czas temu. Radio o mocnej modulacji i dobrym filtrze NB/ANL. Posiadam takie w aucie i sprawuje się super. Trzeba tylko dorobić wyłącznik rogera bo w oryginale załączony jest na stałe. Dodam jeszcze, że to radio posiada jedną końcówkę mocy więc 7W to dla niego bezpieczne max.
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Jackson Piotra jest na sprzedaż :->
http://www.allegro.pl/item646387500_pre ... azowe.html

za 400 jest jeszcze jeden na mieście, jeśli to Ciebie interesuje to podeślę namiary na Rekję :->
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
maroosz
Posty: 2264
Rejestracja: 2008-12-27, 20:38
Lokalizacja: Kielce CK
Kontakt:

Post autor: maroosz »

Cinek:), 500-600 to za dużo puki co na mnie...

[ Dodano: 2009-05-31, 13:28 ]
szpara pisze:Richarda można poszerzyć do możliwości alana 87. Góral miał takiego jakiś czas temu. Radio o mocnej modulacji i dobrym filtrze NB/ANL. Posiadam takie w aucie i sprawuje się super. Trzeba tylko dorobić wyłącznik rogera bo w oryginale załączony jest na stałe. Dodam jeszcze, że to radio posiada jedną końcówkę mocy więc 7W to dla niego bezpieczne max.

a jaki może być koszt takiej zabawy ??
Obrazek
Awatar użytkownika
szpara
Posty: 794
Rejestracja: 2008-01-29, 21:17
Lokalizacja: KO01KX (Tarczyn)

Post autor: szpara »

maroosz pisze:a jaki może być koszt takiej zabawy
Nie mam bladego pojęcia :-? . Wydaje mi się jednak, że koszt tego rysia i jego przeróbki będzie zbliżony do w/w jacksona.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić ? ? ”