wybór zestawu

Tu pytamy co kupić , do auta , domu, reczniaka itp.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

barti289
Posty: 51
Rejestracja: 2009-09-23, 12:46
Lokalizacja: RZEszów
Kontakt:

wybór zestawu

Post autor: barti289 »

Witam,
miałem już radyjko inteka m110plus i krótką antene w audi80 szumiało to jak cholera - ale to chyba wina trochę auta była bo w MKIV nie szumiało przy odpalonym silniku..ale jak na pierwsze radyjko to i tak byłem zadowolony bo kupiłem tanio. teraz mam golfa IV jedyne miejce które mi odpowiada by zamontować radyjko to pod podłokietnikiem - sprytnie fajnie itd. z tym, że intek miał 14.6cm szerokości i się nie mieściło - dlatego sprzedałem - szukam więc dobrego radyjka węższego (może to i głupie kryterium) ale uszanujcie to z dobrymi parametrami i taniego. Do głowy mi przychodzi tylko alan 109 co o nim sądzicie?? ewentualnie proszę o inne propozycje zawierające powyższe kryteria. i proszę jeszcze o propozycje antenki do 100cm może jakiś wilson??
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Witaj na forum barti289,


JohnyII z racji tego że ten podłokietnik dość mały jest i płytki i nie będziesz miał do niego swobodnego dostępu . Po drugie zajrzyj do galerii paapas'a a znajdziesz tam profesjonalny montaż w golfie. Z małych radii to jeszcze yosan 2204-taniusie radio, jak dla mnie za małe ale to już kwestia gustu.

Anten metrowych nie używałam i nijak Tobie nie pomogę.

Pozdrówko.

Poczytaj co napisaliśmy na forum, zajrzyj do galerii-uwierz że warto :) znajdziesz gotowe rozwiązania.
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
darelk
Posty: 1655
Rejestracja: 2009-05-24, 20:35
Lokalizacja: Ełk KO13ET

Post autor: darelk »

barti289 pisze:alan 109
nie warto , proponuje yosan 120 bardzo małe radio ( jak nie najmniejsze ) i nawet dobre , antenka sirio as 100 a co do montarzu proponuje kieszeń w konsoli środkowej nad radiem , moim zdaniem najlepsze miejsce
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

no nie wiem czy najmniejsze - głównie na szerokości mi zależy by była najmniejsza...a ten yosan jest tylko 6mm węższy od inteka którego miałem. Powidzcie mi co sądzicie o unidenie 520xl on ma tylko 115mm szerokości - napewno by wlazł. Jak kupowałem inteka to każdy chwalił to radio a teraz gdzie nie zajrze to negatywne opinie - co się zmieniło i czemu go nie polecacie??
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

barti289, ogólnie to chodzi o to że to Ty masz być z tego zadowolony a nasze opinie są jak najbardziej subiuektywne. Jeśli Twoja decyzja jest uzależniona od wielkości miejsca na radio to kup u520 jeśli Tobie pasuje. Radio ma wszystko co powinno mieć podstawowe cb. Nigdy nie słyszałam filipińczyka, ktoś na forum ma kontakt do sprzedającego czy jakoś tak......poszukaj bo temat w ostatnich kilku dniach na pewno był :)

A to dlaczego jesteśmy na tak czy na nie dla u520 to jest temat rzeka na forum......poczytaj
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
bad
Posty: 1051
Rejestracja: 2009-08-21, 23:07
Lokalizacja: WND

Post autor: bad »

Ja kupiłem Unidena 520 w tym tygodniu - radio pełnoletnie ze starej produkcji w Filipinach. Cena 179zł bez uchwytu i gruszki. Sprzęt naprawdę godny polecenia.

PC-122 / U520XL Philippines / Yosan JC-2204 Turbo
Sirio Omega 27 / Sirio Turbo 2000 Black / Sirio Turbo 1000 Black
RF LIMITED EC-2018 TURBO
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

a ja kupiłem U520XL jakieś 2 miechy temu.
Chińczyk niestety i jedyne co w mi w nim odpowiada to to, ze idealnie pasuje pod podłokietnik.
Reszta mnie irytuje na maksa jak na razie, ale możliwe, ze to wina badziewnej anteny - Hustler 100 (która i tak nie jest najgorszą z anten).

Generalnie jak bym miał Ubota teraz polecać, to bym nie polecił. :cry:

pzdr
k
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

Anonymous pisze:a ja kupiłem U520XL jakieś 2 miechy temu.
Chińczyk niestety i jedyne co w mi w nim odpowiada to to, ze idealnie pasuje pod podłokietnik.
Reszta mnie irytuje na maksa jak na razie, ale możliwe, ze to wina badziewnej anteny - Hustler 100 (która i tak nie jest najgorszą z anten).

Generalnie jak bym miał Ubota teraz polecać, to bym nie polecił. :cry:

pzdr
k
co Cię konkretnie w nim irytuje?? szumi? zła obsługa??rozwiń proszę temat
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

Jednego nie mogę zrozumieć.

Ludzie kupują radia za 200-500 PLN a na antenach oszczędzają.

A potem jest narzekanie, biadolenie że źle słychać, że szumy i zakłócenia.

Czym to jest podyktowane?

Bo to ani nie ekonomiczne - kto tanio kupuje dwa razy kupuje
ani przemyślane - tak jak super komputer z najgorszą kartą graficzną -

Albo inna myśl kierowców - antenka ma być króciutka aby nie szpeciła sylwetki samochodu.
No a radio full wypas bo pasuje do wnętrza auta.
Awatar użytkownika
darelk
Posty: 1655
Rejestracja: 2009-05-24, 20:35
Lokalizacja: Ełk KO13ET

Post autor: darelk »

JanC pisze:Albo inna myśl kierowców
ja to bym włożył do głupot kierowców a nie myśli
barti289
Posty: 51
Rejestracja: 2009-09-23, 12:46
Lokalizacja: RZEszów
Kontakt:

Post autor: barti289 »

antenke chyba kupie sirio as-100 długość taka jaką chciałem - a czytałem opinie i wręcz nie znalazłem negatywnych - pozostaje otwarta sprawa radia...radyjko wziałbym tti880 nawet kolor podświetlenia idealny (chociaż bardziej podoba mi sie tti770) - ale cholercia trochu za szerokie i w podłokietnik mi nie wejdzie - a nie ciąć schowka w kokpicie i tam montować..podrzućcie więc jakieś rozsądne radio o szerokości 11-12cm (wiem - głupi warunek - ale może coś doradzicie).

[ Dodano: 2009-09-25, 13:04 ]
jeszcze raz oceńcie taki zestaw http://www.allegro.pl/item746723939_uni ... _wtyk.html i powiedzcie czemu ten uniden to taki szajs??
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

ech poczytaj dlaczego. Zenobek założył cały elaborat o tym, dywagacji mnogo, poczytaj.......
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
barti289
Posty: 51
Rejestracja: 2009-09-23, 12:46
Lokalizacja: RZEszów
Kontakt:

Post autor: barti289 »

czytałem ten wywód w którym na siłe na uwalić unidena..hehe. normalnie w kropce jestem;/
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

W tym momencie nie pamiętam co jest pod podłokietnikiem ale czy nie ma tam takiej przestrzeni żeby radio wcisnąć? Słuchaj kup unidena jeśli się tam mieści. Radio jak radio bez ochów i achów ale w Twoim przypadku na plus jego wielkość. Rozważ Yosana 2204 bo też takie malusie. Po drugie jak Ciebie wciągnie cb to i tak za jakiś czas będziesz myślał nad następnym nabytkiem. To co kupujemy zawsze można sprzedać więc nie wyrywaj włosów z głowy tylko pomierz przestrzenie w aucie i do dzieła :)

Pozdrawiam :)
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

Wybor padł na unidena z antenką sirio
http://www.allegro.pl/item753589102_uni ... _wtyk.html

pragnę podkreślić iż radia używam sporadycznie więc powinno mi wystarczyć :-o
Tak tylko z ciekawości zapytam to radio z antenką trzeba będzie zestroić prawda?? nie ma szans by dobrze działało bez tego??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić ? ? ”