Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
ded
Posty: 132
Rejestracja: 2010-05-07, 14:25
Lokalizacja: Ciechanow
Kontakt:

Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: ded »

Ja się nauczyłem, że albo w takim "domowym" sprzęcie robię naprawę sam albo wysyłam bo jest taniej i często bardziej profesjonalnie. W mniejszych miejscowościach często trudno o kompetentnego fachowca.

W Ciechanowie jest chyba tylko jeden Pan, który się poważnie zajmuje CB. Ul Okrzei, obok sklepu zielarskiego i chyba biblioteki. Można go wołać na kanale 11, pracuje 9-17 ale lubi wyskoczyć na obiad ale czasem można go wywołać po godzinach pracy. Ma 2 metry, fatalne podejście do klienta ale wyraźnie lubi temat CB i z rozmowy wynikało, że ogarnia także trudniejsze tematy. Ja przychodziłem do niego z duperelami typu uszkodzony mikrofon więc trudno mi ocenić jego profesjonalizm bo to dla serwisanta drobiazg. Jak z nim porozmawiałem, to trochę nie wstrzela się w forumowe kanony i na tuning full opcję to bym mu raczej radia nie zostawił. Kierowcy raczej go polecają, narzędzi wyraźnie mu nie brakuje.

Ceny i asortyment nastawione raczej na "typowych Kowalskich" ale było trochę starych, ciekawszych radyjek albo jakieś modele za 1000zł.
K-PO DX5000 v5 + FD-1818 + Sirio Turbo 5000 w dziurce.
Mobil: BMW e39 kombi
Awatar użytkownika
Speed
Posty: 1520
Rejestracja: 2012-08-11, 14:27
Znak/ranga: 161 OS 192
Lokalizacja: Lublin

Re: Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: Speed »

ded pisze:W Ciechanowie jest chyba tylko jeden Pan, który się poważnie zajmuje CB.
Panu Jarkowi (nie pomyliłem się?) zawiozłem raz Harrego II jak zgubił odbiór. Co prawda naprawił, nie pamiętam w jakiej cenie, ale lutownicą to chyba machał jak malarz pędzlem. Innym razem pojechałem po kawałek kabelka do zrobienia przedłużki anteny i przy okazji zapytałem o głośnik zewnętrzny. Ja o chlebie ten o niebie.. Podałem konkretny model jaki mnie interesuje, a odniosłem wrażenie, że wyjął wszystkie, które mu zalegają :-P
Mobil: DNT Carat + Solarcon Prowler 203
Na sprzedaż: President Harry III
Awatar użytkownika
ded
Posty: 132
Rejestracja: 2010-05-07, 14:25
Lokalizacja: Ciechanow
Kontakt:

Re: Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: ded »

On jest specyficzny. Jak przyszedł kiedys szczawik zapytać o "radio Presidenta" to tak z nim rozmawiał jak by chciał go zbyć... Teraz widzę że robi też telewizory.

Wysłane z 1+2
K-PO DX5000 v5 + FD-1818 + Sirio Turbo 5000 w dziurce.
Mobil: BMW e39 kombi
Awatar użytkownika
Speed
Posty: 1520
Rejestracja: 2012-08-11, 14:27
Znak/ranga: 161 OS 192
Lokalizacja: Lublin

Re: Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: Speed »

ded pisze:Teraz widzę że robi też telewizory.
Dokładnie tak :-P Jak byłem po wspomniany wcześniej kabelek i głośnik to właśnie jakaś Pani przyszła pytać o telewizor ;-)
Mobil: DNT Carat + Solarcon Prowler 203
Na sprzedaż: President Harry III
Awatar użytkownika
ded
Posty: 132
Rejestracja: 2010-05-07, 14:25
Lokalizacja: Ciechanow
Kontakt:

Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: ded »

W małym mieście trzeba rozszerzać asortyment usług. Tym bardziej, że lokalizację ma taką, że ciężarówka z trasy nie zakręci do niego. Choć poprzednie lokum było w jeszcze gorszym miejscu bo osobówką się wcisnąć w pobliże pkp i bazaru to też niekiedy wyzwanie.

Na pewno nie jest to pierwszy lepszy leszczyk z SWR-miarką ale jakiś konkretny tuning albo poważną naprawę wolałbym zlecić w Sinadzie lub Konektorze. Także dlatego, że oni czują "forumowe klimaty":>
K-PO DX5000 v5 + FD-1818 + Sirio Turbo 5000 w dziurce.
Mobil: BMW e39 kombi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”