Strojenie anteny Ostróda

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Spritny
Posty: 13
Rejestracja: 2012-03-19, 21:38
Lokalizacja: Ostróda

Strojenie anteny Ostróda

Post autor: Spritny »

Mam pytanie to kolegów i koleżanek z Ostródy i okolic, chciałbym dobrze zestroić antenke i nie wiem gdzie w Ostródzie lub okolicy(Olsztyn, Iława...) można to zrobić??? Proszę o podpowiedź i jakieś namiary :-)
Awatar użytkownika
Pawciu
Posty: 1111
Rejestracja: 2009-09-22, 18:42
Lokalizacja: Skierniewice KO01BW87

Post autor: Pawciu »

poszukaj kogoś na forum mamy parę osób z Ostródy
M1. Johnny III tuning + President texas 208 + ESP-12

Nigdy nie narzekaj , że w życiu masz pod górę , jeżeli zdecydowałeś ,że idziesz na sam szczyt
master
Posty: 36
Rejestracja: 2011-11-29, 17:59
Lokalizacja: ostróda

Post autor: master »

montowałem antene w busie w dziurke zrobiłem słabą mase i żle zalutowałem wtyk (nie znałem się na tym)pojechałem na kajkowo do panów którzy stroją anteny obejrzał montaż anteny i powiedzał ze jest ok, szybko zestrojili i powiedzieli ze jest ok, ale mi coś nie pasowało na drugi dzień pojechałem do olsztyna na ul.przemysłową wyszła pani i za głowe się złapała powiedzała ze masy niema a wtyk robi zwarcie poprawiła wszystko i tu drugi babol panów bo za dużo opcieli bat same koszty przez tych panów,

jedz kolego do olsztyna ul.przemysłowa koło dworca (garaże) bo na ostróde szkoda nerwów
Awatar użytkownika
Bartecki
Posty: 3057
Rejestracja: 2011-12-02, 14:40
Lokalizacja: Dolny Śląsk JO80JT
Kontakt:

Post autor: Bartecki »

Kup miarkę za 50zl, zestroisz sobie sam a koszt szybko się zwróci
Uniden PC122xl - Sirio ml 145/T5000
Mój montaż
pawelek87
Posty: 15
Rejestracja: 2011-09-19, 19:00
Lokalizacja: Olsztyn/ Łomża

Post autor: pawelek87 »

W olsztynie to ci mogę polecić przemysłową.
Zajrzyj do tego wątku sobie viewtopic.php?t=6534 masz polecane i odradzane serwisy z naszego regionu a jakby to ci nie wystarczyło to może porozmawiaj z użytkownikiem "Lech" - z Ostródy jest i na miejscu może ci doradzi jakiś serwis a nie lecieć do Olsztyna jak paliwo takie drogie
President Valery / było as 100 będzie omega 27
AdamB

Post autor: AdamB »

Cześć Kolego z Ostródy.
W Ostródzie, a w zasadzie koło Ostródy, bo w Kajkowie, jest serwis radiotelefonów i spawarek. Tylko tam, w całej okolicy, są fachowcy, którzy wiedzą, co robią. Mają nawet analizator i doskonale wiedzą jak go używać.
W Górce, też koło Ostródy, to nie serwis, tylko szarlatan z cenami z Kosmosu , który nie ma wiedzy oraz praktyki. To samo dotyczy "fachowca" ze sklepu spod "Domu Rzemiosła". Dokonuje pomiarów na miarce za 27 złotych i wciska ludziom kiczowate radia.
Jeszcze jest jeden "spryciarz", koło przychodni ostródzkiej (w podwórku koło "lekarza medycyny pracy"), ale on bierze 40 złotych, za dostrojenie anteny, a mierzy miernikiem ..... szkoda gadać.

Tylko w Kajkowie.
Jeżeli masz czas, to poczekaj trochę. Jak odbiorę mierniki z kalibracji, to załatwimy sprawę na moim podwórku.

Adam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warmińsko-mazurskie ”