Ktoś pomoże z bezpośrednim podłączeniem CB pod akumulator?

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
devilll
Posty: 42
Rejestracja: 2015-01-14, 12:35
Lokalizacja: Oświęcim

Ktoś pomoże z bezpośrednim podłączeniem CB pod akumulator?

Post autor: devilll »

Chciałbym spytać czy była by na forum osoba z okolic Oświęcimia, która by mogła, mi podłączyć zasilanie cb radia od akumulatora, w oplu astrze G, ale najlepiej by wiązka była poprowadzona wiązką przewodową, a nie np przy lince od ręcznego, pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 2015-09-01, 18:26 przez AntekPabianice, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zmiana tytułu wątku
Mobil: Astra G Realistic trc 435-Astatic Road Devil , President Herbert-Rf limited cr-577 /Motorola RSN 4001A /Sirio AS 100
Awatar użytkownika
sp9le
Posty: 469
Rejestracja: 2011-09-14, 20:23
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Ktoś pomoże z bezpośrednim podłączeniem CB pod akumulator?

Post autor: sp9le »

Ja przy podłączaniu swojego radia wykorzystałem miejsce, gdzie instalator LPG puścił kable do wyłącznika instalacji. Od strony silnika jest to lekko w lewo od przepustnicy (silnik benzynowy) a w samochodzie powyżej pedała gazu. Przeciąganie jest proste, trzeba wykorzystać kawałek 30 cm sztywnego drutu i delikatnie przepchać go z dwoma kablami lub jednym jeżeli ciągniesz sam plus a masę wpinasz blisko radia.

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
devilll
Posty: 42
Rejestracja: 2015-01-14, 12:35
Lokalizacja: Oświęcim

Ktoś pomoże z bezpośrednim podłączeniem CB pod akumulator?

Post autor: devilll »

u mnie w aśce jest na widok tylko jeden otwór z wiązką przy bezpiecznikach w komorze silnika, ale przewód zasilania przechodzi przy podszybiu więc tam nie zbyt bo będzie przewód miał styczność z wilgocią, podobnie po lince ręcznego, a nie mam garażu by puścić wiązką, która jest na dole.
Mobil: Astra G Realistic trc 435-Astatic Road Devil , President Herbert-Rf limited cr-577 /Motorola RSN 4001A /Sirio AS 100
ODPOWIEDZ

Wróć do „Małopolskie”