Gdzie podpiąć pod analizator antenowy?

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

scifo
Posty: 40
Rejestracja: 2012-11-05, 20:22
Lokalizacja: Szczecin

Gdzie podpiąć pod analizator antenowy?

Post autor: scifo »

Pytanie jak w temacie. Kilka miejsc zwiedziłem, ale jeszcze nie spotkałem.
Harry III
Turbo 1000/2000/3000 (black)
Awatar użytkownika
Besserwisser
Posty: 3564
Rejestracja: 2010-02-19, 22:35
Lokalizacja: Starting GPS...
Kontakt:

Post autor: Besserwisser »

Zaraz pod anteną albo przez półfalowy odcinek przewodu antenowego. Z uwzględnieniem współczynnika skrócenia.
M
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
God listens to Slayer
Awatar użytkownika
noid
Posty: 977
Rejestracja: 2010-03-13, 17:24
Lokalizacja: Norwich [UK]
Kontakt:

Post autor: noid »

Koledze scifo chodzi chyba o podanie nazwy/adresu serwisu CB w zachodniopomorskim, gdzie będzie mógł skorzystać z takiej usługi.
Awatar użytkownika
Marcin Sandomierz
Posty: 834
Rejestracja: 2011-04-09, 14:28
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: Marcin Sandomierz »

Besserwisser pisze:Zaraz pod anteną albo przez półfalowy odcinek przewodu antenowego. Z uwzględnieniem współczynnika skrócenia.
Bess, twoje odpowiedzi powalają z nóg.
Jak ja nienawidzę poniedziałków
Awatar użytkownika
Besserwisser
Posty: 3564
Rejestracja: 2010-02-19, 22:35
Lokalizacja: Starting GPS...
Kontakt:

Post autor: Besserwisser »

161CBF060 pisze:Koledze scifo chodzi chyba o podanie nazwy/adresu serwisu CB w zachodniopomorskim, gdzie będzie mógł skorzystać z takiej usługi.
A to nie wiem :)
W mazowieckim jest sporo takich miejsc.
M
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
God listens to Slayer
scifo
Posty: 40
Rejestracja: 2012-11-05, 20:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: scifo »

Besserwisser pisze:W mazowieckim jest sporo takich miejsc.
Przepraszam za nieścisłość - faktycznie chodzi mi o serwis, dlatego pytanie zamieściłem w tym dziale.
Byłem u Józka w Elwagu, ale w pośpiechu wyskoczył mi z reflektometrem i stwierdził że może być :shock: Miał jakieś spięcie z szefem, nawet nie zdążyłem zerknąć na wyniki pomiaru (chyba sprawdził mi tylko na 19-tym). Przy kasie kobita każe mi zapłacić 30 zł. za strojenie. Mówię, że strojenia nie było, zapłaciłem tylko 15 zł. Wolałbym zapłacić za konkretną usługę.
Mieszkającym w Łodzi zazdroszczę. Hasan ma więcej czasu na pogaduch przez telefon niż nasi "serwisanci "w cztery oczy.
Harry III
Turbo 1000/2000/3000 (black)
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

Post autor: SP9 »

scifo pisze: Byłem u Józka w Elwagu, ale w pośpiechu wyskoczył mi z reflektometrem i stwierdził że może być :shock: Miał jakieś spięcie z szefem, nawet nie zdążyłem zerknąć na wyniki pomiaru (chyba sprawdził mi tylko na 19-tym). Przy kasie kobita każe mi zapłacić 30 zł. za strojenie. Mówię, że strojenia nie było, zapłaciłem tylko 15 zł..............
Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i podejścia do klienta :roll: , lepiej omijać taki serwis szerokim łukiem....
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachodniopomorskie ”