Uciążliwa supergaduła z okolic Kórnika

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

szamot666
Posty: 26
Rejestracja: 2015-11-19, 12:20

Uciążliwa supergaduła z okolic Kórnika

Post autor: szamot666 »

Na A2 koło Komornik i częściowo na s11 koleś od chyba roku sprzedaje "nieużywany agregat prądotwórczy" :D dziś mu się spytałem czemu mu ta sprzedaż tego agregatu tak nie idzie ale nie odpowiedział:)
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Uciążliwa supergaduła z okolic Kórnika

Post autor: cassiopeia »

w Kaliszu ostatnio próbował go opchnąć, ale mu nie poszło :lol:
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
m201
Posty: 488
Rejestracja: 2013-09-14, 10:51

Uciążliwa supergaduła z okolic Kórnika

Post autor: m201 »

gość jest dobry, gdzie by nie pojechał to sprzedaje ten agregat, słyszałem i w Poznaniu i kilka razy jak przejeżdżał u mnie
Bumelant

Uciążliwa supergaduła z okolic Kórnika

Post autor: Bumelant »

Agregat słyszałem ze 2 tyg. temu przed Jarocinem. Brzmiało nawet sensownie i kulturalnie - ale nikt nie chciał kupić :mrgreen: Za to zamyka tabelkę - nowe pranie dywanów w Pose - Pani dumnym głosem recytowała 3 minutową reklamę co 10 minut o godz. 0:50 - gdy odpowiedziałem, iż nikogo to nie interesuje o tej porze stwierdziła - "ja tu tylko pracuje" :rofl:
szamot666
Posty: 26
Rejestracja: 2015-11-19, 12:20

Uciążliwa supergaduła z okolic Kórnika

Post autor: szamot666 »

Na s5 mniejwięcej w połowie między a2 a zjazdem na wrześnie słyszałem w wakacje ofertę sprzedaży ziemniaków i marchewki :D czytała jakaś dziewczyna.

On ten agregat sprzedaje od dawna, ciekawe czy to ten sam agregat czy inny :D
Awatar użytkownika
Pietern
Posty: 944
Rejestracja: 2013-02-05, 22:37
Lokalizacja: JO90LF

Uciążliwa supergaduła z okolic Kórnika

Post autor: Pietern »

"Agregat" słychać również w Katowicach, co jakiś czas. Pewnie gościu sobie dorabia, albo ma prawie legalny handelek obwoźny.
Prezio Jackson II, Albrecht NM500 (cyna&kalafonia)/Farun FD1818 (mod Pherni), Sirtel Gamma 1R/Sirio; Hi-Power 4000/Super Carbonium/Omega 27
szamot666
Posty: 26
Rejestracja: 2015-11-19, 12:20

Uciążliwa supergaduła z okolic Kórnika

Post autor: szamot666 »

W ogóle od dłuższego czasu słychać prawie w całym Poznaniu reklamę czegoś i tylko po treści wnioskuję że jest to chyba skup złomu bo brzmi to tak:

"(skup złomu) w Poznaniu (przy ulicy jakieś tam), nowe wyższe ceny" natomiast to w nawiasie to jest domysł bo nie do końca idzie zrozumieć, natomiast czyta to laska i słychać to praktycznie wszędzie. Ktoś kojarzy co to jest?
Awatar użytkownika
mklos
Posty: 85
Rejestracja: 2015-11-22, 12:56
Znak/ranga: 161BD782

Uciążliwa supergaduła z okolic Kórnika

Post autor: mklos »

Zapewne automat reklamowy. Do kupienia za parę stów (dla nietechnicznych), a dla technicznych za 150 PLN - wystarczy kupić raspberry pi....
161 BD 782
Mobil: RCI-2950DX + Sirio Turbo 2000
Baza: AT-6666 + Sirio Turbo 5000
Bumelant

Uciążliwa supergaduła z okolic Kórnika

Post autor: Bumelant »

Jestem kolejny raz w Poznaniu. Tu jest jakaś makabra z tymi myjniami. Ładują non stop to dziadostwo. 4 rano dzisiaj byłem paniusia dalej recytuje z kartki jak głąb bez mózgu to samo co tydzień i 2 tygodnie temu.
szamot666
Posty: 26
Rejestracja: 2015-11-19, 12:20

Uciążliwa supergaduła z okolic Kórnika

Post autor: szamot666 »

Więc ostatnio zmieniłem pracę i stacjonuję w jednej z frim w Gądkach i pan gaduła z Kórnika stał się codziennością :-/

Pamiętam jak pierwszy raz usłyszałem te głupoty które wygaduje zapytałem na radiu czy ten pan to ten co tak nadaje i usłyszałem że "Ten pan ma dobrego dilera" :mrgreen: i już wiedziałem że to on :-D

Natomiast opowiada takie bzdury że nie da się tego słuchać i jeszcze dziad chyba ma jakieś pokrętło w zależności czy wziął dziś leki czy nie to czasem nadawał tak że słyszałem go jeszcze w okolicy Orła Białego na skręconym na max Sqelch'u i przykręconym RF Gain :shock:
scoffer
Posty: 373
Rejestracja: 2015-03-03, 08:22

Re: Uciążliwa supergaduła z okolic Kórnika

Post autor: scoffer »

szamot666 pisze:Więc ostatnio zmieniłem pracę i stacjonuję w jednej z frim w Gądkach i pan gaduła z Kórnika stał się codziennością :-/

Pamiętam jak pierwszy raz usłyszałem te głupoty które wygaduje zapytałem na radiu czy ten pan to ten co tak nadaje i usłyszałem że "Ten pan ma dobrego dilera" :mrgreen: i już wiedziałem że to on :-D

Natomiast opowiada takie bzdury że nie da się tego słuchać i jeszcze dziad chyba ma jakieś pokrętło w zależności czy wziął dziś leki czy nie to czasem nadawał tak że słyszałem go jeszcze w okolicy Orła Białego na skręconym na max Sqelch'u i przykręconym RF Gain :shock:
Witaj w klubie ;-). Ja slyszę go prawie każdego dnia w drodze do i z pracy. Idzie się przyzwyczaić ;-)
---
Awatar użytkownika
kevak
Posty: 114
Rejestracja: 2010-04-07, 13:13
Znak/ranga: SP3OLI
Lokalizacja: Przepastne lasy nad rzeką koło Nowego Miasta N/Wartą
Kontakt:

Uciążliwa supergaduła z okolic Kórnika

Post autor: kevak »

Dzisiaj słyszałem Go znowu.Najczęściej uruchamia się na zmiany pogody, ciśnienia. W sumie biedny facet. Musi być albo samotny, albo głęboko zaburzony, w każdym razie nieszczęśliwy. Pan Andrzej nadaje z Kórnika tak do godziny 17, kiedyś słyszałem plotkę, że posługuje się Presidentem Grantem, trudno to zweryfikować, ale był słyszany w Kościanie, a to już ładne kilkadziesiąt kilometrów od Kórnika. Ja wykorzystuję Pana Andrzeja do weryfikacji anten i czułości radia. Jest rodzajem wzornika ;-)
Radia: baza -AT6666 KNKTR,AT 5555N ver.2 KNTR, mobil : Magnum One ,CRE 8900 KNKTR, JFK II KNKTR , Było kilkanaście innych, wspaniałych i takich sobie :)
smugler
Posty: 274
Rejestracja: 2016-01-03, 13:06
Znak/ranga: dkc063

Uciążliwa supergaduła z okolic Kórnika

Post autor: smugler »

Taki miejscowy folklor.

W Krk mamy tzn "ch*ja", kolesia który krzyczy "ch*j" przez kilka godzin...
Baza: Alan87 + Sirio 27d dipol
Mobil: Yosan Micro + CB PIRAT helikalna/Peiying CB003/Thunderpole TANK WHIP
--------------------------/MIASTO/------------/TRASA/------------/MOBIL-DX/---------
Awatar użytkownika
killer
Posty: 1390
Rejestracja: 2010-12-24, 20:48
Lokalizacja: JO81KX

Re: Uciążliwa supergaduła z okolic Kórnika

Post autor: killer »

President Jackson forever
Mobile: Jackson II + Sirio Hi-Power 4000 + mikrofon seryjny
Base: Jackson 5 band + Jackson 6 band + Solarcon Imax2000 + Sadelta ME3 + Astatic 1104C + CB Master CB200 + FRQ8F1
Eksponaty: President Wilson + Tank Whip full 1/4 + President Texas (wer. 215cm)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie ”