Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Post autor: kubaopp »

Filar pisze:Uzupełniając jeszcze (niestety nie mogę już edytować poprzedniego posta) - bardzo dużo dobrego słyszałem o koledze Maraton z Ostrowa Wielkopolskiego.

Ma ktoś jakiś kontakt do Maratona? Wiem, że można go wywołać na #19 i #26, ale nie wybieram się chwilowo do Ostrowa, a mój aktualny sprzęt nie pozwala na nawiązanie takiej łączności...
http://moreq.wrzuta.pl/audio/9YAHA43NCA ... _bazowa_cb

:mrgreen:
ML145 +DNT Strato FM
falconvip
Posty: 2
Rejestracja: 2013-02-18, 17:53
Lokalizacja: Poznań

Post autor: falconvip »

z góry przepraszam , jestem nowy na forum nie jest to żadna autoreklama (poprawiłem swój profil) po prostu osoba którą polecam (nie reklamuje) jest dobra zna się na rzeczy a nikt o nim nie pisze jesli chodzi o poznań, a ten kto odwiedzi ten serwis zobaczy że pracuje tam tylko jedna osoba (około 50-60lat) nie ma pracowników a administrator niech sobie sprawdzi że ja mam troche mniej lat .
Awatar użytkownika
tery
Posty: 217
Rejestracja: 2010-11-08, 22:38
Lokalizacja: z laptopa

Post autor: tery »

Ja mojego Harrego III dałem w Poznaniu do serwisu CB na ul. Św. Michała (100 - 150m) od ronda Śródka. Spaliła się końcówka mocy od zwarcia na kablach zasilania. Kosztowało mnie to bardzo mało. Polecam.
marcom
Posty: 12
Rejestracja: 2009-01-23, 12:33
Lokalizacja: Konin

Re: Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: marcom »

Krecik pisze:Polecam
Obrazek
No to chciałem poinformować że przeniosłem się z serwisem do Poznania na ul. Lutycką 95 przy Seacie.
Jeśli ktoś coś potrzebuje to zapraszam-postaram się pomóc. :mrgreen:
In God we trust,other we monitor
Agr
Posty: 1
Rejestracja: 2014-12-01, 20:44

Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: Agr »

Witam

Lektura tego tematu nie napawa optymizmem i wyglada na to że Poznan to jakaś prowincja w ktorej nie ma dobrego serwisu :-/

Czy od ostatniego posta(u?) cos się poprawiło w tej dziedzinie??

Pozdrawiam ciepło bo strasznie piździ ;-)
ArcadioRay
Posty: 12
Rejestracja: 2014-12-14, 13:45
Znak/ranga: Ranger

Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: ArcadioRay »

Temat obumarł ale może ktoś zajrzy i pomoże. To jak z tymi punktami przy Makro, rondzie Obornickim oraz św. Michała. Warto w któreś z nich podjechać?
Mobil: MTech Legend III tuning Konektor
Antena: Sirio Turbo 2000
Awatar użytkownika
killer
Posty: 1390
Rejestracja: 2010-12-24, 20:48
Lokalizacja: JO81KX

Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: killer »

Nie polecam serwisu z Leszna przy lotnisku na wylocie na Wschowę.

Jako że byłem przelotem to chciałem ocenić profesjonalizm ów oddziału mimo że z moją instalacją jest wszystko w porządku. Drugi oddział firmy znajduje się na krajowej piatce w miejscowości Bojanowo ale tam jeszcze nie byłem.

Do rzeczy. Serwis w Lesznie reklamuje sie na drogowym mniej więcej: "Serwis CB radia na lotnisku zaprasza, w ofercie nowe radia, anteny, akcesoria oraz komputerowe strojenie anten. Leszno, ulica Szybowników 28

Jako że przewód antenowy w kabinie mam krótki to do pomiarów przydałoby sie go przedłużyć chociaż beczką i kabelkiem od miarek SWR - czego pan oczywiście nie miał na miejscu i musiała być konieczna gimnastyka w kabinie żeby podłączyć urządzenie pomiarowe.

Komputerowe strojenie polegało na podłączeniu analizatora cyfrowo-analogowego z wyświetlaczem firmy MFJ coś w ten deseń http://s1.tufotki.pl/2013/02/16/yN9rP-PX7NyG.JPG?v=3" onclick="window.open(this.href);return false;
I tutaj się rozczarowałem ponieważ taki typ urządzenia nie umożliwia podłączenia go do kompa i tym samym wydrukowania wykresu na papierze. I gdzie jest ta komputerowość?

Za usługę podłączenia miernika zapłaciłem 10zł i dowiedziałem się że moja antena zestroiła się na 27.555-1,2; 27.180-1,1 i na 26.425-1,1.
President Jackson forever
Mobile: Jackson II + Sirio Hi-Power 4000 + mikrofon seryjny
Base: Jackson 5 band + Jackson 6 band + Solarcon Imax2000 + Sadelta ME3 + Astatic 1104C + CB Master CB200 + FRQ8F1
Eksponaty: President Wilson + Tank Whip full 1/4 + President Texas (wer. 215cm)
kedzios
Posty: 1
Rejestracja: 2015-06-23, 08:58

Re: Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: kedzios »

killer pisze:Nie polecam serwisu z Leszna przy lotnisku na wylocie na Wschowę.

Jako że byłem przelotem to chciałem ocenić profesjonalizm ów oddziału mimo że z moją instalacją jest wszystko w porządku. Drugi oddział firmy znajduje się na krajowej piatce w miejscowości Bojanowo ale tam jeszcze nie byłem.

Do rzeczy. Serwis w Lesznie reklamuje sie na drogowym mniej więcej: "Serwis CB radia na lotnisku zaprasza, w ofercie nowe radia, anteny, akcesoria oraz komputerowe strojenie anten. Leszno, ulica Szybowników 28

Jako że przewód antenowy w kabinie mam krótki to do pomiarów przydałoby sie go przedłużyć chociaż beczką i kabelkiem od miarek SWR - czego pan oczywiście nie miał na miejscu i musiała być konieczna gimnastyka w kabinie żeby podłączyć urządzenie pomiarowe.

Komputerowe strojenie polegało na podłączeniu analizatora cyfrowo-analogowego z wyświetlaczem firmy MFJ coś w ten deseń http://s1.tufotki.pl/2013/02/16/yN9rP-PX7NyG.JPG?v=3" onclick="window.open(this.href);return false;
I tutaj się rozczarowałem ponieważ taki typ urządzenia nie umożliwia podłączenia go do kompa i tym samym wydrukowania wykresu na papierze. I gdzie jest ta komputerowość?

Za usługę podłączenia miernika zapłaciłem 10zł i dowiedziałem się że moja antena zestroiła się na 27.555-1,2; 27.180-1,1 i na 26.425-1,1.

Kolega tam się nie ogłasza tak więc nie wprowadzaj w błąd Kolegów z forum.
Słuchaj uważnie Kolego :)
ologic
Posty: 1
Rejestracja: 2015-06-23, 09:02

Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: ologic »

witam Kolegów z Forum.Kolega podał mi stronkę bo parę pytań mnie nurtuje. Poszukuję serwisu z okolic Leszna. Słyszałem bardzo dużo dobrych opinii o serwisie przy lotnisku,a dużo negatywnych o serwisie z Klonówca. Mógłby ktoś powiedzieć coś na temat tych serwisów?
Awatar użytkownika
tarnus
Posty: 1699
Rejestracja: 2009-07-24, 14:38
Lokalizacja: Mobilek

Re: Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: tarnus »

Bo co niektórym komputer kojarzy się z pudełkiem na biurku z monitorem, klawiaturą i drukarką :-)
Jak by mu pod Odrę podpiął i machnął wydruk to by zachwalał i polecał ten serwis :-)
AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: AntekPabianice »

kedzios pisze: Kolega tam się nie ogłasza tak więc nie wprowadzaj w błąd Kolegów z forum.
Zakładanie drugiego konta i pisanie pod innym nickiem w celu kryptoreklamy, to jest sprowadzanie w błąd, kloego ologic.
Za podwójne konto: nagroda zgodna z regulaminem forum :mrgreen:
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
pietros1
Posty: 3
Rejestracja: 2017-05-24, 16:34

Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: pietros1 »

Witam wszystkich

Mam małe pytanko. Poszukuję jakiegoś dobrego serwisu CB w okolicach Kalisza . Chciałbym oddać swojego Alana 248 na przegląd bo zdaje mi się, ze coś się dzieje z odbiorem.
Czy znacie jakiś godny polecenia serwis poza STW co do którego nie mam przekonania.
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: cassiopeia »

w okolicy Kalisza brak dobrego serwisu :-(
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
pietros1
Posty: 3
Rejestracja: 2017-05-24, 16:34

Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: pietros1 »

No właśnie się tego domyślałem.
Zastanawiam się na wysłaniem sprzętu do Sinadu w Częstochowie. Poczytałem troszkę komentarzy na różnych forach i wszyscy zachwalają .
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: cassiopeia »

a co potrzebujesz zrobic z tym alanem?
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie ”