Doszkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

kubas
Posty: 57
Rejestracja: 2009-07-03, 00:13
Lokalizacja: Mosina, wielkopolska

Doszkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej

Post autor: kubas »

żeby się nie rozpisywać - chyba to co najważniejsze jest na plakacie...w razie pytań służę :)
mail: kuba@aw.mosina.org
gg: 4954015

Obrazek
Midland 5001Z + Midland ML-145 naprzemiennie
w fiestce oraz winnim
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Kuba bardzo dobra akcja, do zobaczenia =)

ps. daj mi swój nr telefonu na pw
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
kubas
Posty: 57
Rejestracja: 2009-07-03, 00:13
Lokalizacja: Mosina, wielkopolska

Post autor: kubas »

poszedł :)

a co do akcji...sam jestem Ratownikiem Drogowym i wiem że może zabrzmi to jak w starym filmie ale zależy mi i mi podobnym na tym żeby było na drogach bezpieczniej...

pochwalę się że naszym drugim autorskim programem jest "Mały Ratowniki" - to cykl spotkań z przedszkolakami ... więcej na gg czy PW zainteresowanym :)

A może ktoś chciałby ratownikiem zostać ?
Midland 5001Z + Midland ML-145 naprzemiennie
w fiestce oraz winnim
Awatar użytkownika
maxthebest
Posty: 248
Rejestracja: 2009-03-11, 08:09
Lokalizacja: Poznań/JO82KJ

Post autor: maxthebest »

niektórzy z nas mają szansę raz po raz spotkać się i porozmawiać ze szczecińskimi ratownikami, związanymi z tamtejszą silną grupą CB i za każdym jest okazja, by wyrazić podziw dla tej wyjątkowej społecznej pracy...kubas, to jest świetna inicjatywa (i bliska - w końcu Mosina to nawet nie rzut beretem, ale dziecięcą czapeczką ;-)), szkoda, że tak późno tu zaanonsowana, bo pewnie byłoby więcej chętnych..Ja sam wziąłbym pod uwagę, ale w ten weekend będę w Czechach...Jeśli w przyszłości akcja się powtórzy, dawaj info troszkę wcześniej. 73! dla Ciebie i wyrazy uznania!!
1. President Harry II poprawione ASC + Sirtel Gamma 2R w modyfikacji Sirio Twin Car + Octavia II 1.9TDI 137KM powered by V-TECH
2. Lemm 27 + President Ohio + Nissan Micra
3. President Johnny II poprawione ASC + Sirio Turbo 1000 + Opel Vivaro 2.0CDTI
kubas
Posty: 57
Rejestracja: 2009-07-03, 00:13
Lokalizacja: Mosina, wielkopolska

Post autor: kubas »

maxthebest, powtórzy się jeszcze dwa razy w takiej formie - następny planowany termin to czerwiec
jeśli kogoś to interesuje to w maju będzie w Mosinie podczas dni miasta zorganizowany również przez naszą Sekcję Ratowników Drogowych duży pokaz ratownictwa we współudziale wszystkich służb - dam również info wcześniej :)
Midland 5001Z + Midland ML-145 naprzemiennie
w fiestce oraz winnim
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Kuba dziękuję za instruktaż, temat rzeka a przypadków jeszcze więcej. Tomaszek chyba troszkę się zaaferował pomocnictwem bo drogę do domu omawialiśmy sprawy techniczne i jego ulubiony pluszowy piesek przeżył już kilka serii reanimacji. Dobrze wykorzystane sobotnie przedpołudnie. Tak jak rozmawialiśmy daj mi znać o najbliższym szkoleniu.
Pozdrawiam
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
kubas
Posty: 57
Rejestracja: 2009-07-03, 00:13
Lokalizacja: Mosina, wielkopolska

Post autor: kubas »

orba, cieszymy się z Karolą że mogliśmy Was poznać no i że się podobało...jesteśmy naprawdę pod wrażeniem Tomka - to jak pytał i o co pytał, jak zabierał się do resuscytacji - super, naprawdę wielkie brawo :!:
Na następnym doszkoleniu (chyba że spotkamy się wcześniej np na pokazie ratowniczym - będzie mu się podobało :)) mamy dla Niego małą niespodziankę.

Jak tam piesek ? Żyje ?

PS. Dzięki za życzenia :)
Midland 5001Z + Midland ML-145 naprzemiennie
w fiestce oraz winnim
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

Kuba przyjemne z pożytecznym =) Tak powiem szczerze że przy sumulacji z motocyklistą mój Qrczaczek zrobił kilka kroków w tył i chwyt za dłoń. Miałam gdzieś chwilowe obawy czy aby nie za bardzo podziałała Jego wyobraźnia co do tej sytuacji. Bynajmniej wiele rozmów w domu. Jak najbardziej pozytywna inicjatywa. Wspominała mi Karolina o najbliższych pokazach, jak coś daj znać, pojedziemy jeszcze raz.
Niestety pluszak stracił ucho ale nie w akcji resuscytacji =P
Pozdrawiam
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie ”