Kaliska Pysia złapana.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Skrzydło
Posty: 3066
Rejestracja: 2008-07-30, 19:15
Lokalizacja: JO91AS/ Kalisz
Kontakt:

Kaliska Pysia złapana.

Post autor: Skrzydło »

Wiadomości z Kaliskiego Forum

Wczoraj w godzinach popołudniowych , została namierzona pysia kaliska :mrgreen:
Gość od 3-4 mce cały czas nadawał wiadome pysia pysia pysia itd przez całe popołudnia i nie tylko.
Ale na każdego przyjdzie kolej , został namierzony i z fotografowany.
Nie wiem czy coś mu zrobili , ale się dowiem. :mrgreen:
Pysią okazał się pan w podeszłym wieku (stary suchar), kierowca ciężarówki który robi trasy co mi wiadomo Kalisz -Konin.
Podobno również tak samo zachowuje się w Koninie :-P

Obrazek

Obrazek

Zdjecia :Junior Rydzyk
http://www.oiris.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Więcej sprzętu niż talentu ;-)





Jeżeli używam tego emota :mrgreen: nie znaczy że jestem szydercą jak również nie ma manii wyższości :-)
Cogito ergo sum
Awatar użytkownika
darelk
Posty: 1655
Rejestracja: 2009-05-24, 20:35
Lokalizacja: Ełk KO13ET

Post autor: darelk »

a ja u siebie już po raz drugi namierzyłem kotka ( miałczy cały czas , przeklina i takie tam ) i jak powiedziałem na 19 czym on jedzie to on jak zaczął mnie wyzywać i wogóle to masakra ale chwile odczekał , gdzieś odjechał się schował i dopiero zaczął mnie wyzywać a jak powiedziałem żeby przyjechał do mnie na solo to się zamknął - wiedział że nie tylko ja bym był :D ale i cały 19 kanal by się zjechał - ale już wiem jakimi samochodami jeździ to często jeden samochód widze po drodze do szkoły to go zatrzymam i pogadam z nim i radio mu "popsuje" a z antenki zrobie chiński paragraf
Awatar użytkownika
HjeniuC
Posty: 1813
Rejestracja: 2009-11-24, 21:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: HjeniuC »

taaaaa namierzony
i co z tego że namierzony
do Wrocławia przyjedźcie posłuchać naszych mega móżdżków a lokalni z chęcią podadzą adresy.

W sumie to strach odezwać się z lepszego sprzętu bo gawiedź ze swoimi super radyjkami i słuchem każdego od razu od za przeproszeniem "radiooperatorów" wyzywa
YIP YIP
Awatar użytkownika
Skrzydło
Posty: 3066
Rejestracja: 2008-07-30, 19:15
Lokalizacja: JO91AS/ Kalisz
Kontakt:

Post autor: Skrzydło »

hjeniu,

Kalisz jest mniejszym miastem niż Wrocław , każdy ze stacji bazowych w Kaliszu zna się bardzo dobrze, jak zacznie znowu zakłócać , to nie chce być w jego skórze :mrgreen:

Dodam że od dzisiaj mamy spokój , na jakiś czas :mrgreen:
http://www.oiris.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Więcej sprzętu niż talentu ;-)





Jeżeli używam tego emota :mrgreen: nie znaczy że jestem szydercą jak również nie ma manii wyższości :-)
Cogito ergo sum
Awatar użytkownika
leonid pakas
Posty: 634
Rejestracja: 2009-12-30, 14:15
Lokalizacja: Poznań

Post autor: leonid pakas »

hjeniu pisze:taaaaa namierzony
i co z tego że namierzony
do Wrocławia przyjedźcie posłuchać naszych mega móżdżków a lokalni z chęcią podadzą adresy.

W sumie to strach odezwać się z lepszego sprzętu bo gawiedź ze swoimi super radyjkami i słuchem każdego od razu od za przeproszeniem "radiooperatorów" wyzywa
Bo my wielkopolanie "tłuczemy " takich jak jedno zwrócenie uwagi im nie pomoże :P. Nie chciałbym tu oczywiście wspominać sytuacji z stacji BP przy rondzie obornickim w poznaniu :).
Awatar użytkownika
arekscenic
Posty: 142
Rejestracja: 2009-05-08, 20:14
Lokalizacja: Kalisz / JO91AS

Post autor: arekscenic »

Skrzydło ma rację w tej kwestii w Kaliszu jesteśmy na bazówkach jedną wielką paką i już coś byśmy zrobili w tym kierunku tylko boimy się żeby gość nie zszedł nam na zawał bo ledwo gada a zachciewa mu się tego typu numerów !!!! Macie rację w świetle prawa nikt im nic nie zrobi ale jak gościowi nie wystarczy złapanie na gorącym uczynku to spróbujemy z nim pogadać jak kumple z radia ! Tak myślę może wziąć ze sobą księdza ? :mrgreen:
mobil : uniden 520 + FD 2060
Sirio Performer 5000
WOUXUN KG-UV2D
Kenwood TS-570D
Awatar użytkownika
leonid pakas
Posty: 634
Rejestracja: 2009-12-30, 14:15
Lokalizacja: Poznań

Post autor: leonid pakas »

Ksiądz tam nie potrzebny tylko skrzynka łomów i ładne gumowe maski jak na hallowen :D. Samo wyciągnięcie z kabiny powinno poskutkować :).
Awatar użytkownika
arekscenic
Posty: 142
Rejestracja: 2009-05-08, 20:14
Lokalizacja: Kalisz / JO91AS

Post autor: arekscenic »

Jako główny mediator pojedzie nasz kaliski Rydzyk i problem rozwiązany :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mobil : uniden 520 + FD 2060
Sirio Performer 5000
WOUXUN KG-UV2D
Kenwood TS-570D
Awatar użytkownika
darelk
Posty: 1655
Rejestracja: 2009-05-24, 20:35
Lokalizacja: Ełk KO13ET

Post autor: darelk »

hjeniu pisze:aaa namierzony
i co z tego że namierzony
tak mówisz ? w augustowie sie szyby posypały w golfie jak zaczął coś odwalać
Awatar użytkownika
maksiu
Posty: 154
Rejestracja: 2009-12-02, 16:06
Lokalizacja: Pleszew

Post autor: maksiu »

leonid pakas pisze:Ksiądz tam nie potrzebny tylko skrzynka łomów i ładne gumowe maski jak na hallowen :D. Samo wyciągnięcie z kabiny powinno poskutkować :).
Ty Mlody wiesz ze podżegasz do przestepstwa? 8-)
arekscenic pisze:Skrzydło ma rację w tej kwestii w Kaliszu jesteśmy na bazówkach jedną wielką paką i już coś byśmy zrobili w tym kierunku tylko boimy się żeby gość nie zszedł nam na zawał bo ledwo gada a zachciewa mu się tego typu numerów !!!!
Pewnie mu sie odechce bo wiecie czym jezdzi i fama poszla. Chyba ze woziło zmieni :lol:

W miescie macie mozliwosci znalezc dj'ów, kotki czy pysie. U mnie kiedys pol sobotniego wieczoru na 19 kiepska muzyka leciala.
Alan 87 + Densei EC-2018 + 5/8 fali
-----
Omega B Kombi + President Wilson + FD1818 + Stary Lemm Magnum AT-71 1,5m
Awatar użytkownika
leonid pakas
Posty: 634
Rejestracja: 2009-12-30, 14:15
Lokalizacja: Poznań

Post autor: leonid pakas »

maksiu pisze:
leonid pakas pisze:Ksiądz tam nie potrzebny tylko skrzynka łomów i ładne gumowe maski jak na hallowen :D. Samo wyciągnięcie z kabiny powinno poskutkować :).
Ty Mlody wiesz ze podżegasz do przestepstwa? 8-) .
Zdaje sobie z tego sprawę ale raczej jesteśmy na forum gdzie obracają się ludzie o znacznej inteligenci a nie "psychopaci" .
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

leonid pakas, nie mniej uważaj co piszesz , maksiu, ma rację -- nie pisz tak więdej :!:
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7801
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

Leonid - to co piszesz to raczej dziecinada. Pobić kogoś za to, że zakłóca #19? Sąsiada też pobijesz, bo zakłóca ciszę nocną na przykład? :-D
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
mbazyl
Posty: 32
Rejestracja: 2010-03-20, 11:49
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: mbazyl »

Dziękować Bogu, że w Lublinie nie ma takich baranów...
Awatar użytkownika
maroosz
Posty: 2264
Rejestracja: 2008-12-27, 20:38
Lokalizacja: Kielce CK
Kontakt:

Post autor: maroosz »

w Kielcach mamy wilka... ;/
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie ”