strojenie analizatorem

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Gibon
Posty: 17
Rejestracja: 2013-05-26, 19:00
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

strojenie analizatorem

Post autor: Gibon »

Posiada ktos moze wiedze czy stroi ktos anteny analizatorem w okolicach Jastrzębia Zdroju , moze byc Wodzislaw/Rybnik/Zory. Posiadam nowy sprzet i antenke zestroil czlowiek ze sklepu z CB w Jastrzebiu SWR miarka (moja niestety niedoszla razem ze sprzetem od Hasana, ktos zapomnial wsadzic do pudla - zdaza sie ;-) ) akurat mialem tel. kiedy stroil i nie bylo mi dane sprawdzic odczytow :-? , radyjko nadaje idealnie z tego co mowia inne mobile (czysto i bardzo dobra modulacja, zasieg tez zadowalajacy jak na miejskie warunki) ale mam wrazenie ze odbior nie jest zbyt dobry tz. odnosze wrazenie ze zbieram tylko dosc bliskich nadawcow i to w niezbyt dobrej jakosci (moze to wina ich sprzetu ale chce to sprawdzic) RF Gain odkrecony na max i probowalem i ASC i recznie ustawiac squelch.

Tyle co widzialem koles przycinal antenke 2-3 razy po jakies 1-1,5cm , po czym na koniec oznajmil mi ze "tak zostaje bo wskazanie zaczyna juz rosnac"

Posiadam Walkera ASC po tuningu + sirio ML-145 (magnes na klapie bagaznika) , autko to Mercedes E klasa - sedan

Jestem poczatkujacym uzytkownikiem CB wiec prosze o wyrozumialosc jesli cos poknocilem lub czepiam sie sprzetu, wiem ze CB ma szumiec i bedzie szumiec :->
President WALKER ASC by KONEKTOR + SIRIO ML-145
Młody

Post autor: Młody »

Jak będziesz w okolicy Dąbrowy Górniczej to zapraszam
Awatar użytkownika
Gibon
Posty: 17
Rejestracja: 2013-05-26, 19:00
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Gibon »

Młody, mam kawalek do Dabrowy zwlaszcza jesli mam jechac tylko na strojenie, wiem ze jest niedziela i kazdy lezy pepkiem do gory, ale gdybym sie zdecydowal pogonic to mialbys czas dzisiaj, bo w tygodniu to "Arbeit macht frei" i kiepsciutko z czasem na dojazd.
President WALKER ASC by KONEKTOR + SIRIO ML-145
Młody

Post autor: Młody »

Spoko jak coś to dzwoń 608-038-483
Młody

Post autor: Młody »

No i z głowy

Obrazek
Awatar użytkownika
Gibon
Posty: 17
Rejestracja: 2013-05-26, 19:00
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Gibon »

Młody dzieki za pomoc, "pomogłem" dla Ciebie.

Mozna zamknac
President WALKER ASC by KONEKTOR + SIRIO ML-145
ODPOWIEDZ

Wróć do „ Śląskie ”