Zapraszam wszystkich ludków z lubuskiego !

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
blacksentinel
Posty: 32
Rejestracja: 2008-06-07, 12:03
Lokalizacja: FZI

Zapraszam wszystkich ludków z lubuskiego !

Post autor: blacksentinel »

Witajcie. Mój aktualny sprzęt w Nissanie to Uniden 510 z mikrofonem Astatic 636L + antena Sirio Super 9 lub CTE AP 1700. Bywam w Z.G pomieszkuję w Gubinie. Pozdrawiam brać !
Awatar użytkownika
Rych
Posty: 136
Rejestracja: 2007-12-18, 08:17
Lokalizacja: Szczecin

Zapraszam wszystkich ludków z lubuskiego !

Post autor: Rych »

Oj ludzie, ludzie. Autor tego tematu rzuca hasło spotkań w Lubuskim. Pięc lat temu. Odzew szczątkowy. No właśnie trochę ostatnio ktoś tam coś napisał. Rozumiem, że to zaproszenie było do zwykłych cymbajłów ? Bo wiadomo, że np. w takim Dębnie Lubuskim jest silna grupa KF-owa. Ale nie tylko. My na forum Szczecińskim mamy takie akcje typu spoty reguralnie wiosna, zima i w międzyczasie. Ale mamy też spoktkania radiowe co sobotę. Gdzie każdy może sobie testować sprzęt jaki chce. Czy to bazowy, czy mobilowy, czy KF-owy. W każdą sobotę kanał wywoławczy 6 AM. Zapraszam .
Tak, że , róbta coś ludzie. Róbta. Bo to wstyd, że Lubuskie takie nieruchawe jest.
Aha. Zapomniałem dodać, że żonę mam z Lubuskiego. I muszę szwagrów tam od czasu do czasu odwiedzać. I tylko obawiam się, że za następnym razem to się skończy oddziałem intensywnej terapii, sanatorium. Albo po prostu. Szlag mnie trafi tam na miejscu. W mieście Dębno Lubuskie. I załóżę się o wszystko, że. Gówno to będzie kogoś obchodzić :-)
PS. Przepraszam za "wyrarzenia" jeśli takich użyłem. A na tym forum są niedopuszczalne :-)
Baza - Albrecht AE7500, Antena Sirio 2016, Mikrofon Beyerdynamic LP2
Mobil - Antek - 6666, Antena Sirio Turbo3000
Awatar użytkownika
Szpadyzor11
Posty: 862
Rejestracja: 2015-02-17, 02:36
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Zapraszam wszystkich ludków z lubuskiego !

Post autor: Szpadyzor11 »

Panie, co prawda nie mój region ale to samo się dzieje w lubelskim, obawiam sie ze w większości województw, cymbały maja słabsze chwile. Moze na zimę coś sie ruszy... Trzeba się tym pocieszać :)

Wydziobane z Microsoft Mobile.
Coś tam jest, ale to bardziej rzeźba niż sprzęt...
KO10
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Rych
Posty: 136
Rejestracja: 2007-12-18, 08:17
Lokalizacja: Szczecin

Zapraszam wszystkich ludków z lubuskiego !

Post autor: Rych »

A na poważnie. To jak by jakieś spoty w Dębnie Lubuskim czy okolicy się pojawiły. To ja się piszę. Zawsze była by dla mnie okazja przy okazji odwiedzenia rodziny poznanie nowych ludzi.
Baza - Albrecht AE7500, Antena Sirio 2016, Mikrofon Beyerdynamic LP2
Mobil - Antek - 6666, Antena Sirio Turbo3000
ODPOWIEDZ

Wróć do „ Lubuskie ”