Opinia sklepu PHU DEMO AUTO RADIO Mirosław Bastek

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

SOWA
Posty: 39
Rejestracja: 2011-11-13, 00:41
Lokalizacja: Warszawa

Opinia sklepu PHU DEMO AUTO RADIO Mirosław Bastek

Post autor: SOWA »

Długo zastanawiałem się gdzie ten temat umieścić - zdecydowałem się na na ten wątek - może każdy kto zapragnie zakupić CB Radio - wyciągnie wnioski.

Nie wytrzymałem i muszę opisać swoją opinię na temat sklepu PHU DEMO AUTO RADIO Mirosław Bastek - przy ul. Ekspresowej 7 (sklep nr 1)

Nie wiem jakie słowa dobrać aby wyrazić swoje oburzenie.

Pojechałem do tego sklepu w celu zakupu CB Radia. Obsługa z którą rozmawiałem załamała mnie poziomem obsługi - podejście wręcz odrażające - w związku z ym, że nie znałem się na niczym kompletnie prosiłem o wyjaśnienie na czym to polega i przedstawieniu kilku propozycji. Usłyszałem, że nie mają czasu jednak poszedł jakiś facet - szczupły - pokazał mi tylko jeden model "słuszny???" President TEEDY i antenę SIRIO za około 230 PLN (nie zapamiętałem jego nazwy).
W związku z tym, że byłem z kobietą która przysłuchiwała się rozmowie nie wytrzymała i powiedziała, że "taka obsługa to mnie przeraża". Facet ze stolickim spokojem powiedział "zapraszamy ponownie".

Załamałem się sposobem obsługi i kultury - sprzedawcy.

Niestety nic nie kupiłem i nie kupię tam nic, nawet jakby był to ostatni sklep w Warszawie :)

To moja subiektywna ocena

Swój sprzęcik kupiłem w innym sklepie - gdzie miałem miłą i sprawną obsługę.

NIE POLECAM - tych "Potentatów" CB w Warszawie.
CB RADIO + OMEGA
bartek1706
Posty: 1470
Rejestracja: 2009-07-08, 13:50
Lokalizacja: konstancin KO02NB
Kontakt:

Post autor: bartek1706 »

Ja znam Demo auto radio ale nie z ekspresowej, a z alei jerozolimskich i polecam w 100% robiłem u nich małe zakupy i serwisowałem radio więc wiele na mnie nie zarobili a obsługa na najwyższym poziomie. ;-)
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

SOWA - jeżeli nie masz daleko do Pruszkowa to mogę Ci polecić bardzo fajny serwis. Niestety ceny nie są najniższe ale bardzo miła i cierpliwa obsługa ;-)
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
Awatar użytkownika
krzysiekpian
Posty: 824
Rejestracja: 2009-04-25, 15:56
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: krzysiekpian »

Na łodygowej mają też swój punkt PHU DEMO AUTO RADIO Mirosław Bastek sklep nr 2. Tam zabywałem swoje pierwsze radio. I z podejścia do mnie, jako laika byłem na prawdę zadowolony. Gostek wysłuchał co i do jakiej kwoty by mnie interesowało i przedstawił pare modeli. Także antenkę u nich zabywałem i nawet dostałem rabat. Ja bynajmniej na tych na Łodygowej nie powiem nic złego. Nie każdy sprzedawca podchodzi do tego co robi z zaangażowaniem i "pasją".
Mobil I: Lafayette Texas + Alan 9 PLUS/Omega 27 + SUNKER CDM550
Mobil II: President JFK I + Performer 5000
Baza: obecnie przebudowa.
> > > Opcja Szukaj Jest Skarbnicą Wiedzy, Nie Bójmy Się Z Niej Korzystać... < < <
SOWA
Posty: 39
Rejestracja: 2011-11-13, 00:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: SOWA »

Eazy - znam ten serwis - chodzi Ci o ul. Kombatantów ?
Jeśli tak - to mogę w 100% polecić - niesamowite umiejętności, wiedza i kultura obsługi na najwyższym poziomie. Właśnie u niego - kupiłem antenkę do swojego radyjka - antena Sirio Omega 27 MAG.
Człowiek powiedział mi wszystko o antenach a potem pozostawił z wyborem. Własnie o, to chodzi.
CB RADIO + OMEGA
Awatar użytkownika
szpara
Posty: 794
Rejestracja: 2008-01-29, 21:17
Lokalizacja: KO01KX (Tarczyn)

Post autor: szpara »

Hehe, kiedyś tam coś brałem dla szwagra. Udałem laika i nie wcisnęli mi żadnego kitu. Nie mniej jednak ma swoje dostawcę internetowego :mrgreen:
SOWA
Posty: 39
Rejestracja: 2011-11-13, 00:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: SOWA »

Odnośnie sprzedawcy z ul. Kombatantów - odniosłem wrażenie taki jak Ty - nie wciska kitu.
Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałem. Wszystko z uśmiechem na twarzy.

Odnośnie PHU DEMO AUTO RADIO przy ul. Ekspresowej - to najgorszy doradca jakiego do tej pory poznałem. Przed zakupem swojego sprzętu - obleciałem kilku serwisantów i sprzedawców.
Zbierałem informację i przekazywałem je innym sprzedawcą - niemal każdy psioczył na każdego - wyzywając od durni - w ten sposób wyrobiłem sobie pewną opinię na temat rynku CB Radio. Tylko kilku - nie wyklinało innych (nie zdradzałem kto to mówił) - zachowywali się godnie i jeśli im coś nie pasowało - sugerowali, że to co oni mi zmontują będzie lepsze.
Zauważyłem też jakieś dziwne zachowania sprzedawców - ukierunkowanie do sprzedaży danego modelu anten i samego CB.
CB RADIO + OMEGA
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7783
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

SOWA pisze: Zauważyłem też jakieś dziwne zachowania sprzedawców - ukierunkowanie do sprzedaży danego modelu anten i samego CB.
Nie wiem co w tym dziwnego?
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
SOWA
Posty: 39
Rejestracja: 2011-11-13, 00:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: SOWA »

W jednym sklepie polecili mi M-Tech Legend II a Presidenta Teddy - nazwali Złomem - natomiast w innym M-Tech nazwali - wynalazkiem dla idiotów i mocno przereklamowany.
Potem dowiedziałem się, że President to "padaka" - przereklamowana marka i naginanie sprzedaży przez PHU DEMO AUTO RADIO (bo mają wyłączność)- i tylko itt - bo przykładają się do produkcji a części są wyselekcjonowane. Tak więc, w "koło Macieju" - więc postanowiłem udać się na jakiś parking nawalony TIR-ami i pogadałem z nimi - wybór padł na Unidena którego zdobyłem po dobrych znajomościach nawiązanych z TIR. Sami polecili mi kilka serwisów z którego wybrałem jeden. Przynajmniej nie nawijał mi "makaronu na uszy". Wracając do Twojego stwierdzenia - że nic w tym dziwnego - ja uważam, że nie ma lojalności wśród sprzedawców - tak zwanego kodeksu honorowego - uczciwości i poszanowania innych sprzedawców. To mnie przeraża !!!!!!! Oczerniają się na wzajem.

Ja podzieliłem sprzedawców na dwa rodzaje - 1. sama sprzedaż i 2. sprzedaż z serwisem (dłubaczami) i właśnie do tych ostatnich mam troszkę większe zaufanie - choć z przymrużeniem oka.
Ostatnio zmieniony 2011-11-13, 21:46 przez SOWA, łącznie zmieniany 1 raz.
CB RADIO + OMEGA
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

Najlepiej byś zrobił jak być forum poczytał ;-) Jest tu taaaaaaakaaa masa informacji odnośnie tego jakie radio i za ile najlepiej wybrać :-)
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
SOWA
Posty: 39
Rejestracja: 2011-11-13, 00:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: SOWA »

Czytałem i nie powiem - osiwiałem - hihihihihihi
Taki natłok informacji - mnie przerósł :(

Wolę - w takich sytuacjach - rozmawiać z żywym człowiekiem - widząc po jego zaangażowaniu, mowie ciała, itp.
Nadmienię, że z serwisu aledrogo - kontaktowałem się ze sklepem PHU DEMO AUTO RADIO i nie dostałem, żadnej odpowiedzi a już minął ponad miesiąc - to się nazywa obsługa i dbanie o klienta - tfu, na psa urok :)

Tak więc - zrobiłem co co zrobiłem - i powinienem być zadowolony.

Za Unidena dałem 260 złociszy.
CB RADIO + OMEGA
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

Uniden 520XL? Made in China, czy made in Philippines? Zakładam, że z Chin ale może... ;-)
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
SOWA
Posty: 39
Rejestracja: 2011-11-13, 00:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: SOWA »

Za Chinola 260 talarków a za Philipina - już chcieli 370 talarów - wybrałem tańszy - jak na początek.
Na pudełku było coś dziwnego napisane - tego nie rozumiem - nad "0" (pismo odręczne)
CB RADIO + OMEGA
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

Na początek da się żyć ;-) '0' oznacza, że radio jest przestrojone do pracy w 'zerach' (czyli tak, jak powinno być ;-) )
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
SOWA
Posty: 39
Rejestracja: 2011-11-13, 00:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: SOWA »

Dzięki - Wielkie Dzięki :-)

Ja zauważyłem, że najlepszym doradcą są osoby używające CB - dla tego właśnie udałem się na jeden z parkingów i pogadałem z TIR. Takie spotkania odbyłem kilkukrotnie - wreście jeden z nich dorwał gruszkę i krzyknął - że potrzebuje CB Radia dla kolegi - do sumy 300 złociszy - sam na stacji usłyszałem dwie marki Uniden 520 i M-Tech Legend II - nawet jeden z nich zaoferował mi załatwienie Unidena oraz Legenda II - podjechał na parking i za dwa dni - po umówieniu odebrałem swojego Unidena.
Tak więc - moja historia ze sprzedawcami miała epilog - u kierowców TIR-ów.
Myślę - że to było najlepsze rozwiązanie.

Antenę - polecili mi zakupić w serwisie (podali adres) - bo, tam facet od razu mi zestroi i niczego nie naknocę.
CB RADIO + OMEGA
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie ”