SERWIS CB RADIO Łódź ul. Brukowa 16 "KONEKTOR"

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

SERWIS CB RADIO Łódź ul. Brukowa 16 "KONEKTOR"

Post autor: Rafi »

No cóż, ja osobiście za wiele nie będę się rozpisywał i nikogo nie będę namawiał, niech opinię stworzą sami klienci :-D Można też zerknąć > tu < .

Serwis i sklep prowadzony przez forowicza Hasana - Łódź, Brukowa 16.

Proszę tylko o komentarze klientów w/w serwisu - sklepu, zbędne posty nie na temat będą usuwane.


Pozdrawiam Rafi
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Rafi, łącznie zmieniany 6 razy.
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
Awatar użytkownika
Jim_X
Posty: 21
Rejestracja: 2011-12-25, 16:28
Lokalizacja: Poznań / Gorzów Wlkp.

Post autor: Jim_X »

Rozdziewiczę wątek, jako, że odebrałem dziś pacjenta po kuracji w Łódzkim sanatorium Konektor. Nie wiem w jakich kryteriach powinno oceniać się serwisy, więc powiem co było dla mnie istotne: 1. Szybkość/ 2. Kontakt/ 3.Cena.

1. Dość poważne uszkodzenie na płycie radia zostało załatwione i zdiagnozowane w jeden dzień.
2. Główny Konektor czyt. Przemek zapewniał mi szybki i sprawny kontakt w sprawie naprawy, jak i ewentualnych modyfikacji przy okazji pobytu w serwisie.
3. A ceny... Podobnie jak w przypadku oferty sklepowej dla forowiczy, jakieś pytania?
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

Z serwisu wprawdzie nie miałem okazji korzystać ale jeżeli chodzi o sklep:

1. Bardzo dobre ceny
2. Super szybkie wysyłki (generalnie towar u mnie w 24h o ile nie zamawiałem w weekend)
3. Bardzo dobry kontakt :-)
4. Nawet jeżeli czegoś nie ma na stanie / w ofercie to szybko się 'znajduje', więc polecam pytać też o rzeczy, których nie ma w cenniku :-D

Zdecydowanie warto :-)
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
bobik

Post autor: bobik »

Doswiadczylem jedynie transakcji internetowych, jednakze:

1) Swietne ceny.
2) Znakomita i szybka obsluga.
3) Na miare naszych Wielkich Czasow!
radny1
Posty: 28
Rejestracja: 2011-10-08, 06:18
Lokalizacja: lublin

Post autor: radny1 »

Wysłałem radio na serwis i nie dość że taniej to jeszcze dostałem mały gratis. Polecam bo warto - fachowo szybko i profesjonalnie. Pozdrawiam cały serwis.
Mobil: PRESIDENT HERBERT II + SIGMA PLC 1000 + K-PO EC-2018
Franky
Posty: 95
Rejestracja: 2012-02-01, 20:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Franky »

Korzystałem właśnie dziś z serwisu "KONEKTOR" .Po montażu w dziurce, strojenie antenki.Szybko, sprawnie i najważniejsze,to,że operator sprzętu jest zadowolony :lol: .Pełna profeska.Tak trzymać chłopaki.Wkońcu porządny serwis w Łodzi.
Mobil - Realistic TRC 465,FD 1818 by Konektor,Siro T 5000
adam-ataman
Posty: 11
Rejestracja: 2011-12-25, 09:53
Lokalizacja: Sokółka

Post autor: adam-ataman »

Fachowe doradztwo i profesjonalne wykonanie. Do tego błyskawiczna realizacja, ekspresowa wysyłka i niezwykle miły i rzeczowy kontakt. Wszystko to zamknąłbym w jednym słowie: Konektor5000.
Adam
Awatar użytkownika
Przem78
Posty: 598
Rejestracja: 2009-10-24, 10:14
Lokalizacja: Łódź - Bałuty

Post autor: Przem78 »

Cześć, Serwis jak najbardziej OK, przede wszystkim nie wciskają "juserom" tzw "kitu" czyli jak zrobią to zrobią dobrze a jak się nie da to nie robią i nie naciągają na dodatkowe koszty i stratę czasu. Do tego dochodzi Tuning, w którym Kamil dochodzi do perfekcji :!: z tego co widziałem i używałem można podesłać do nich każde radio i coś się zawsze wyciśnie więcej zgodnie z życzeniem klienta 8-) Ja osobiście jestem zadowolony tylko do jasnej cholery kupcie cukier bo gorzka kawa trochę psuje wizerunek :-P :mrgreen: :mrgreen:

P.S powoli z chłopakami przymierzamy się do daleko idącego tuningu U78 Elite, nie będę pisał nic więcej ale po zakończeniu projektu na pewno będzie foto i relacja (Przemek kupił prawa autorskie :-P )
Mobil: Yosan 3031 Turbo (mod by Konektor)+Densei 2002+Comet 840+Sirio 3K+ESP12 a to wszystko upchane do niemieckiej Skody
Obrazek
Pozdr. Przemek :)
arass
Posty: 8
Rejestracja: 2011-08-22, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: arass »

no, już po zakupach.
Padło na Yosan 2204 + Sirio Turbo 2000.
Kurcze, ta cisza w głośniku!!
jak na razie jestem mile zaskoczony tym radyjkiem i mam nadzieję ze z czasem zdania nie zmienię !!
Obsługa w pełni profesjonalna i ekspresowa. zadnego zbytecznego mydlenia oczu setkami modeli. Krótko zwięźle i na temat.
Z penością będzie to dla mnie stały adres na mapie Łodzi.
Polecam (i nawet już kilku klientów im podesłałem!!)
Yosan JC 2204 + Sirio Turbo 2000 PL + SIRIO MAG 145PL
Awatar użytkownika
noid
Posty: 977
Rejestracja: 2010-03-13, 17:24
Lokalizacja: Norwich [UK]
Kontakt:

Post autor: noid »

A tu Przemek sam o swoim sklepie/serwisie podczas wywiadu udzielonego dla strony TIRcenter.eu
http://www.tircenter.eu/wywiad-konektor ... y-sklep-cb

Polecam:)
Awatar użytkownika
Francuz
Posty: 3543
Rejestracja: 2007-11-29, 15:23
Lokalizacja: Sosnowiec
Been thanked: 2 times

Post autor: Francuz »

noid pisze:A tu Przemek sam o swoim sklepie/serwisie podczas wywiadu udzielonego dla strony TIRcenter.eu
http://www.tircenter.eu/wywiad-konektor ... y-sklep-cb

Polecam:)
tak mi napisało:

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 503 Service Temporarily Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 2227
Rejestracja: 2011-09-28, 21:53
Lokalizacja: KO02KC

Post autor: Eazy »

Francuz pisze:
noid pisze:A tu Przemek sam o swoim sklepie/serwisie podczas wywiadu udzielonego dla strony TIRcenter.eu
http://www.tircenter.eu/wywiad-konektor ... y-sklep-cb

Polecam:)
tak mi napisało:

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 503 Service Temporarily Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
U mnie działa normalnie :-)
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is a history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift... That's why it is called the present.
.
Awatar użytkownika
Francuz
Posty: 3543
Rejestracja: 2007-11-29, 15:23
Lokalizacja: Sosnowiec
Been thanked: 2 times

Post autor: Francuz »

U mnie już też :bravo:
IVAN82
Posty: 20
Rejestracja: 2012-03-28, 10:37
Lokalizacja: Łódź

Post autor: IVAN82 »

Podziękowania za pomoc w montażu anteny i za właściwe podejście do klienta.
A mój zakup to radyjko LAFAYETTE VENUS + antenka jeszcze tylko samlex i będę full happy :))
A bym zapomniał o najważniejszym , bardzo polecam zakupy u Hasana toż to sama przyjemność :D
Soulshaker
Posty: 61
Rejestracja: 2012-04-07, 23:25
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: Soulshaker »

Witam.

Ja również przyczynie się do poszerzenia grona zadowolonych z Konektora.
Ostatnio zakładałem właśnie na inflanckiej CB do mobila i nie moge nic innego napisać prócz tego, że jestem w 1000% zadowolony. Fachowe doradztwo, pomoc przy wyborze i pełen profesjonalizm. Tak 3mać Panowie.
PEUGEOT PARTNER A W NIM: INTEK HR-5500, Midek HF747, Densei EC-2002 by KNKTR, Lemm Turbo 2001 (Red Devil), Thunderpole Tank Whip, SP5, FARUN FS-264.
W zapasie: Onwa mk3, SS 1200.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie i komentarze transakcji.”