Koszulki, Polary, Czapki, Naklejki! KONKURS!

Forum klubowe dostępne dla wszystkich

Moderatorzy: cassiopeia, Francuz, Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
moogoom
Posty: 65
Rejestracja: 2012-04-18, 21:14
Lokalizacja: Myślenice - małopolska

Post autor: moogoom »

kgb14 pisze:projekt loga rodził siew wielkich bólach , jest dobry dopóki administracja oficjalnie go nie zmieni . Temat loga uważam za wyczerpany .
Projekt LOGO podobał mi się od początku. Tutaj dyskusja była raczej o projekcie koszulek, polarów i T-shrit-ów. Logo nie miało z tym nic wspólnego....

To takie małe wyjaśnienie, bo sytuacja zrobiła się zbyt gorąca i ja kończę dyskusję w tym temacie - na tym poście. Jeszcze raz przepraszam jeśli kogoś wkurzyłem... bo nie taki był mój zamiar....
Pablo

Mobilis in Mobili - Ruchome w Ruchomym.
---------------------------------------------------
VW Touran z zestawem: Uniden Pro 520 XL + SIRIO ML-145
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

całość też została zatwierdzona
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Pyrek
Posty: 1287
Rejestracja: 2012-01-13, 17:12
Lokalizacja: masz to radio!

Post autor: Pyrek »

moogoom pisze:O chole...a, nie miałem na myśli nic złego !!! Nie wiedziałem, że zostanie to przyjęte jako jakaś tam forma ataku na kogokolwiek....
Wiesz tylko dla mnie jesteś zwykły malkontent wiem trudne słowo ale się nie przejmuj.
Tak jak napisał Roman podoba się zamawiaj nie to nie laski bzzz

Ja jestem chory od wtorku non stop mam temperature i Ty myślisz, że mam czas i ochotę w takim stanie grzebać?

Tak jak napisał kgb14 koniec tematu.
I nie radzę go ponownie ruszać.
Materiały Ci wyślę jutro jeżeli tylko chcesz. Co do programu wystarczy zwykły program graficzny np. paint.
Nie ma ludzi normalnych i nie normalnych są Ci którzy nie zostali przebadani i Ci który pozamykani są w zakładach.
Kenwood TS 480sat LW 41,5m
HR5500 SS1200 EC2002 i kl203p
Uniden Grant...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klub - forum ogólne”