Toyota Auris + Yosan 120 TUNING Konektor

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
dominek_f
Posty: 28
Rejestracja: 2010-01-04, 19:24
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: dominek_f »

A gdybyś wpuścił radio do schowka pod podłokietnikiem? Ja tam trzymam KPO DX w uchwycie zrobionym z kilku płaskowników. Uchwyt jest na stałe przykręcony do radia, wpuszczam tylko radio we wnękę po wcześniejszym pod łączeniu kabelkologii i wszystko gra! Dzięki ramce z płaskowmików radio nie "lata" i nie hałasuje podczas jazdy. Nie wiem jak wysoki jest ten Yosan, ale kto wie, może udałoby się nawet zamknąć podłokietnik? A najlepiej zamontuj tak, jak u mnie w podpisie :-P .
Olo.

Post autor: Olo. »

Położenie radia na podłodze nie nazwałbym montażem. :roll:

Wklej zdjęcia kokpitu to Ci miejsce znajdziemy..
bartek1706
Posty: 1470
Rejestracja: 2009-07-08, 13:50
Lokalizacja: konstancin KO02NB
Kontakt:

Post autor: bartek1706 »

Pomiędzy tunel a fotel pasażera z palcem w d.. wchodzi Johny I więc z Yosanem jest tak samo..
niven
Posty: 39
Rejestracja: 2012-07-21, 12:28
Lokalizacja: Polska

Post autor: niven »

Olotg99 pisze:Położenie radia na podłodze nie nazwałbym montażem. :roll:

Wklej zdjęcia kokpitu to Ci miejsce znajdziemy..

jedyne zdjecie kokpitu jakie mialem na komputerze, jutro moge zrobic cos innego

Obrazek
Awatar użytkownika
januwojt
Posty: 2236
Rejestracja: 2010-01-20, 15:33
Znak/ranga: SQ9ORF
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: januwojt »

Na forum CB-pasjonatów pokazywać montaż w postaci radia rzuconego pod fotel .... Ujmując jak najdelikatniej nie przystoi . Wnętrze Aurisa nie ułatwia życia , jednak to co pokazałeś to żenada.
Awatar użytkownika
kj9120
Posty: 392
Rejestracja: 2010-11-30, 23:37
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kj9120 »

januwojt, jak nie ulatwia, w aurisie aż się prosi żeby zamontować przy lewarku zmiany biegów od strony pasażera żeby mieć dość ze radyjko wysoko to jeszcze wszystko pod ręką ;-) ale zgodze się z Toba ze kolega mogł się tym nie chwalic tylko zachowac dla siebie :)
MAGNUM S-9 + RF Limited CR577 + SIRTEL SANTIAGO 1200 + NOKIA SP-3
niven
Posty: 39
Rejestracja: 2012-07-21, 12:28
Lokalizacja: Polska

Post autor: niven »

januwojt pisze:Na forum CB-pasjonatów pokazywać montaż w postaci radia rzuconego pod fotel .... Ujmując jak najdelikatniej nie przystoi . Wnętrze Aurisa nie ułatwia życia , jednak to co pokazałeś to żenada.

ja mam trochę inne podejście do tematu - każdy robi montaż tak jak wg niego będzie dla niego najlepiej, lub prosi o rady innych - być może na forum są lub będą osoby które są nowe w klanie CB i szukają właśnie takiego montażu jaki ja zaproponowałem...
Olo.

Post autor: Olo. »

niven pisze:
januwojt pisze:Na forum CB-pasjonatów pokazywać montaż w postaci radia rzuconego pod fotel .... Ujmując jak najdelikatniej nie przystoi . Wnętrze Aurisa nie ułatwia życia , jednak to co pokazałeś to żenada.

ja mam trochę inne podejście do tematu - każdy robi montaż tak jak wg niego będzie dla niego najlepiej, lub prosi o rady innych - być może na forum są lub będą osoby które są nowe w klanie CB i szukają właśnie takiego montażu jaki ja zaproponowałem...
Nie sądzę by ktoś inspirował się Twoim montażem, ale Twoje auto i masz prawo decydować sam ;-)

Co do tematu. Rozumiem, że auto jest nowe i nie chcesz dziurawić itp. Jednak rzepy nie są kolizyjne a kokpit aż się prosi na przyklejenie radia. Nie wiem jak tam z nogami, ale może nawet od strony kierowcy :?:
snakepoznan
Posty: 19
Rejestracja: 2012-06-04, 19:30
Lokalizacja: ten swąd ;)

Post autor: snakepoznan »

dominek_f pisze:A gdybyś wpuścił radio do schowka pod podłokietnikiem? Ja tam trzymam KPO DX w uchwycie zrobionym z kilku płaskowników. Uchwyt jest na stałe przykręcony do radia, wpuszczam tylko radio we wnękę po wcześniejszym pod łączeniu kabelkologii i wszystko gra! Dzięki ramce z płaskowmików radio nie "lata" i nie hałasuje podczas jazdy. Nie wiem jak wysoki jest ten Yosan, ale kto wie, może udałoby się nawet zamknąć podłokietnik? A najlepiej zamontuj tak, jak u mnie w podpisie :-P .
Witam, mam sprawe, też mam kpo dx 5000 i nawet taką samą antenę :) w przyszłym tyg. odbieram aveiro. Mogę prosić o zamieszczenie fotki zamontowanego kpo w tym aucie?
Awatar użytkownika
dominek_f
Posty: 28
Rejestracja: 2010-01-04, 19:24
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: dominek_f »

W najbliższym czasie postaram się wkleić fotki. Gdybym jednak zapomniał przypomnij się na PW :-P .
snakepoznan
Posty: 19
Rejestracja: 2012-06-04, 19:30
Lokalizacja: ten swąd ;)

Post autor: snakepoznan »

dominek_f pisze:W najbliższym czasie postaram się wkleić fotki. Gdybym jednak zapomniał przypomnij się na PW :-P .
Będę wdzięczny :D
Awatar użytkownika
artega7
Posty: 382
Rejestracja: 2012-08-31, 18:52
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: artega7 »

Teraz trafiłem na ten montaż i rzeczywiście nie jest za fajny. Jedyny plus to, że radia nie widać. Ale i przy okazji nie widać pokręteł i wskazań wyświetlacza. Głos z głośnika też pewnie jest przytłumiony.
Jak dla mnie lepszym miejscem jest radio dokręcić do konsoli środkowej od strony pasażera lub kierowcy. Może radyjko zmieściłoby się też do podłokietnika, a głośniczek zewnętrzny do półki pod konsolą środkową. Radyjka też nie widać ale dużo lepszy jest dostęp do pokręteł.
Mobil 1: President HARRY III by Konektor + Sirio Turbo 5000 + Uniden BC23A
Mobil 2: AnyTone SMART+ Sirio ML-145 Mag + Uniden ESP-12
Mobil 3: ALINCO DR-135-DX by Konektor + SIRIO T-3 27 + Uniden ESP-5
ODPOWIEDZ

Wróć do „Toyota”