Gdzie warto zjeść !

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Gdzie warto zjeść !

Post autor: Marek »

Postanowiłem założyć nowy temat z racji tej , iż dużo jezdzac po Naszym Kraju trzeba czasem gdzies sie zatrzymac i coś zjeść .
Na początek polecam :
1. malinowy bzyk - trasa warszawa płońsk 9 ( ok trzechsetny km ) -... zestawy firmowe w cenie 16 zł sa bardzo obfite a zarazem smaczne
2. maxim - na wlocie do sierpca od strony drobina ( ok 295 km ) ... polskie jedzenie w przystepnej cenie a na dodatek bardzo smaczne
3. restauracja chińska - górna grupa na trasie toruń - gdańsk ( ok 117 km ) potezne lunchówki za symboliczne grosiki . Cała rodzinka zje smacznie za nie wiecej niz 40 zł ( 10 zł od osoby) . jedzonko jest przepyszne i naprawde duze porcje .
4 zajazd texas tuz za wylotem z kozienic w kierunku warszawy ... pysznie a na dodatek zestawu za 9,99 zł (zupa+drugie+kompot) pomimo calodniowej glodówki nie bylem w stanie zjesc do konca
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

Trasa Zgierz-Gdańsk na krajowej 1 w miejscowości Emilia,obok Zajazdu Emilia znajduje się Bar "Kuźnia u Agatki".
Oświetlony w nocy czerwono-zielonymi neonami,widać ten bar z daleka :!:
Warunki spożywania obiadu bardzo dobre,zamawia się jedzenie w okienku natomiast surówki na zasadzie szwedzkiego stołu (ile się udżwignie w misce) :mrgreen:
Ceny przystępne,polecam :!: :!: :!:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
Awatar użytkownika
fellippe
Posty: 24
Rejestracja: 2008-09-27, 15:15
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: fellippe »

E75 na Łódź - miejscowość Miłosna woj. Łódzkie - chata Miłosna, wystrój na starą chatę, w lato można zjeść na zewnątrz nad wodą, ceny przystępne, jedzenie jedno z lepszych jakie udało mi się jeść na Polskich trasach, POLECAM...
President Walker ASC
Sirio Performer 5000 / mag 16cm Alan
Gamma Sirtel / mag 16cm CTE 140 DV
K-PO NM452
Nokia HFS-12
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

jedynka w strone gdańska .... 100km miejscowosc zdrojewo ... bar po lewej stronie .. czysto , dosc tanio ( 13,90 zł za dwudaniowy obiad ) , jedzenie smaczne .
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
Awatar użytkownika
migar
Posty: 236
Rejestracja: 2007-12-13, 21:21
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: migar »

Wisła Karczma u Karola http://www.karczmaukarola.pl/ okolice Zębca motel Szary wilk http://www.szary-wilk.pl/index.php?go=0800
Laguna TTi 770b+ sirtel s9 plus (zapas sirio AS100)
Obrazek
Awatar użytkownika
noid
Posty: 977
Rejestracja: 2010-03-13, 17:24
Lokalizacja: Norwich [UK]
Kontakt:

Post autor: noid »

steszew przy rondzie przy stacji paliw orlen - bar u picia
przasnysz - kebab przy dworcu pks - kebab mix polecam
Awatar użytkownika
noid
Posty: 977
Rejestracja: 2010-03-13, 17:24
Lokalizacja: Norwich [UK]
Kontakt:

Post autor: noid »

Jadąc od Świecia na Tucholę po prawej stronie przed miejscowością Rykowisko jest fajny barek. Ostatnio nieco się rozbudował. Polecam wątróbkę. Ogólnie ceny okazyjne tylko jak ciepło to dużo much ze względu na umiejscowienie - las.

W Antoninie na stacji benzynowej polecam hamburgery. Duże, smaczne i tanie:)
Na wylocie z Buska w kierunku Kielc mijamy dwie stacje: Orlen i BP. Przy Orlenie jest bar, gdzie polecam grochówkę, a na BP polecam hot dogi:)
Caps

Post autor: Caps »

Nie polecam tej knajpy pod Oławą. Jedzenia jak dla mnie mało, drogo ... lecz knajpa wygląd ma cudny.
Awatar użytkownika
darelk
Posty: 1655
Rejestracja: 2009-05-24, 20:35
Lokalizacja: Ełk KO13ET

Post autor: darelk »

Ostrów Mazowiecka ( zjazd na Łomżę m.in.) Bar Przystanek , przy samej drodze odnowiony ( jadąc od miasta ) po prawej , smaczne dania w dobrych cenach , polecam

ps.uwaga na zawieche jak będziecie zjeżdżać do nich bo parking to mają nie równy podjazd
Awatar użytkownika
noid
Posty: 977
Rejestracja: 2010-03-13, 17:24
Lokalizacja: Norwich [UK]
Kontakt:

Post autor: noid »

a i przypomnialo mi sie:
Ostrów Mazowiecka przy wylocie na Ostrołękę po lewej stronie, można poznać po sporej ilości TIRów na parkingu przy barze - pyszne potrawy obiadowe, ceny przystępne. Polecam żurek.


polecam takze jedzonko w sedziszewie malopolskim, barek "pod gorka" przy drozce w strone rzeszowa. jadlem tam ostatnio jajecznice z kielbaska (3 jajka - 6.60 zl). dobre maja jedzenie poza tym.
za lublinem (miejscowosc Bogucin (CHYBA) ) w strone warszawy przy stacji paliw tez jest dobry bar. np pierozki z miesem za 8 zl (z tego co pamietam cene), kebab z frtykami i 2 surowkami za 15.

DK nr 10 na wylocie z Piły w kierunku Bydgoszczy. Bar Bieszczadzki, przy moście trasy przelotowej, całodobowy.
"Najlepsze szaszlyki na wschod od Ameryki" - haslo tego baru. polecam kielbase murzyńska (długa jak .. u murzynów :mrgreen: )
Awatar użytkownika
darelk
Posty: 1655
Rejestracja: 2009-05-24, 20:35
Lokalizacja: Ełk KO13ET

Post autor: darelk »

Ostrów Mazowiecka przy wylocie na Ostrołękę po lewej stronie, można poznać po sporej ilości TIRów na parkingu przy barze - pyszne potrawy obiadowe, ceny przystępne. Polecam żurek.
a tego baryku nie polecam osobiście , byłem raz i ostatni , małe porcje są i jakość potraw bardzo marna ( moja matka jest kurcharką z wieloletnim starzem - wiele wesel imprez i tym podobnym , każdy chwali jej kuchnię - więc i te wyczucie smaku przeszło na mnie :P )
Awatar użytkownika
azuraw1
Posty: 2
Rejestracja: 2010-11-29, 21:51
Lokalizacja: StW

Post autor: azuraw1 »

okolice Radomia - " U Stacha " tanio,dużo i smacznie ( parkinkg prawie zawsze zapchany Tirami
Lublin - niedaleko Makro "Grill bar" - jedzenie głównie z grila ( zaj. żeberka )
Rzeszów - Stacja Lotos na wlocie od Lublina , Bar Taurus ( identycznie jak u Stacha )
Sanok - wylot na ustrzyki , bar na Stacji Paliw ( chyba Orlen )
Janów Lubelski - bar w lesie ,wlot od strony Niska ( golonka revelka )
Łoniów - Pod Dębami
Awatar użytkownika
Piter1303
Posty: 533
Rejestracja: 2009-11-22, 15:00
Lokalizacja: ZCH / FG J073QE
Kontakt:

Post autor: Piter1303 »

Świecko - Bar dla kierowców na Hartwigu - tuż za eko-tankiem po prawej stronie II - piętro niebieski budynek . Dwa razy w tygodniu tam jestem i polecam . Za 15zł podadzą taki kopiec ,że jest problem z ogarnięciem wszystkiego . Tuż pod spodem duży parking , sklep 24h , myjnia , serwis itp.
Awatar użytkownika
Mobil-Zasada
Posty: 1143
Rejestracja: 2009-10-29, 23:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mobil-Zasada »

Droga Krajowa nr 8. Piotrków, kierunek Bełchatów. Po prawej strony w bodajże pierwszej wiosce "Gomulin" spora drewniana chata. Parking dla ciężarówek również.
!Bardzo polecam! Nie drogo, dużo, smacznie i super klimat.
Kierowcy zawodowi po okazaniu dowodu rej. mają małą zniżkę.

W tym barze co Piter napisał nie byłem, ale nie raz jadłem na eko-tanku. Parking nawet sporawy, żarcie za tankowanie, ale samo jedzenie takie sobie... No ale telewizję można pooglądać przynajmniej. hehe. :-P

No i może dodam że świetna grochówka jest w Adamowicach za Mszczonowem, kierunek na Rawę.
Auto: Alan 28 + Alan F36 + President Texas
Dom: President Jackson + CS-3 + Motorola 4001A + Sirio Boomerang 27A (działka - stare CTE 5/8, 3 przeciwwagi) - weekendy
Rower: Alan 42MULTI + MIK + oryginalny helikal lub Alan 9 PLUS
Awatar użytkownika
noid
Posty: 977
Rejestracja: 2010-03-13, 17:24
Lokalizacja: Norwich [UK]
Kontakt:

Post autor: noid »

a ja mam male pytanie/prosbe. robie mapke z dobrymi, poleconymi barami w calej polsce. moge wykorzystac te tutaj napisane? jezeli ktos by cos polecal to prosze o maila kontakt@tircenter.eu a mapka do zobaczenia tutaj: http://www.TIRcenter.eu/informacje-dla- ... brze-zjesc
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turystyka”