Chrysler PT Cruiser by Dziurek5

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Dziurek5
Posty: 31
Rejestracja: 2012-11-18, 13:28
Znak/ranga: SQ9PPR
Lokalizacja: Wawa/Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Dziurek5 »

Głośniczki (President) od obydwóch radi wylądowały od samego początku przy uchu, a dokładniej koło rączki z tyłu. Mimo wszystko jest za cicho, a nie przepadam za trzymaniem radia z Volume na maksa. W związku z tym kolejny klocek przybył:
Wzmacniacz 2 kanałowy 240W wykonany przez znajomego elektronika. Mocy aż nadto, ale sprawuje się idealnie. Zdjęcie poglądowe, u mnie gniazda jackowe od razu do wpięcia głośniczka :)

Obrazek
73 !
Awatar użytkownika
k0nr4d
Posty: 2489
Rejestracja: 2010-09-24, 14:37
Znak/ranga: 161CBF075
Lokalizacja: Łódź

Post autor: k0nr4d »

Oooo, drugie najbrzydsze auto zaraz po Multipli :-)
Dziurek5 pisze:240W
Chyba 24 i to w porywach ;-) Instalacja niczego sobie, chociaż 11m kuleje, ale skoro ma służyć tylko za ochronę zadka :roll:
Zamknąć burdele, otworzyć serca.
Młody

Post autor: Młody »

k0nr4d pisze:Oooo, drugie najbrzydsze auto zaraz po Multipli :-)
Dziurek5 pisze:240W
Chyba 24 i to w porywach ;-) Instalacja niczego sobie, chociaż 11m kuleje, ale skoro ma służyć tylko za ochronę zadka :roll:
Czemu kuleje? przecież icom też ma 11m
Awatar użytkownika
k0nr4d
Posty: 2489
Rejestracja: 2010-09-24, 14:37
Znak/ranga: 161CBF075
Lokalizacja: Łódź

Post autor: k0nr4d »

Ok, więc doprecyzuję, że chodzi o titaja :-)
Zamknąć burdele, otworzyć serca.
Młody

Post autor: Młody »

Ano to tak, ale titaj to tam tylko 19 słucha, chociaż ja bym pewnie wywalił go przez okno z nerwów :P
Awatar użytkownika
Dziurek5
Posty: 31
Rejestracja: 2012-11-18, 13:28
Znak/ranga: SQ9PPR
Lokalizacja: Wawa/Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Dziurek5 »

k0nr4d pisze:Oooo, drugie najbrzydsze auto zaraz po Multipli :-)
Dziurek5 pisze:240W
Chyba 24 i to w porywach ;-) Instalacja niczego sobie, chociaż 11m kuleje, ale skoro ma służyć tylko za ochronę zadka :roll:
Rzecz gustu czy najbrzydsze. Mi się podoba jeżdżenie karawanem. Odzwierciedla to charakter i poniekąd sprawy którymi się człowiek zajmuje. Beemki się oklepały.

Wzmacniacz legitymuje się mocą maksymalną 240 W. Dzisiaj podpiąłem go z ciekawości pod 2 kolumny estradowe, jak na taki wzmacniacz, to bardzo dzielnie sobie z nimi poradził :)
73 !
ODPOWIEDZ

Wróć do „inne”