Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Piotrek-Bytom
Posty: 2142
Rejestracja: 2011-05-28, 13:02
Lokalizacja: Bytom JO90KI

Post autor: Piotrek-Bytom »

marjanek pisze:@up
Historia jak z jakiegoś filmu :D
No masz przeca tytuł tego dramatu ''KRYMINALIŚCI I ZŁODZIEJE ''
Przykra sprawa :-| pierwszy raz słyszę o takiej ostrej akcji :-/ hardcorowe staruszki normalnie...
Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Post autor: kubaopp »

Dzidek z babką tak wywijał że ja złapał za .........
ML145 +DNT Strato FM
canva268
Posty: 3
Rejestracja: 2013-07-15, 19:48
Lokalizacja: Siedliska

Post autor: canva268 »

Młody pisze:canva268, w ilu miejscach jeszcze o tym napiszesz? może w lokalnej gazecie dasz?
Na forum są dwa równoległe wątki związane z serwisem CB w Ełku i w obu się udzieliłem. Poza tym będę pisał o tym w tylu miejscach w ilu uznam za stosowne. Jak masz z tym problem, to zgłoś sprawę moderatorowi lub mi na PW - nie musisz nabijać sobie postów czczymi pyskówkami.

Poza tym, do im większej liczby osób dotrze "moja historia", tym lepiej dla nich samych - nie wiem po co się tak napinać.
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Post autor: cassiopeia »

temat dotyczy serwisów. tych dobrych i złych. są dwa tematy i tyle. gdzie użytkownik by nie zajrzał, znajdzie negatywa o tym serwisie i tyle. koniec OT :evil:
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
Dzemu
Posty: 17
Rejestracja: 2013-09-27, 11:12
Lokalizacja: Zielona/Zuromin

Post autor: Dzemu »

Nie znam ulicy, ale latwo wytlumaczyc miejscowke.

Polecam w Olsztynie miejscowke za ratuszem, nie powiem Wam jak sie nazywa, ale potrzebowalem pomocy zostalem ogarniety na miejscu.
[...] Jestem poj*****, jestem nienormalny, jestem Inny - i niech tak zostanie [...]
Szef
Posty: 28
Rejestracja: 2010-12-11, 22:09
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Szef »

Ul. nazywa się Ratuszowa a serwis to
http://www.profkom.olsztyn.pl/index.html

Nie korzystałem więc nie wiem jak u nich z obslugą
tomas921
Posty: 12
Rejestracja: 2014-01-02, 14:38
Lokalizacja: Kętrzyn

Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: tomas921 »

Witam, orientujecie się może czy ktoś w Olsztynie robi modyfikacje radyjek podobnych do modyfikacji konektora?
jano0244
Posty: 187
Rejestracja: 2014-02-03, 09:44
Lokalizacja: Mrągowo

Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: jano0244 »

Mogę się mylić, ale obawiam się, że NIE.
President TaylorIII z zewn. rf-gain Samlex PR27M + Densei EC2002 po tuningu + Sirio Performer1000/Sirio Megawatt3000 Yosan Pro120 + Konektor Mini40 (rezerwa) / President Johnny III + Sirio AS100 (w aucie syna)
Awatar użytkownika
darelk
Posty: 1655
Rejestracja: 2009-05-24, 20:35
Lokalizacja: Ełk KO13ET

Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: darelk »

https://www.facebook.com/darekbazaelk" onclick="window.open(this.href);return false; nie myślcie sobie że reklamę robię ale tak informacyjnie - zaopatrzenie z konektora ceny bardzo zbliżone co do jakości i cen za usługi - pytajcie moich klientów - powiem tylko tyle że sprawdzenie anteny analizatorem nic nie kosztuje strojenie zaczyna się od 10 zł
eSPe
Posty: 5
Rejestracja: 2012-05-30, 23:22
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: OLO RATUJ

Post autor: eSPe »

marcinols pisze:Tak jak kolega wyżej bardzo polecam ten sklep-serwis, jednak musicie uważać, aby nie naciąć się tak jak ja. Kilka miesięcy temu miałem problem z anteną i podjechałem na przemysłową żeby ją sprawdzić. Już pod drzwiami sklepu zaczepił mnie pan Olo i poinformował,że on ma teraz serwis za ścianą. Poszedłem z nim, zajrzał do podstawy i stwierdził, że antena nie będzie już sprawna. Zaproponował mi kupno nowej anteny za 149 zł. Podziękowałem mu i powiedziałem że jeszcze przyjadę, chyba zwietrzył, że już do niego nie wrócę i obrócił się na pięcie ani dowidzenia ani pocałuj mnie w d...Wróciłem do "starego" serwisu, zastałem tam bardzo miłą Panią, która za 20 zł przeczyściła i zabezpieczyła przed korozją podstawę i samą antenę. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i jakości roboty.Bardzo polecam. Teraz można trafić do tego serwisu bo nad reklamą świecą się czerwone "koguty". A co do pana "fachowca OLO" to ogólnie człowiek chamski i ciężki w obyciu chyba uważa się za specjalistę i że może robić idiotów z klientów.

Pozdrawiam Panią z serwisu CB Olsztyn ul. Przemysłowa :hopla:
Troszkę odkopię.

No właśnie o co tam chodzi bo byłem tam ostatnio.
Który to w końcu serwis jest z tą Panią serwisant?
Wjechałem przez bramę (wjeżdżając od Lubelskiej) i widzę coś takiego:
Obrazek

no więc na wstępie głupieję.
Ten po prawej ma szyld tam gdzie widać za tym Audi - CB Olo Serwis.
No i wejście przy tej antenie stacjonarnej po schodkach.

Skręciłem w lewo bo mnie kierujący w prawo szyld z świecącymi i mrugającymi odpustowo diodami nie zachęcił.
Po ujechaniu jakichś 30 metrów widzę coś takiego:
Obrazek
Na szyldzie w tym rombie w środku nad "CB" było "Olo" a pod "CB" było "Ratuj" - czyli Olo Ratuj CB.
Brama warsztatu/serwisu zamknięta i nikogo tam nie było.


Tu "Olo Serwis" tam "Olo Ratuj". To są jakieś dwa inne nie powiązane ze sobą serwisy czy o co chodzi do wuja wafla?
W którym jest ta polecana pani serwisant? Potrzebuję kogoś ogarniętego i rzetelnego do wystrojenia nowego zestawu anteny i radia.
Awatar użytkownika
tarnus
Posty: 1699
Rejestracja: 2009-07-24, 14:38
Lokalizacja: Mobilek

Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: tarnus »

Typowe dla Olo :rofl:
jano0244
Posty: 187
Rejestracja: 2014-02-03, 09:44
Lokalizacja: Mrągowo

Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: jano0244 »

No ciekawe... Ja trzy razy tam byłem i za każdym razem trafiłem chyba do tego serwisu "po prawej". I chyba już tam więcej na prawo nie pójdę, bo za każdym razem nie miałem odpowiedniej "satysfakcji" z wykonanej usługi.
President TaylorIII z zewn. rf-gain Samlex PR27M + Densei EC2002 po tuningu + Sirio Performer1000/Sirio Megawatt3000 Yosan Pro120 + Konektor Mini40 (rezerwa) / President Johnny III + Sirio AS100 (w aucie syna)
eSPe
Posty: 5
Rejestracja: 2012-05-30, 23:22
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: eSPe »

tarnus pisze:Typowe dla Olo :rofl:
Kolego rozwiniesz?

Rozumiem że mam dzwonić do tego serwisu na LEWO nie do tego z szyldem festyniarskim gdzie siedzi taki jeden pan?
Bo ten serwis na lewo zamknięty był i nie wiem w końcu czy oni działają jeszcze czy co?
eSPe
Posty: 5
Rejestracja: 2012-05-30, 23:22
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: eSPe »

* UP

pomoże ktoś?
Nie chce się umówić do tego niepolecanego.
tchomikt
Posty: 1
Rejestracja: 2014-05-29, 00:30

Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: tchomikt »

Witam,

Piszę ku przestrodze. Na przemysłowej został już tylko chyba ten Olo (na prawo po schodkach). Za późno sprawdziłem info na tym forum i aktualne ceny anten. Pojechałem bo coś mi w CB nie działało. Pan z Przemysłowej stwierdził problem z podstawą magnetyczną i zaproponował wymianę za 70zł. Myślałem, że nowa antena kosztuje ze 150zł (mam SIRIO 145) więc powiedziałem ok. Stwierdził, że jeszcze cewka nie działa- miał jakąś używkę i wymienił. Pytałem czy nie trzeba anteny dostroić - stwierdził, że takich anten się nie stroi. Finalnie skasował 100zł. Teraz zaglądam na allegro a tu nówka sztuka antena kosztuje 100zł. Co za cwaniak - omijać z daleka!!!!!

Czy ktoś wie, czy gdzieś się przeniosła ta Pani fachowiec z Przemysłowej?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Warmińsko-mazurskie ”