CANVA CB 538 walcze z myslami

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

fudi
Posty: 2
Rejestracja: 2017-09-18, 18:31

CANVA CB 538 walcze z myslami

Post autor: fudi »

Witam Panowie,poszukuję małego radia do osobówki i wpadłem na ta oto urządzenie.
Nigdzie nie mogę znaleźć info o tym radyjku.
Podobne do CRT mini Albrechta i Midlanda mini z zalet wymienny mikrofon i tak się zastanawiam.
Dodam że posiadam antene President Virginia , do tej pory pracowała ,chociaż nieudolnie (z winy radia) z Cobra dx IV .
Mam już dość tej Cobry bo jak pożyczyłem od znajomego Inteka M110 to po prostu była kolosalna różnica, jednak inntek za duży .
Wiem że zaraz napiszecie że chińszczyzna itp. ale zaznaczę tu że dużo rzeczy kupuję na Alliexpress(telefony, urządzenie do kasowania błędów w autach itp) i jak na razie jeszcze nie zawiodłem się na ich produkcjach .
Chodzi mi tu bardziej o specyfikację bo nie znam się na tych modulacjach itp.
Pozdrawiam.

http://allegro.pl/cb-radio-canva-cb-538 ... 96898.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Olo..
Posty: 1510
Rejestracja: 2014-04-02, 19:11

CANVA CB 538 walcze z myslami

Post autor: Olo.. »

Skaczesz z deszczu pod rynnę...

Dołóż trochę do Harrego 3 i miej w miarę przyzwoite radio.
Mistrz ciętej riposty

Sprzedam:
JFK 2, Harry 3, Johnson 2 i wiele innych rzeczy! Pytać!!
info PW
fudi
Posty: 2
Rejestracja: 2017-09-18, 18:31

CANVA CB 538 walcze z myslami

Post autor: fudi »

MIałem kiedyś Harrego II i to był mega sprzęt , szwagier kupił teraz jakiegoś Teddy wyrzygał 400zł i trochę z nim pojeżdziłem i że tak powiem dupy nie urywa.
Ja nie chcę dużo wydać na radio ale z drugiej strony nie chcę powtórki z Cobry i coś tam się rozglądam , wizualnie i cenowo podoba mi się ta Canva a że nie mam pojęcia o całej reszcie to zwracam się do Was.
Z drugiej strony jak ktoś ma się kierowć stereotypami i pisać o czyś z czym nie miał do czynienia to wolał bym żeby się nie wypowiadał, bez obrazy tu dla nikogo.
Awatar użytkownika
SP9
Posty: 8032
Rejestracja: 2011-05-22, 13:01
Lokalizacja: NH

CANVA CB 538 walcze z myslami

Post autor: SP9 »

Nie walcz z myślami bo od tego głowa boli...te małe radyjka to zabaweczki, które na dłuższą metę nadają się do pytania o dróżkę mobilkow z naprzeciwka ....Harry III i będę cacy - używki w dobrej cenie do wyrwania
FT 450D, FT 7800E, FT 857D, VX6
Moonraker GP-2500, Lafayette MA 1500
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”