Małe radio do sirio ml

Tu pytamy co kupić , do auta , domu, reczniaka itp.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

patrykpopiolek
Posty: 4
Rejestracja: 2018-06-13, 11:27

Małe radio do sirio ml

Post autor: patrykpopiolek »

Witam. Na poczatku dzień dobry wszystkim.
Przejrzałem forum, rożne recenzje, testy na YouTube. Opini i typow mnóstwo.
Wiec pokrótce o co mi chodzi: mam antenę na magnesie Ml sirio.
Obecne radio intek m760 plus, kiedyś takie dostałem.moje pierwsze radio to było Cobra 19 :roll:
Antenę kupiłem w zeszłym roku. Auto do octavia 2 pb+ gas.
Chodzi mi o radio o mniejszych rozmiarach od tego inteka poniewaz w tym aucie nie mam go jak nigdzie zamontować. Myślałem na poczatku o czymś z odpinanym panelem albo sterowaniem w mikrofonie ale te radia nie maja płynnego rf geina. Wiec raczej odpada bo skoro mam taka antenę to chciałbym z zasięgu korzystać.
Drugie kryterium to zona :-> wiecie co sie dzieje jak radio zaczyna piszczeć? Zostaje drastycznie odłączone od zasilania :->
Wiec moje potrzeby sa następujące: mniejsze od inteka, płyny rf gein, zeby dobrze wyłapywali śmieci.
I teraz powiedzcie co bym musiał wybrać zeby było lepsze od tego inteka m760 plus.
Sporo na forum jest o yosan 120 pro, ale wymiarowo nie wiele mniejsze od inteka.
Brat ma johnnyII i chwali sobie. Ale do porownia jak to sie ma do mojego inteka. Moze ktoś coś podpowiedzieć?
Co do ceny to jak to zwykle bywa tanio :mrgreen: tako sobie założyłem ze 300, da rade? Bedzie coś co spełnia moje kryteria i bedzie lepsze od tego co mam? Czy sie wygłupiam?
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Małe radio do sirio ml

Post autor: cassiopeia »

za trzy stówki kup używanego Harry3, włącz ASC i wrzuć pod fotel, byle było głosnik słychać. żona na pewno Ci go nie wyrwie bo juz nie bedzie miała powodu. Inteka sam bym yrwał i wyrzucił nawet bez włączania go wogóle :mrgreen:
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
patrykpopiolek
Posty: 4
Rejestracja: 2018-06-13, 11:27

Małe radio do sirio ml

Post autor: patrykpopiolek »

No właśnie chciałem unikać włączania automatu, dlatego zastanawiam się nad ręcznymi regulacjami sq i RFgani
Awatar użytkownika
Olo..
Posty: 1510
Rejestracja: 2014-04-02, 19:11

Małe radio do sirio ml

Post autor: Olo.. »

Harry też ma ręczne regulacje.
Mistrz ciętej riposty

Sprzedam:
JFK 2, Harry 3, Johnson 2 i wiele innych rzeczy! Pytać!!
info PW
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Małe radio do sirio ml

Post autor: cassiopeia »

automat w presidentach działa zupełnie inaczej niż we wszystkich innych. wpuści cichą modulację z jednym esem wskazań ale zablokuje 9 esów zakłóceń. będziesz zadowolony
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
patrykpopiolek
Posty: 4
Rejestracja: 2018-06-13, 11:27

Małe radio do sirio ml

Post autor: patrykpopiolek »

No właśnie już doczytałem! Tylko czy będę miał jak i gdzie upchnąć to radyjko! Bo to tylko 3 cm różnicy do inteka! Ciężki orzech!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić ? ? ”