Super Star Lord

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7783
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

To Ty twierdzisz, że są podróbki. To udowodnij, że są. Jeśli ten z filmiku to "oryginał", to załatwię Ci go nawet za 220zł.

Dlatego proszę o info o tych podróbkach.

PS Pierwszą zasadą dyskusji jest poparcie argumentami swojej tezy - gdybym powiedział, że porwało mnie UFO, to na mnie spoczywałby ciężar argumentacji, że UFO istnieje.
Absurdem byłoby wówczas, żebyś Ty musiał udowadniać, że nie istnieje.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
Piter1303
Posty: 533
Rejestracja: 2009-11-22, 15:00
Lokalizacja: ZCH / FG J073QE
Kontakt:

Post autor: Piter1303 »

Hasan-Łódź pisze:
Piter1303 pisze:
maroosz pisze: znajomy z ALTOMU w kielach mówi że porównywał SS z Presidentem i nie znalazł w środku jakiejś rzucającej się w oczy różnicy... czyli chyba tylko róznica opakowania...
No i cena . Polecam to radyjko . Cena oryginalnegoto około 370zł , za 269zł są ale to podróbki , charakteryzujące się w środku m.in. zimnymi lutami i te adyjka nie pracują poprawnie .
Co za głupoty :D
Za 220 ale chyba Faruna Lorda .
Kupiłem takie za 269zł i okazało się , że są zimne luty i radyjko niepracowało tak jak powinno , więc zwróciłem je sprzedawcy , a on poinformował , że w modle w tych cenach mają takowe wady . Kupiłem drugie gdzie indziej , zapłaciłem prawie 100zł więcej i rozczarowałem się , że tak ładnie pracuje w ogromnym przeciwieństwie do tego poprzedniego . I dlatego tak wnioskuję iż na rynku istnieje sprzedaż podróbek.

Dla mnie to nie są głupoty tylko moje spostrzeżenia o których informuję inych użytkowników , więc jeżeli masz inne na temat tego radyjka to podzil się nimi i nierób zbędnego OT w temacie. A podobizna do Taylora i znaczna różnica w cenie to chyba nie głupota co ;-)
Awatar użytkownika
maroosz
Posty: 2264
Rejestracja: 2008-12-27, 20:38
Lokalizacja: Kielce CK
Kontakt:

Post autor: maroosz »

Piter1303 pisze:że są zimne luty
z całym szacunkiem ale takie coś to się zdarza w chyba wszystkich modelach czasem... w presidentach również :)

nie można sądzić serii po jednym modelu ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Piter1303
Posty: 533
Rejestracja: 2009-11-22, 15:00
Lokalizacja: ZCH / FG J073QE
Kontakt:

Post autor: Piter1303 »

Masz rację ;-)
Zastanawia mnie przy tym modelu przedział cenowy od 200 do prawie 400 za nowy , w różnych sklepach , w których inne radia mają ceny zbliżone .
Awatar użytkownika
maroosz
Posty: 2264
Rejestracja: 2008-12-27, 20:38
Lokalizacja: Kielce CK
Kontakt:

Post autor: maroosz »

Piter1303, nic nowego. porównaj ceny ml'ek na allegro ;) fakt jest to w jakimś stopniu zastanawiające... ale chyba posądzenie że na rynku są podróbki to zbyt pochopne puki co. Aczkolwiek nie mówię że tak nie może być ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Piter1303
Posty: 533
Rejestracja: 2009-11-22, 15:00
Lokalizacja: ZCH / FG J073QE
Kontakt:

Post autor: Piter1303 »

Może posądzenie , ale z tym faktem niespotkałem się pierwszy i potwierdziło to już sporo osób z branży.
Awatar użytkownika
flash
Posty: 592
Rejestracja: 2009-10-13, 18:44
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: flash »

Witam.
Tak się zastanawiam po co ktoś miałby pdrabiać superstara skoro mógłby taką podróbkę wyprodukować
w obudowie taylora i sprzedawać w dwukrotnie wyższej cenie ;-)
Może to poprostu wina słabej jakości produkcji czy kontroli technicznej wyrobów.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7783
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

Piter1303 pisze:
Co za głupoty :D
Za 220 ale chyba Faruna Lorda .
Kupiłem takie za 269zł i okazało się , że są zimne luty i radyjko niepracowało tak jak powinno , więc zwróciłem je sprzedawcy , a on poinformował , że w modle w tych cenach mają takowe wady . Kupiłem drugie gdzie indziej , zapłaciłem prawie 100zł więcej i rozczarowałem się , że tak ładnie pracuje w ogromnym przeciwieństwie do tego poprzedniego . I dlatego tak wnioskuję iż na rynku istnieje sprzedaż podróbek.

Dla mnie to nie są głupoty tylko moje spostrzeżenia o których informuję inych użytkowników , więc jeżeli masz inne na temat tego radyjka to podzil się nimi i nierób zbędnego OT w temacie. A podobizna do Taylora i znaczna różnica w cenie to chyba nie głupota co ;-)
Nie wiem czy się nabijasz czy piszesz poważnie.
Na wypadek gdybyś jednak pisał to na poważnie:
1) SuperStar Lord - importowany przez UNISERWIS (identyczny jak ten z filmiku) - 220zł i krzywdy nie mam. To, że gdzieś w Polsce sprzedają to radio za 370zł to już kwestia marży Sprzedawcy, a nie podróbek (na litość boską!).
2) Co za idiota pokusiłby się o podrabianie podróbki? Widziałeś podróbki Adidosa?

Kończ waść, wstydu oszczędź.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7783
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

Aha, szanuję tych co płacą za SS Lord 370zł, gdy President Taylor III można mieć za 450zł.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
flash
Posty: 592
Rejestracja: 2009-10-13, 18:44
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: flash »

Jest jeszcze jedna kwestia.
Piszemy Superstar 120/240/3900EL/3900EFT/lord.
Cztery pierwsze są produkowane dla CRT oraz widziałem je również w ofercie unidena.
Lorda nie widziałem w ofercie CRT, unidena ani zaðnej innej firmy. Widziałem je wyłącznie z logo/napisem "uniserwis".
Nie bardzo wierzę, że ktoś wpadłby na pomysł podrabiania jakiegoś uniserwisu o którym nikt wcześniej nie słyszał....

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Piter1303
Posty: 533
Rejestracja: 2009-11-22, 15:00
Lokalizacja: ZCH / FG J073QE
Kontakt:

Post autor: Piter1303 »

Hasan-Łódź pisze:się nabijasz
Ależ skąd ;-)
Hasan-Łódź pisze: podrabianie podróbki
Jak na podróbkę presidenta to pracuje znakomicie.
Hasan-Łódź pisze:Co za idiota pokusiłby się o podrabianie podróbki?
President-uniserwis-farun lord II
Choć niewiem jak pracuje ten ostatni klon.
Erni
Posty: 30
Rejestracja: 2009-11-08, 10:14
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Erni »

Rozumiem że testowaliściwe tego: Uniserwis? Czy może Farun Lord? Ja widziałem w sklepie za 269 tego Uniserwis i nad nim się zastanawiam, plus antena Sirio 100.
---------------------------
Mobil: YOSAN CB-300, Antena: Sirio Turbo 1000
Mobil: ONWA MK3, Antena: Hustler IC-100
Mobil: INTEK-130 Plus, Antena: Hustler IC-100
Erni
Posty: 30
Rejestracja: 2009-11-08, 10:14
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Erni »

Witam,

Mam możliwość kupna za taką samą kasę jak tego Lorda - czyli za 269zł - TTI 880. Które radyjko będzie lepsze? Wydaje mi się że TTI ale nie testowałem jeszcze tych radyjek.
---------------------------
Mobil: YOSAN CB-300, Antena: Sirio Turbo 1000
Mobil: ONWA MK3, Antena: Hustler IC-100
Mobil: INTEK-130 Plus, Antena: Hustler IC-100
quizas
Posty: 70
Rejestracja: 2009-04-14, 23:21

Post autor: quizas »

Ja bym brał lorda miałem tti 880 i strasznie awaryjne było
Awatar użytkownika
gibol1412
Posty: 157
Rejestracja: 2010-03-31, 16:43
Lokalizacja: Choszczno
Kontakt:

Post autor: gibol1412 »

Nie wiem jak odsłuch ale fabrycznie to radio nadaje kiepsko jak jakiś ręczniak :lol:
73!
Jarek Choszczno
161NT043
SQ1PRC


Moje filmy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Super Star”