Lafayette Ermes Pro + Sirio AS100MAG

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Halandilas
Posty: 95
Rejestracja: 2012-12-29, 22:51
Lokalizacja: Sopot

Post autor: Halandilas »

jmaniek pisze:145mm ale chiński placek ;-) Trzyma gorzej niż ten 12,5 sirio w Omedze 27.
Prawda.
Awatar użytkownika
jmaniek
Posty: 1307
Rejestracja: 2011-04-23, 09:00
Lokalizacja: Mielec

Post autor: jmaniek »

To wszystko zależy ;-) Omega 27 spokojnie wytrzyma prędkości autostradowe.
tkaczuu
Posty: 29
Rejestracja: 2013-03-03, 14:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: tkaczuu »

Czy brak rf gain będzie bardzo przeszkadzał w mieście?
Czytałem poradniki, niestety nigdy nie miałem możliwości osobistego testowania działania tych funkcji? Starsze modele nie miały rf gain sam sql więc może da się ustawić w miarę żeby nie było wielkich szumów przy dużym natężeniu? Pytam , ponieważ bardziej skłaniam się do Lafayette Ermes.
Awatar użytkownika
jmaniek
Posty: 1307
Rejestracja: 2011-04-23, 09:00
Lokalizacja: Mielec

Post autor: jmaniek »

Jak nie chcesz szumów przy dużym natężeniu to lepiej RFG ;-) Chociaż tak jak mówiłem wcześniej przy 1m antenie obejdzie się bez. Załączysz ASQ w mieście i powinno dać radę.
Ralfik_1980
Posty: 1
Rejestracja: 2013-04-05, 18:06
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Ralfik_1980 »

Witam,

To mój pierwszy post na tym Forum. W temacie CB jestem zieloniutki jak szczypiorek na wiosnę. Ze względu na nieduże wymiary, a co za tym idzie łatwość upchnięcia radyjka w samochodzie, chciałbym zakupić Lafayette / Yosan. Myślałem o modelu Atena lub Ermes. Doradźcie proszę, które z tych radyjek lepiej sprawdzi się w dużym mieście? Czy ASQ z Ermesa pozwoli na bezproblemowe korzystanie z radia? Czy może lepsza do miasta będzie Atena z RF Gain?
Niestety nie znalazłem w necie informacji na ten temat :roll:
Jeśli chodzi o antenę, myślałem o metrowej Sirio - AS100 lub Omega 27, ewentualnie dłuższa ML-145. Którą byście radzili?

Z góry dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
Halandilas
Posty: 95
Rejestracja: 2012-12-29, 22:51
Lokalizacja: Sopot

Post autor: Halandilas »

Yosan Pro 120 albo Atena. Warto od razu kupić radio po tuningu. Z anten najlepsza będzie MLka.
Awatar użytkownika
noid
Posty: 977
Rejestracja: 2010-03-13, 17:24
Lokalizacja: Norwich [UK]
Kontakt:

Post autor: noid »

Podjedź do KONEKTOR'a i sprawdź które radio lepiej działa w Twoim samochodzie. Dobierzesz od razu antenę i będziesz Pan zadowolony:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Lafayette”