Moja mała :)

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Rotten
Posty: 140
Rejestracja: 2009-07-20, 22:50
Lokalizacja: Trojmiasto

Post autor: Rotten »

nie, mam ustawiony standard PL i nadaje w AM

[ Dodano: 2009-07-24, 18:37 ]
a jeszcze dodam, ze przy wiekszej predkosci (autostrada) to wogole nic nie slysze
Jackson II ASC tuning Konektor + K-PO EC2018 (Filipiny) tuning Konektor + Sirio T5000 w dziurce po FM
Awatar użytkownika
Skrzydło
Posty: 3066
Rejestracja: 2008-07-30, 19:15
Lokalizacja: JO91AS/ Kalisz
Kontakt:

Post autor: Skrzydło »

a jeszcze dodam, ze przy wiekszej predkosci (autostrada) to wogole nic nie slysze
bo tak zasuwasz że sygnał nie może zadązyć za tobą :mrgreen: :mrgreen:

A tak poważnie to masz coś nie tak , ale jesteś a forum więc poczytaj :evil:
http://www.oiris.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Więcej sprzętu niż talentu ;-)





Jeżeli używam tego emota :mrgreen: nie znaczy że jestem szydercą jak również nie ma manii wyższości :-)
Cogito ergo sum
Awatar użytkownika
Rotten
Posty: 140
Rejestracja: 2009-07-20, 22:50
Lokalizacja: Trojmiasto

Post autor: Rotten »

podpytalem mobili i polecili mi inny serwis. podobno lepiej stroi. poza tym podlacze do aku i zobaczymy czy to cos da.
Jackson II ASC tuning Konektor + K-PO EC2018 (Filipiny) tuning Konektor + Sirio T5000 w dziurce po FM
Awatar użytkownika
paapas
Posty: 377
Rejestracja: 2008-02-15, 21:57
Lokalizacja: poznań

Post autor: paapas »

Kolego Rotten, do niedawna byłem użytkownikiem tejże toyotki, mój alan 28 wcześniej podłączony pod zapalniczkę później pod aku bezpośrednio lekko się "uzdrowił", szumy od instalacji samochodowych zmalały ale nie zginęły całkowicie, a to że radio szumi to dobrze wiesz że działa, a że szumi bardziej jak inne znaczy się że ma kiepskie filtry, więc albo będziesz uprawiał gałkologię albo kupisz inne radio, i jeszcze jedno to że zmieniasz radia to bardzo dobry objaw, zmieniaj i szukaj tego właściwego, tego jedynego z któym wszystkie ścieżki wysłane będą przyjemnością podróży :mrgreen:
Jutro jest w świecie baśni więc ciesz się dniem dzisiejszym:)
Awatar użytkownika
a4ry
Posty: 56
Rejestracja: 2008-12-27, 23:03
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: a4ry »

właśnie podłączenie pod aku redukuje zakłócenia w większości przypadków - bynajmniej jeśli chodzi o auta starsze .
Przepraszam za OT ale strasznie dużo osób używa słowa bynajmniej nie znając jego znaczenia. Bynajmniej byłoby ok jeżeli byłoby to zaprzeczenie czyli "bynajmniej jeśli nie chodzi o auta starsze" . W tym przypadku jest bez sensu.
COBRA 25 NW LTD Classic + ASTATIC D104-M6B + SIRTEL SANTIAGO 1200 limited edition
Awatar użytkownika
Rotten
Posty: 140
Rejestracja: 2009-07-20, 22:50
Lokalizacja: Trojmiasto

Post autor: Rotten »

witam.
bylem w tytm "lepszym" serwisie, pan zestroil mi antenke (w poprzednim podczas strojenia gosc wyciagnal ja o ok. centymetr a dzis znow okazalo sie, ze trzeba bylo o ten centymetr schowac) i dziala ok :-) do aku nie podlaczalem, bo od auta zaklucen nie ma. jedyne zaklucenia, to kiedy ustawiam lusterka boczne ;-) a tego nie robie zbyt czesto
Jackson II ASC tuning Konektor + K-PO EC2018 (Filipiny) tuning Konektor + Sirio T5000 w dziurce po FM
Awatar użytkownika
Heimdall
Posty: 104
Rejestracja: 2009-06-10, 11:44
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: Heimdall »

Ja sie tylko tak zastanawiam czy paru ostatnich postów jakiś mod nie powinien wydzielić do odrębnego/nowego tematu...
Raczej nie mają one za wiele wspólnego z moją instalacja.
Była Honda Civic, a w nim TTI 880 i SIRIO AS 100 na nim :]
Jest Suzuki Vitara 3D cabrio z zestawem jak wyżej.
Awatar użytkownika
Rotten
Posty: 140
Rejestracja: 2009-07-20, 22:50
Lokalizacja: Trojmiasto

Post autor: Rotten »

wspolny jest zainstalowany model radia ;-)

pozdrawiam
Jackson II ASC tuning Konektor + K-PO EC2018 (Filipiny) tuning Konektor + Sirio T5000 w dziurce po FM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Honda”