VECTRA B by IRON

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
IRON
Posty: 299
Rejestracja: 2012-01-31, 16:34
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: IRON »

nie no az tak sie siłować nie bede :mrgreen: to nie tuba a głosnik basowy i juz taki mam :-P
bedziemy kombinowac , moze schowek ? przedłużka do majka + głosnik zew i moze sie uda :evill:
MOBIL:Yosan 3031 Turbo TUNING KONEKTOR (RF Gein zamiast SQ)+Sirtel Santiago 1200(dach,dziurka :) ) + K-PO 532
BAZA:INTEK HR5500,RM KL 203P,Sirio Gain Master , Densei EC 2002 tuning KONEKTOR, 2Xbox
Awatar użytkownika
-F-E-R-A-G-
Posty: 924
Rejestracja: 2012-10-11, 11:33
Znak/ranga: znak
Lokalizacja: Bydgoszcz-Koronowo
Kontakt:

Post autor: -F-E-R-A-G- »

IRON pisze:bedziemy kombinowac , moze schowek ? przedłużka do majka + głosnik zew i moze sie uda
Ja tak musiałem zrobic, wolałbym w konsoli kosztem radia, ale gabaryt już na to nie pozwolił.
I teraz w sumie nie żałuję. W schowku zawsze radio jest ukryte. Wystarczy schować majka i radia jakby nie było.
Najważniejsze to fakt iż w moim po ustawieniach nie muszę nic kręcić gałkami.
tu kolega Pietreksz wsadził na chwilę KPO do schowka: http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... cb9cbca50f

Ale ostatecznie wolał mieć radio pod ręką.
Co wiązało się z drobną przeróbką :)
Tu trzeba chylić czoła za patent :lol:
Awatar użytkownika
IRON
Posty: 299
Rejestracja: 2012-01-31, 16:34
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: IRON »

-F-E-R-A-G- pisze: Ale ostatecznie wolał mieć radio pod ręką.
Co wiązało się z drobną przeróbką :)
Tu trzeba chylić czoła za patent :lol:
no ta przeróbke widziałem i naprawde jest mega

ale tez myśle jak to ze schowka obsługiwac w czasie jazdy jak bym chciał sobie poskakac po bandach :-|
MOBIL:Yosan 3031 Turbo TUNING KONEKTOR (RF Gein zamiast SQ)+Sirtel Santiago 1200(dach,dziurka :) ) + K-PO 532
BAZA:INTEK HR5500,RM KL 203P,Sirio Gain Master , Densei EC 2002 tuning KONEKTOR, 2Xbox
Awatar użytkownika
-F-E-R-A-G-
Posty: 924
Rejestracja: 2012-10-11, 11:33
Znak/ranga: znak
Lokalizacja: Bydgoszcz-Koronowo
Kontakt:

Post autor: -F-E-R-A-G- »

No ze skakaniem po bandach ty będziesz miał łatwiej, Masz gałkę od Band.
Ja muszę jechać po częstotliwości.
Tak czy inaczej, idzie się przyzwyczaić. Serio. Nie taki diabeł straszny jak go malują.
Tylko ci podpowiem: zamontuj radio z przekosem aby lekko było skierowane w twoja stronę a nie na prosto.
Wygodniej i lepiej widać.
Ja wycinałem tylną część schowka aby radio weszło tak żeby zamykać schowek łagodzni z podłączonym mikrofonem. I się udało :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opel”