Nasza giełda - Czy jest podstawa do rezygnacji z transakcji

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
DR-DM
Posty: 1763
Rejestracja: 2011-10-31, 00:32
Lokalizacja: Osielec / JN99VQ

Nasza giełda - Czy jest podstawa do rezygnacji z transakcji

Post autor: DR-DM »

bad pisze:Podanie imienia i nazwiska (o ile nie jest to nazwisko wyjątkowo rzadkie i niespotykane) nie jest złamaniem ustawy ponieważ uniemożliwia identyfikację osoby.
Wcześniej widniało również miasto zamieszkania, które zostało usunięte zapewne przez administrację, bo autor postu mógł to zrobić tylko w ciągu 30 minut, a wisiało dłużej.
Mobil
CB: JMC Supercom 400 / RSN4001A / Turbo 2000

UKF: Yaesu FT-7800, Yaesu FT-2500M, Yaesu VX-6 / Yagi DK7ZB 2m/70cm 4+5 el., MA-1300, HB9CV, SG-7900, CA285L
KF: Kacper II, KPO DX5000 v6 / LW 20,5 m
Awatar użytkownika
abarth
Posty: 956
Rejestracja: 2013-04-28, 18:57
Lokalizacja: Pyrzowice

Re: Nasza giełda - Czy jest podstawa do rezygnacji z transak

Post autor: abarth »

tarnus pisze:Ja tez nie widze zwiazku z tytulem watku tego co piszesz.
Użytkownik poruszył temat i postanowiłem go skomentować bo jest wart uwagi. tyle...Kto sie bawi w obrońce to się bawi. Nie zamierzam wchodzić z Tobą w dyskusje bo jest bezcelowa. Zwróciłem tylko uwagę na fakt, który może być niezgodny z uchwałą o ochronie danych osobowych. A niektórzy od razu muszą wtrącić swoje 3 grosze.
pozdrawiam
President Harry III ASC + Sirio ML-145 mag
Awatar użytkownika
tarnus
Posty: 1699
Rejestracja: 2009-07-24, 14:38
Lokalizacja: Mobilek

Re: Nasza giełda - Czy jest podstawa do rezygnacji z transak

Post autor: tarnus »

DR-DM pisze:
bad pisze:Podanie imienia i nazwiska (o ile nie jest to nazwisko wyjątkowo rzadkie i niespotykane) nie jest złamaniem ustawy ponieważ uniemożliwia identyfikację osoby.
Wcześniej widniało również miasto zamieszkania, które zostało usunięte zapewne przez administrację, bo autor postu mógł to zrobić tylko w ciągu 30 minut, a wisiało dłużej.
Ej normalnie czujny jak ormowiec. Pisz na temat a jak chcesz ukazywac frustracje to zaloz sobie nowy watek.
Awatar użytkownika
tarnus
Posty: 1699
Rejestracja: 2009-07-24, 14:38
Lokalizacja: Mobilek

Re: Nasza giełda - Czy jest podstawa do rezygnacji z transak

Post autor: tarnus »

abarth pisze:
tarnus pisze:Ja tez nie widze zwiazku z tytulem watku tego co piszesz.
Użytkownik poruszył temat i postanowiłem go skomentować bo jest wart uwagi. tyle...Kto sie bawi w obrońce to się bawi. Nie zamierzam wchodzić z Tobą w dyskusje bo jest bezcelowa. Zwróciłem tylko uwagę na fakt, który może być niezgodny z uchwałą o ochronie danych osobowych. A niektórzy od razu muszą wtrącić swoje 3 grosze.
pozdrawiam
Byc moze moze a byc moze nie. Sam nie wiesz. Idz zaloz nowy watek i tam gdybaj czy podanie nazwiska i imienia to zlamanie prawa czy nie.
Awatar użytkownika
Ferbus
Posty: 6215
Rejestracja: 2010-05-02, 11:43
Znak/ranga: 161CBF096
Lokalizacja: KO02LH

Nasza giełda - Czy jest podstawa do rezygnacji z transakcji

Post autor: Ferbus »

Zastanawia mnie kto i dlaczego wywalił mój post...?
Saab 9-3 SC: Johnny III ASC + CTE Alan SL / President Ohio na relingu + Motorola RSN 4001a
Astra H: Uniden 520 + Sirio AS100
W zapasie: 2m drutu by RM Italy, Midland ML-145, Lemm AT71, Lemm AT1500, SS600, Pirat.
Ktoś

Nasza giełda - Czy jest podstawa do rezygnacji z transakcji

Post autor: Ktoś »

cb_serwis_cb, nikt go nie oszukał i nie wprowadził w błąd. Potraficie sobie sami oceniać, choć nic nie wiecie.
Jak Rafi napisal, wszystko wg. ogłoszenia. I tyle w temacie.
A poza tym moje dane nie powinny byc pokazywane do użytku publicznego.
Pozdrawiam, Januszek
grzesznik

Re: Nasza giełda - Czy jest podstawa do rezygnacji z transak

Post autor: grzesznik »

Sprawiedliwości i bezstronności nie ma co szukać na tym forum.Z tego słynie.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
pajejek20
Posty: 42
Rejestracja: 2012-06-24, 08:45
Lokalizacja: Krosno

Nasza giełda - Czy jest podstawa do rezygnacji z transakcji

Post autor: pajejek20 »

szkoda tylko ze sprzedajacy podkulil ogon i usunal konto i usunal sie w cien teraz tylko wchodzi i pisze jak mu sie podoba jako "gosc" napisalem twoje dane zeby przestrzedz innych przed tym co spotkalo mnie z Twojej strony
grzesznik

Re: Nasza giełda - Czy jest podstawa do rezygnacji z transak

Post autor: grzesznik »

A tak dobrze mu na tym forum szło.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

Nasza giełda - Czy jest podstawa do rezygnacji z transakcji

Post autor: Rafi »

Jedna i druga strona dała d.... .

Pierwszy pospieszył się z przelaniem kasy, za nim dogadał szczegóły. Drugi nie czytał wysłanych PW lub nie doczytał dokładnie treści i wysłał po w płacie.

Dla mnie osobiście w takiej społeczności jak to forum, nikomu nie robiłbym problemów ze zwrotem towaru. Jeżeli do końca nie było dogadane, ktoś coś pomylił czy coś źle zrozumiał. Tym bardziej że prośba była wystosowana zaraz po odbiorze towaru.

Ogłoszenie zostało wystawione prawidłowo, opis zgadzał się z towarem.

Po za tym jest Regulamin:

5. NA GIEŁDZIE PANUJE ZASADA OGRANICZONEGO ZAUFANIA. Administracja cb-forum.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za sprzedawany/kupowany towar a zwłaszcza jeśli był on obarczony wadami technicznymi jak i prawnymi . Administracja cb-forum.pl nie ponosi również odpowiedzialności za zawierane transakcje pomiędzy użytkownikami.

Tyle w temacie.
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
Ktoś

Nasza giełda - Czy jest podstawa do rezygnacji z transakcji

Post autor: Ktoś »

Otóż to. Zwroty to moge ale nie musze uwzgledniac. I robiac ze mnie oszusta jest nieadekwatne do naszej transakcji.
A konto usunalem nie pezez Ciebie. Tylko jest inny powod. Ktorego nie musisz znac. Temat chyba juz wyczerpany. Jak juz pisalem, kto robil ze mna transakcje ten wie jak u mnie ida transakcje, a nowych nie potrzebuje. Bo jak cos sie kupuje, to trzeba wiedziec co, a nie bo sprzedawca nie powiedzial. Sprzedawca nie jest czarodziejem i nie wie to czego Ty nie wiesz. Trzeba bylo zapytac. Bo cala rozmowe przedledzilem i ani slowao takich pytaniach. Wiec nie pieprz glupot, robiac z siebie ofiare losu. Jak jestem oszust, to dlaczego inni sa zachwyceni transakcja ze mna? Dlaczego Ticzerowi wyslalem towar jeszcze bez wplaty? Choc go na oczy nie widzialem...
A dla tych "moim zdaniem to..." proponuje studia prawnicze, bo jeszcze duzo musicie sie nauczyc z prowadzenia sledztw.
Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

Nasza giełda - Czy jest podstawa do rezygnacji z transakcji

Post autor: Rafi »

Caps po co usuwałeś konto, jak od razu się rejestrujesz :-?

Zdecyduj się w końcu.
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
pajejek20
Posty: 42
Rejestracja: 2012-06-24, 08:45
Lokalizacja: Krosno

Re: Nasza giełda - Czy jest podstawa do rezygnacji z transak

Post autor: pajejek20 »

Rafi pisze:Caps po co usuwałeś konto, jak od razu się rejestrujesz :-?

Zdecyduj się w końcu.

po to ze jak sprawa ucichnie znowu bedzie wciskal swoje super sprzety
Awatar użytkownika
wotek2
Posty: 200
Rejestracja: 2011-07-10, 13:00
Lokalizacja: stalowa wola

Nasza giełda - Czy jest podstawa do rezygnacji z transakcji

Post autor: wotek2 »

liczy się dobra wola sprzedającego (dogadanie się stron) ,której w sprzedającym nie widzę.
Harry III /Sirio Omega 27 / NOKIA HFS-12
Ktoś

Nasza giełda - Czy jest podstawa do rezygnacji z transakcji

Post autor: Ktoś »

Rafi, po to zeby bronic swojego imienia, bo bezpodstawnie sie mnie obraza.
Raczwj na Ciebie pajejek20 uwazalbym, bo taki kupujacy to kupa. Lepiej oczerniac kogos, kto ma swoje zasady, niz przyznac sie do bledu, ze czytac nie potrafisz informacji z internetu. Bo chcac cos kupic trzeba miec o tym pojecie. A u Ciebie pojecia tego brak.
Temat zmierza do dupy, wiec ...
A za bezpodstawne obrazanie kogos i oczernianie sa od tego ustawy. Wiec zanim ktos bezpodstawnie obrazi radze zastanowic sie.
Bo bez szczegolow transakcji pieprzenie swoich wywodow nie ma sensu i swiadczy o nabijaniu postow a takze do poznaniu Was jak zwyklych dzieciakow.
I oswiadczam, ze sprzetu nie sprzedam nikomu, bo jestem Janusz Biznesu, szef wszystkich szefow.
A z dziecmi handlowac to mozna zabawki i cukierki.
Powodzenia.
Zablokowany

Wróć do „Opinie i komentarze transakcji.”