INTEK 760 plus

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

łajek
Posty: 3
Rejestracja: 2008-03-11, 21:28
Lokalizacja: zachodniopomorskie

INTEK 760 plus

Post autor: łajek »

witam co możecie powiedzieć na temat kompletu INTEK 760 plus + antena sunker elite CB 109 i drugie pytanie gdzie w necie znajdę instrukcję do radia po polsku /
Awatar użytkownika
west
Posty: 1050
Rejestracja: 2007-12-02, 22:41
Lokalizacja: Żółtki/Izbiszcze/DE

Post autor: west »

że to mało wyszukane danie,nie dla wyrafinowanego podniebienia
Obrazek
głupota jest darem Boga,nie da się jej nauczyć
Marek
Posty: 10456
Rejestracja: 2009-10-19, 20:43
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Marek »

W pełni zgadzam się z kolegą Westem , ten model Inteka to nie trufle ani ostrygi , ale nie jest to też żaden fast food.
W dniu dzisiejszym wpadł mi w ręce model M760plus . Nowy zapakowany , pachnacy chinami . Pierwsze odczucie bylo takie : eee .. podróbka Johnsonna II ASC . Wiadomo z góry jakie intek robi radyjka . Niezrazony jednak podłączyłem je w swojej mydelniczce razem z 5000 Turbo . Po ustawieniu właściwego regionu ( PL ) zacząłem bawic sie pokretelkami . Pierwsze pozytywne zaskoczenie ! Chodza bardzo ładnie , ciasno z lekkim oporem , drugie automatyczny squelch załancza sie z charaktestycznym klik . Całkowitym jednak nieporozumieniem jest umieszczenie pokrela RF Gainu . Nie spojrzalem i poczatkowo skrecalem mic gainem .. ot takie niedopatrzenie ze strony inteka :-/ . Podczas uzyskiwanych połaczen na terenie miasta bardzo pozytywnie zaskoczyla mnie funkcja automatycznego squelchu . IHMO działa badzo podobie jak w johnsonie . Choc nie jestem jego wielkim zwolennikiem trzeba przyznac ze dziala narawde przyzwicie. Nie znaczy to ze nic sie nie przebija . Z zaobserwowanych rzeczy na uwage zasluguje glosnik !!! Jest naprawde mocny , aczkolwek jak dla mnie nieco za skrzypliwy . Osiągane odleglosci ( 7-9 km ) uwazam tez za calkiem calkiem .. niestety na ym zabawa z tym radyjkiem sie skonczyla ...
Jezeli bedzie ono jeszcze w moim posiadaniu zabioore je z soba w poniedzialek w trase do warszawy , z ktorej to wycieczki zdam Wam relacje
73!
P.S.
Intek'a 760 plus umiejscowiłbym jako schabowego ;-) to proste latwe i smaczne danie ktore zaspokoi pierwszy głod a zarazem jest dobra odpowiedzia na hamburgery czy tzw. zapiekanki :mrgreen:

[ Dodano: 2008-06-05, 18:37 ]
hehehe .. czytam i nie wierze .. załącza a nie załancza :oops:
[you] najlepsze w tym forum jest to ze posiada takiego użytkownika jak [you]

Forum to nie agencja towarzyska-NIE DOGODZIMY KAŻDEMU !!
[scroll]Marek iyi gunler ve allaha emanet ol . Salam alejkum.[/scroll]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Intek”