Cennik z rabatem CBF z poziomu sklepu po zalogowaniu - INFO

NOWE CB radia, anteny, akcesoria

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7781
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Cennik z rabatem CBF z poziomu sklepu po zalogowaniu - INFO

Post autor: Hasan-Łódź »

Uszanowanie!

Niestety z powodu braku czasu nie mam już możliwości na bieżąco dodawać wszystkich nowych produktów oraz zmian cenowych w cenniku dla naszej skromnej społeczności CB-Forum. No nie da rady i już. Jak mam do wyboru rozwijać ofertę czy poprawiać cennik CBF to wybieram to pierwsze. Wiecie, rozumiecie.

Dlatego zachęcam wszystkich zarejestrowanych forowiczów do założenia konta z rabatem. Po zalogowaniu się do sklepu będą widoczne nasze najniższe ceny.

Wydaje mi się też, że to wygodniejsze niż przeglądanie tego działu - ale to moja skromna opinia.

Jak to zrobić?

1. Wejdź na stronę:
http://konektor5000.pl/index.php?d=rejestracja" onclick="window.open(this.href);return false;

Wypełnij wszystkie pola i prześlij formularz.

2. Po przesłaniu formularza wyślij do mnie PW:
http://cb-forum.pl/ucp.php?i=pm&mode=co ... t&p=252119" onclick="window.open(this.href);return false;

imię i nazwisko + nick z forum

3. Po otrzymaniu tej prywatnej wiadomości w wolnej chwili zmienię ustawienie Twojego konta na cennik hurtowy. Odpiszę na PW z info.
Nie otrzymałeś odpowiedzi tego samego dnia? Nie przejmuj się, po prostu nie miałem czasu się tym zająć.

Zajmę się tym pewnie kolejnego dnia. Status wiadomości "Do wysłania" oznacza, że jeszcze nie odczytałem Twojej wiadomości.

4. Po wylogowaniu i ponownym zalogowaniu na konto powiązane z CBF będziesz już miał dostęp do lepszych cen.

Kilka ważnych informacji:
1. Jest to rabat społecznościowy. Co to oznacza?

Po pierwsze, że to rabat dla zarejestrowanych użytkowników forum, zainteresowanych naszym radiowym hobby.

Po drugie, zakupy odbywają się w przyjacielskiej atmosferze. Zwracamy się do siebie per Ty, ale jednocześnie się szanujemy. Coś poszło nie tak? Nie zakładaj od razu, że chcieliśmy Cię oszukać, bo nie na tym polega nasz biznes (spokojnie, starcza do pierwszego). Ludzie popełniają błędy, zdarza się. Jak jest z czymś problem to po prostu napisz.

Chętnie pomogę w odpowiednim doborze sprzętu - pisz PW, odpiszę w wolnej chwili. Możesz też zadzwonić na któryś z firmowych numerów i popytać co w trawie piszczy. Nie zawsze mogę rozmawiać przez telefon - dlatego wolę PW, gdzie mogę od razu wkleić link do zdjęć czy produktu i łatwiej coś wytłumaczyć.

Miło jak też poczytasz trochę tego naszego CB-Forum - w czytaniu i myśleniu podobno jest zawsze wielka przyszłość.

Sprzęt się niefartownie zepsuł tydzień po gwarancji? Spokojnie, napisz, zobaczymy co da się zrobić.

Fajnie jak podeślesz zdjęcie po montażu i moglibyśmy je wrzucać na stronę sklepu. Nie musisz, ale fajnie by było.

No i też ostatnie info: przy cenniku hurtowym nie obowiązuje promocja wysyłka gratis od XXX zł - ceny hurtowe nie łączą się z promocjami sklepowymi.

Opinie forowiczy od 2010 roku (ale ten czas leci!):
http://cb-forum.pl/viewtopic.php?f=168&t=31721" onclick="window.open(this.href);return false;


zdrówko
Przemek KNKTR
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
suzu4x4
Posty: 552
Rejestracja: 2015-01-05, 01:32
Znak/ranga: 161HF001
Lokalizacja: Wrocław JO81KD

Re: Cennik z rabatem CBF z poziomu sklepu po zalogowaniu - I

Post autor: suzu4x4 »

Jak dla mnie super ! będzie to wygodniejsze niż cennik na forum ;)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Mobil - Legend III white + SIRIO SILVER 90
Kamper - AT6666 + Sirio Carbonium 27 Black/Santiago 1200/Antron A99
Będe jechał zapraszam do rozmowy
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7781
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Cennik z rabatem CBF z poziomu sklepu po zalogowaniu - INFO

Post autor: Hasan-Łódź »

Ze smutkiem stwierdzam, że nie każdy wie jak działa rabat społecznościowy - dlatego zastrzegam sobie prawo do wyłączenia cennika z lepszymi cenami w przypadkach, gdy ktoś nie potrafi się zachowywać :-(
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7781
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Cennik z rabatem CBF z poziomu sklepu po zalogowaniu - INFO

Post autor: Hasan-Łódź »

Od 01.01.2022 nie będziemy aktywować nowych kont rabatowych CBF. Wyjątek będą stanowiły osoby aktywne na forum (indywidualna ocena).

Wszystkie wcześniej aktywowane konta zostają "w mocy" ;)
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
euro-driver
Posty: 2
Rejestracja: 2015-02-02, 00:38

Re: Cennik z rabatem CBF z poziomu sklepu po zalogowaniu - INFO

Post autor: euro-driver »

A ja się pół godziny zastanawiam co robię źle 😅
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferta promocyjna dla użytkowników forum od KNKTR”