TTI TCB 881 czy TTI TCB 771

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: TTI TCB 881 czy TTI TCB 771

Post autor: AntekPabianice »

abarth pisze:to bedzie identycznie działające radio
Miałeś i tak piszesz? Bo coś mi się wydaje, że nie za bardzo.
Jeśli chodzi o wymianę filtrów, to radio jest trochę zawężone, tzn jego odbiór, nie ma tyle przesiewów z sąsiednich kanałów, zwłaszcza z 5-tek są dokuczliwe w czasie podwyższonej propagacji. Tu radio po tuningu ma to ograniczone (mowa o MTech III). Jednak odsłuch robi się wtedy bardziej kubłowaty (basowy). Było już sporo na forum na ten temat, nawet kol. REDWHITE wrzucał film z porównaniem radia po tuningu i fabrycznego. Dobry głośnik zewnętrzny powinien załatwić sprawę. ale to kolejne koszty.
Pogadaj z Hasanem (właściciel Konektora i główny szef forum) i na początek poporoś o tuning bez zmiany filtrów na p.cz., co ograniczy koszty, a i nie każdemu pasuje zawężanie odbiornika. Tu zwłaszcza poprawienie funkcji lokal jest w tym radiu mocno polecane. Przydaje się to głównie w mieście, na fabrycznym niewiele usłyszysz, za dużo wycina.
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
kamilk14
Posty: 24
Rejestracja: 2014-05-12, 10:44

TTI TCB 881 czy TTI TCB 771

Post autor: kamilk14 »

Tylko właśnie na razie mam taki problem że nie mam zbyt dużych funduszy i nie koniecznie mam jak kupić od razu radio po tuningu, zwyczajnie mnie nie stać, temu chciałbym wysłać je dopiero po jakimś czasie na tuning kiedy uzbieram więcej kasy, i stąd właśnie moje pytanie czy będzie różnica jak kupie od razu tuningowane czy jak później wyślę do tuningu.
Caps

TTI TCB 881 czy TTI TCB 771

Post autor: Caps »

kamilk14, żadnej różnicy. ;-)
Bierz zwykłe, pojeździj z nim, zobaczysz jak Ci sie pracuje na nim, i dopiero poprawiać minusy radia wg. Ciebie. ;-)
kamilk14
Posty: 24
Rejestracja: 2014-05-12, 10:44

TTI TCB 881 czy TTI TCB 771

Post autor: kamilk14 »

W sumie chyba dobrze mówisz :) Najważniejsze że widzę że ludzie polecają mi te radyjko :) Mam nadzieje że nie będę żałował tego zakupu :P że będę z niego zadowolony :)
Caps

TTI TCB 881 czy TTI TCB 771

Post autor: Caps »

kamilk14, napewno odczujesz różnice na + od swojego byłego radia.
Kupić normalną wersje i samemu sprawdzac co Ci się w nim nie podoba i to poprawiać, a nie w ciemno wszystko. ;-)
kamilk14
Posty: 24
Rejestracja: 2014-05-12, 10:44

TTI TCB 881 czy TTI TCB 771

Post autor: kamilk14 »

Powtarzam jeszcze raz że jest to moje pierwsze radio :P jeździłem tylko kiedyś parę razy na CB służbowym busem ale to było jakieś tanie radyjko chyba i byle jak założone i strasznie szumiało wtedy oraz gubiło kanał, a sam osobiście radyjka nie miałem nigdy :P
Caps

TTI TCB 881 czy TTI TCB 771

Post autor: Caps »

aaaaa.
Szumieć musi :bravo: :hopla:
Ale bedziesz zadowolony i tyla. ;-)
kamilk14
Posty: 24
Rejestracja: 2014-05-12, 10:44

TTI TCB 881 czy TTI TCB 771

Post autor: kamilk14 »

A jak będzie wyglądała sprawa z gwarancją? Jeżeli kupie gdzieś indziej niż u konektora i wyślę mu żeby przerobił je to stracę gwarancję? A gdybym kupił u niego radio to wtedy nie tracę? Czy jak sprawa wygląda?
AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

TTI TCB 881 czy TTI TCB 771

Post autor: AntekPabianice »

jeśli kupisz w Konektorze i tam poddasz tuningowi, to gwarancji nie stracisz, tzn. przechodzi na Konektora (chyba), a jeśli kupisz gdzie indziej, to raczej możesz pożegnać się z gwarancją, ale lepiej dopytać u źródła, tj Hasana
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
kamilk14
Posty: 24
Rejestracja: 2014-05-12, 10:44

TTI TCB 881 czy TTI TCB 771

Post autor: kamilk14 »

Możecie mi podać dokładną nazwę użytkownika tego Hasana na tym forum? Bo szukałem i nie mogłem znaleźć, a chce się troche popytać bo kupując na konektorze przepłacam 50zł za ten zestaw niż jakbym kupił go na strefie kierowcy.
Caps

TTI TCB 881 czy TTI TCB 771

Post autor: Caps »

Hasan-Łódź
kamilk14
Posty: 24
Rejestracja: 2014-05-12, 10:44

TTI TCB 881 czy TTI TCB 771

Post autor: kamilk14 »

Wielkie dzięki :)
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

TTI TCB 881 czy TTI TCB 771

Post autor: cassiopeia »

resztę dyskusji na temat nie związany z tym tematem polecam prowadzić w odpowiednich wątkach ;-)
NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
ODPOWIEDZ

Wróć do „TTI”