Anytone AT-6666

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Anytone AT-6666

Post autor: AntekPabianice »

Większość ostatnich postów nadaje się do kosza.
Znowu trzeba będzie posprzątać. :evil:

Proszę zadawać rzeczowe pytania i udzielać rzeczowych odpowiedzi i na temat. :hym:
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7783
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Anytone AT-6666

Post autor: Hasan-Łódź »

kedar1 pisze:a co z tym wyciszaniem przy przestrajaniu?
czy jest to w wersji sklepowej?
Niestety wycisza. Podobno w nowszej wersji ma to być poprawione.

Patent na to jest taki sam jak w CRE 8900/DX-5000, możemy wykonać za opłatą.
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
tarnus
Posty: 1699
Rejestracja: 2009-07-24, 14:38
Lokalizacja: Mobilek

Re: Anytone AT-6666

Post autor: tarnus »

doriann pisze:Druga sprawa. Ilość pytań na które nie udzieliłeś odpowiedzi, jest o wiele dłuższa od tego czego tak kurczowo się trzymasz, ze nie podałem żadnego przykładu.
Przykład? Na które pytania techniczne nie odpowiedziałem?
Wydaje mi się że udzieliłem na wszystkie pytania odpowiedzi. Nie udzielam tylko odpowiedzi na pytania dotyczące spraw handlowych bo pewne rzeczy są tajemnicą handlową.
Jeżeli tego nie rozumiesz to trudno.
doriann pisze: Temat CB, taktuję bardzo hobbystycznie i nie mam nie wiadomo jak rozległej wiedzy, bo zainteresowania mam zgoła inne.
To akurat ja już wiem. Zdążyłem zauważyć.
doriann pisze: Piszesz o zosiach, dosiach, jogurtach, pastach do zębów, telewizorach i innych pierdołach, zaśmiecając tym samym temat, tylko nie o meritum sprawy, no ale pewnie jest tak jak napisał:
domino.pl pisze:Pewne pytania są chyba niewygodne.
Czytać nie umiesz? Przecież odpowiedziałem na to pytanie. Zadał je Xander. A Domino.pl napisał to co zacytowałeś tu wyżej. Na SB odpowiedziałem Xanderowi że sprawdzę dzisiaj i sprawdziłem a odpowiedź umieściłem tu w wątku. Następny nierozgarnięty się znalazł.
A może jaśnie panu trzeba odpowiadać natychmiast, bezzwłocznie bo ty myślisz że ja na twoje usługi tu jestem 24h/dobę co?

Jak narazie to ty unikasz odpowiedzi.
Powtarzam więc pytanie. Któreż to radio CB nie miało poprawionej drugiej wersji?
doriann pisze: Zatem nie mam więcej pytań, z zakupu w/w sprzętu na razie rezygnuję
Hahaha jak zwykle ta sama typowa śpiewka. Trzymam cię za słowo.

Nie masz jaj. A jeżeli je masz to podaj nazwę modelu CB które nie było poprawiane.
Awatar użytkownika
REDWHITE
Posty: 905
Rejestracja: 2008-08-26, 12:44
Znak/ranga: Zgred/Pieniacz
Lokalizacja: Łódź

Anytone AT-6666

Post autor: REDWHITE »

Miałem już nie pisać , lecz nie lubię niedopowiedzeń .
Nie będę zakładał nowego wątku tylko zapytam w tym temacie bo już się pogubiłem .
Pomijam już teraz regulację mic Gain oraz szerokość ale tarnus, pisze :
tarnus pisze:Miało tego nie być, ale przez narzucony przez CRT pośpiech, Anytone puścił radio bez tej modyfikacji.
Obiecali że następna partia produkcyjna będzie miała to zablokowane.
Wcześniej kilka stron pada pytanie o różnice CRT/AT i Rafi, odpowiada :
Rafi pisze:Wykonanie takie samo, AT 6666 ma poprawiony odbiornik.
CRT to pierwsza testowa wersja tego radia.
Rafi pisze:Any Tone zamówił w fabryce wersję z sugerowaną poprawką ............. różnica ......... w prostych słowach, radio mniej szumi, co i jak nie wiem ...... oparte na testach.
Czyli że CTR cisnęło niby ,aby dostać szybko wersje testowe? A AT czekało na poprawki i radia trafiły w tym samym czasie do dystrybutorów? Jeżeli CRT to wersja testowa AT6666 to ma pozostawione wszystkie niedoróbki przedprodukcyjne ?
Trochę to zagmatwane ale chciałbym wiedzieć co faktycznie jest czym i co daje ta różnica cenowa?
Mobil: PC122/Sirio Omega 27; CRT MIKE/wilson little
Było :A18, AT Smart,Yosan Micro,AT-6666(szatan),Lafayette Atena,Herbert,ALINCO DR-135DX,Lincoln,HR-5500,Alan 87,Alan 28,Saturn 40,Ralistic TRC-482,Cobra 146 gtl,Apollo Road Blues,Yosan CB-300,MTech LIII,Uniden 520,Yosan Pro 120, Walker,Omega Farun
Awatar użytkownika
killer
Posty: 1390
Rejestracja: 2010-12-24, 20:48
Lokalizacja: JO81KX

Anytone AT-6666

Post autor: killer »

Powiem Wam tak mobilki...

Ubolewacie nad ciszą w czasie przestrajania jak by to w tym ułamku sekundy jakieś super contesty wołały i stracilibyście przy tym połowę znaku.

Ile wy robicie łączności na godzinę że to jest dla was tak denerwujące niczym Roger Beep ?

Jedna osoba raz napisała czemu jest tak a nie inaczej to połowa roździwiów od razu za nia chórem katuje tą kwestię jak by to decydowało o decyzji zakupu. Żal żal żal. Wsyscy wiedzą o kogo chodzi.

Tak więc mobilki, zyczę miłego użytkowania AT-6666 w wersji V1.
President Jackson forever
Mobile: Jackson II + Sirio Hi-Power 4000 + mikrofon seryjny
Base: Jackson 5 band + Jackson 6 band + Solarcon Imax2000 + Sadelta ME3 + Astatic 1104C + CB Master CB200 + FRQ8F1
Eksponaty: President Wilson + Tank Whip full 1/4 + President Texas (wer. 215cm)
Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

Anytone AT-6666

Post autor: Rafi »

AntekPabianice pisze: Proszę zadawać rzeczowe pytania i udzielać rzeczowych odpowiedzi i na temat.
lub posypią się paski ......... nie poskutkuje, polecą "bananiki" :evill:
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
AntekPabianice
Posty: 6654
Rejestracja: 2011-11-20, 20:42
Znak/ranga: 161CBF131
Lokalizacja: JO91QP
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Anytone AT-6666

Post autor: AntekPabianice »

killer, co by nie mówić, to w SSB przy dostrajaniu do respondenta trochę upierdliwe to jest.
W AM raczej nie przeszkadza.
Ekipa KONEKTOR
MOJE RADIO...
"Nie wie, bo ma muszki w oczach - wyjaśniał Orr z przesadną cierpliwościa - Jak może zobaczyć, że ma muszki w oczach, skoro ma muszki w oczach?"
161CBF131/SQ7AIS
Awatar użytkownika
kedar1
Posty: 1396
Rejestracja: 2011-05-09, 20:17
Lokalizacja: za siedmioma górami

Anytone AT-6666

Post autor: kedar1 »

w am, jeśli korzysta się głównie z 19 i jeszcze do tego w trybie "kanałowym" nie ma to absolutnie znaczenia.
wyciszanie w ssb, jak chcesz do jechać do respondena małym krokiem albo po prostu sobie kręcisz gałą w poszukiwaniu czegoś ciekawego może skończyć się nerwicą natręctw ;-)
857d
Awatar użytkownika
tarnus
Posty: 1699
Rejestracja: 2009-07-24, 14:38
Lokalizacja: Mobilek

Re: Anytone AT-6666

Post autor: tarnus »

killer pisze: Ubolewacie nad ciszą w czasie przestrajania jak by to w tym ułamku sekundy jakieś super contesty wołały i stracilibyście przy tym połowę znaku.

Ile wy robicie łączności na godzinę że to jest dla was tak denerwujące niczym Roger Beep ?

Jedna osoba raz napisała czemu jest tak a nie inaczej to połowa roździwiów od razu za nia chórem katuje tą kwestię jak by to decydowało o decyzji zakupu. Żal żal żal. Wsyscy wiedzą o kogo chodzi.

Tak więc mobilki, zyczę miłego użytkowania AT-6666 w wersji V1.[/color]
Kiler. Nie zgodzę się bo w SSB jest upierdliwe. W AM do mobilka na #19 bez znaczenia ale w SSB lepiej się dostraja jak tego MUTE nie ma. Ja pierwsze co zrobiłem to zmodyfikowałem radio, i dlatego też poprosiłem by Anytone to usunął w programie ale tylko w modulacji SSB.
Awatar użytkownika
HOŁDYS
Posty: 664
Rejestracja: 2011-08-08, 23:49
Lokalizacja: KO00GF
Kontakt:

Re: Anytone AT-6666

Post autor: HOŁDYS »

killer pisze:Powiem Wam tak mobilki...

Ubolewacie nad ciszą w czasie przestrajania jak by to w tym ułamku sekundy jakieś super contesty wołały i stracilibyście przy tym połowę znaku.

Ile wy robicie łączności na godzinę że to jest dla was tak denerwujące niczym Roger Beep ?

Jedna osoba raz napisała czemu jest tak a nie inaczej to połowa roździwiów od razu za nia chórem katuje tą kwestię jak by to decydowało o decyzji zakupu. Żal żal żal. Wsyscy wiedzą o kogo chodzi.

Tak więc mobilki, zyczę miłego użytkowania AT-6666 w wersji V1.

Popieram wypowiedz kolegi
audiatur et altera pars

MÓJ MONTAŻ
http://www.cb-forum.pl/topics148/ranger ... t13485.htm
Caps

Anytone AT-6666

Post autor: Caps »

Czy kiedyś doczekamy się filmiku z miasta?
Bo filmik ten nie powala ...
https://www.youtube.com/watch?v=8U9wALsWIFI" onclick="window.open(this.href);return false;
m201
Posty: 488
Rejestracja: 2013-09-14, 10:51

Re: Anytone AT-6666

Post autor: m201 »

tarnus pisze:[................ W tym radiu SSB jest mocną stroną i głównie o SSB oraz FM chodziło gdyż to radio w pierwszej kolejności skierowane jest do użytkowników 10m.
Wiem, że jesteś przedstawicielem, czy tam dystrybutorem Anytona w Polsce, i choćby nie wiem co będziesz mówił o tym radiu w superlatywach, ale nie rób przy okazji ludziom wody z mózgów.

Gdyby to radio było projektowane na 10m, działało by w pełnym VFO, nie jego pseudo namiastce, miało zestrojone filtry w odbiorniku i nadajniku na zakres 28-29.7 MHz, a nie 25-30Mhz, nie miało by podziału na podzakresy i trybu kanałowego.

Być może miało by odbiornik działający szerzej, ale żeby nadawać poza pasmem nie wystarczyło by kliknąć 2 klawiszy, tylko trzeba by było ostro mieszać lutownicą po zworkach wewnątrz radia.
AM był by niskopoziomowy (low level modulation), było by CW i możliwość podpięcia kompa i innego szajsu do emisji cyfrowych. A zamiast tego mamy - o zgrozo - zintegrowane na płycie echo. Moda chyba jakaś nowa na pasmach -śmiech na sali.

Nazywanie tego 10m amateur transciver, na jeden i wyłącznie jeden cel.
Zabieg ten stosowały najpierw amerykańskie firmy - Magnum, RCI i Galaxy - teraz przeszło na europejskie i chińskie marki i brandy.A na celu ma to dostarczanie CBstą sprzętu niespełniającego norm nadajnika, nielegalnego, pod przykrywką legalnego sprzętu radioamatorskiego.


Gdyby to był TRX na 10m, dyskusja o nim odbywała by się na forum PKI, nie tutaj, a ostro promowały i sprzedawały by go InRadio, Avanti i Enka, nie Konektor5000.

To nie jest radioamatorski sprzęt projektowany na 10m z możliwością pracy na CB , to jest zwykły CB-śrutownik nazywany dumnie amateur tranciver ze względów komercyjnych
Awatar użytkownika
Deiksowiec
Posty: 433
Rejestracja: 2013-12-30, 23:03
Lokalizacja: Daleka kraina

Anytone AT-6666

Post autor: Deiksowiec »

Myślę, że 17 stron pisania o tym ósmym cudzie świata, mimo, że nikt nie zrobił na nim ani jednej łączności to głupota. Poczekamy zobaczymy. Jak radio jest faktycznie dobre to obroni się samo, tak samo jak robią to dziś starsze konstrukcje, typu Lincoln, A28 i inne. Przepychanka słowna niepotrzebna. To radio na pewno nie ma starego dobrego cb-radiowego klimatu, jak stare sprzęty, w których można coś pogrzebać, poprawić i mieć z tego radochę. W ogóle jest tu jakaś psychoza, AT-6666 kontra reszta świata, jak ktoś chce niech sobie kupi, jak nie chce, niech nie kupuje tak jak każde inne radio. Nie ma sensu się zabijać za kawałek chińskiego szajsu ;-) Jako człowiek, który pamięta, że jako łepek robił wielkie oczy na widok klubowego Alana 87 a sam na bazie w latach 90 miał Alana 100 plus powiem tyle że to radio ani z wyglądu, ani z funkcji w ogóle mi nie pasuje i na pewno go nie kupię. Po prostu jestem staroświecki i wolę starego jacksonika, tak samo jak wolę starego merola niż nowego Opla. Pozdrawiam i nie spinajcie się tak :mrgreen:
Awatar użytkownika
tarnus
Posty: 1699
Rejestracja: 2009-07-24, 14:38
Lokalizacja: Mobilek

Anytone AT-6666

Post autor: tarnus »

Pitolenia ciag dalszy. Wydaje wam sie ze Polska to CBowski pepek swiata. Gdyby to mialo byc tak jak pisze m201 to radio nie kosztowaloby 800zl lecz 2000zl. Tymczasem to radio w opisie
ma "mobile radio" a i nie tylko w Polsce sie sprzedaje.
Powiedz mi m201 pracujesz z mobila telegrafia albo emisjami cyfrowymi? Hahaha.
Jest wiele radiow ktore latwo rozblokowac kombinacja klawiszy albo przecinajac zworke itp. President tez takie ma, icom, kenwood czy yaesu. Jesli uwazasz ze nie, to znaczy ze malo widziales.
Awatar użytkownika
Rafi
Posty: 3844
Rejestracja: 2010-05-28, 07:48
Znak/ranga: 161CBF057 / SQ7RJQ
Lokalizacja: JO91QW

Anytone AT-6666

Post autor: Rafi »

m201 pisze:To nie jest radioamatorski sprzęt projektowany na 10m z możliwością pracy na CB , to jest zwykły CB-śrutownik nazywany dumnie amateur tranciver ze względów komercyjnych
........ tak jak inne śrutowniki, tańsze lub droższe ;-)
CRE 8900 + Densei EC 2002, Sirtel Santiago 1200 / Sirio Silver 90
Icom IC-2730 KNKTR + Diamond NR-770 R / NR-77S

Ekipa KONEKTOR
Zablokowany

Wróć do „AnyTone”