Super Cheetah brakujące elementy

Tutaj, możecie zadawać pytania związane z wykonaniem naprawy, przeróbki, instalacji itp.
(tutaj nie pytamy o zakup radia/anteny!)

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

alienvp
Posty: 9
Rejestracja: 2021-01-02, 18:51

Super Cheetah brakujące elementy

Post autor: alienvp »

Witam.
Jak w tytule CB Radio Super Cheetah. Płyta główna bliźniacza do Alana 87 jednak to radio oddaje mniejszą moc od Alana z powodu braku elementów w końcówce mocy. w Alanie są jak by dwie końcówki mocy tutaj jest jedna ale jest miejsce na brakujące elementy.
Pytanie... czy po wlutowaniu brakujących elementów i zestrojeniu tej części radio będzie miało moc jak Alan 87 czy to rozumowanie jest błędne?
Pozdrawiam.
alienvp
Posty: 9
Rejestracja: 2021-01-02, 18:51

Re: Super Cheetah brakujące elementy

Post autor: alienvp »

Widzę że nikt nie zna odpowiedzi na powyższe pytanie. No nic.
Ale korzystając z okazji ... czy ktoś posiada CZYTELNY schemat Alana 87, Super Cheetah, Alana 555 czy też Super Stara.
Mam schemat Alana ale nie czytelny. W sieci innego nie znalazłem.
Nawet nie chodzi mi o cały schemat tylko sama końcówkę mocy. Może ma ktoś wersję papierowa i mógł by zrobić zdjęcie
Będę wdzięczny.
alienvp
Posty: 9
Rejestracja: 2021-01-02, 18:51

Re: Super Cheetah brakujące elementy

Post autor: alienvp »

Witam ponownie. Widzę ze schematem się też nie pożywie. To może jeszcze jedno i chyba ostatnie pytanie...
czy w tym radiu wymienia się filtr ceramiczny 455 na wąski filtr 455 IT o przepustowości -/+ 2 kHz czy będzie on za wąski biorąc pod uwagę że radio posiada modulację FM.
alienvp
Posty: 9
Rejestracja: 2021-01-02, 18:51

Re: Super Cheetah brakujące elementy

Post autor: alienvp »

To ja dziękuję za takie forum. Trzy pytania i żadnej odpowiedzi? Albo nikt nic nie wie w co wątpię albo ja mam czcionkę przezroczysta.
Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
cassiopeia
Posty: 6364
Rejestracja: 2011-03-26, 23:06
Znak/ranga: 161CBF081
Lokalizacja: Kalisz - najstarsze miasto w Polsce
Has thanked: 3 times
Kontakt:

Re: Super Cheetah brakujące elementy

Post autor: cassiopeia »

NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

-.-. .- ... ... .. --- .--. . .. .-
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kącik techniczny------tylko naprawy , modyfikacje i porady co,gdzie i jak zamontować.”