Jakie żarówki H4 polecacie

Wszystko na temat autek i nietylko.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Gonzo

Post autor: Gonzo »

kubaopp pisze:Najbardziej dziwi mnie to że nie trafił się żaden" tuningboy" który polecił by założenie żarników Xenonowych a penie na forum są tacy co mają tak przerobione reflektory :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nawet o tym nie wspominaj, żal patrzeć na pseudoszpanerów. Potem tylko oczy bolą przez buraków. Ja jak takiego z daleka widzę to włączam długie i mam to w dupie. :) Niech też go oczy bolą. :mrgreen:
Awatar użytkownika
db68
Posty: 374
Rejestracja: 2009-08-03, 22:28
Lokalizacja: JO81LC W-w

Post autor: db68 »

Mi po 7 miesiącach nie padły, ale fakt mało jeżdżę (ok. 7 tyś rocznie). Różnica jest zauważalna na korzyść , ale z tym światłem, to pewnie jak z zyskiem anten :mrgreen:
Gonzo

Post autor: Gonzo »

db68 pisze:Mi po 7 miesiącach nie padły, ale fakt mało jeżdżę (ok. 7 tyś rocznie). Różnica jest zauważalna na korzyść , ale z tym światłem, to pewnie jak z zyskiem anten :mrgreen:
Dobre porównanie. ;)
Awatar użytkownika
kubaopp
Posty: 4917
Rejestracja: 2012-04-02, 17:14
Lokalizacja: LN32DW Benoy-Vedeno
Kontakt:

Post autor: kubaopp »

ML145 +DNT Strato FM
Gonzo

Post autor: Gonzo »

kubaopp pisze:UNITEC numer jeden w gazecie motor


http://allegro.pl/listing.php/search?ca ... ing=UNITEC
Wynalazki. :mrgreen:
Na pewno nie uderzaj w niebieskie cuda, w deszczu nocą pożałujesz zakupu takich żarówek.
Awatar użytkownika
krzysiekpian
Posty: 824
Rejestracja: 2009-04-25, 15:56
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: krzysiekpian »

kubaopp pisze:Najbardziej dziwi mnie to że nie trafił się żaden" tuningboy" który polecił by założenie żarników Xenonowych a penie na forum są tacy co mają tak przerobione reflektory :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Widać że wszyscy czytają ze zrozumieniem na Twoje posty..
kubaopp pisze:nie no nie che 100 W jescze mi sie kable poprzepalają i kostki potopią

i nie che żarówek typu super xenon 50%,90% światła więcej!!! bo to ponoć chwyt marketingowy, do tego drogi bo szybko się wypala :cry:
Ja osobiście poleciłbym Ci żaróweczki od Philipsa. Cena nie należy do niskiej, lecz są bardzo wydajne i ładnie się spisują. ;-)
Mobil I: Lafayette Texas + Alan 9 PLUS/Omega 27 + SUNKER CDM550
Mobil II: President JFK I + Performer 5000
Baza: obecnie przebudowa.
> > > Opcja Szukaj Jest Skarbnicą Wiedzy, Nie Bójmy Się Z Niej Korzystać... < < <
Awatar użytkownika
JayJay
Posty: 488
Rejestracja: 2012-06-27, 14:32
Lokalizacja: Białystok KO13ND

Post autor: JayJay »

SZCZWANY_LIS pisze:
db68 pisze:Niewiele drożej.Tungsram
Niewiele drożej, ale padają cholernie szybko. A to +90% światła to bajka. :mrgreen:
Potwierdzam, świecą doskonale szkoda tylko, że przez miesiąc i trzeba drugie :-|
CRE 8900 knktr v.2; 575m6; RM KL 405; T5000; RSN4001A
AT-6666 knktr v.2; EC-2018 Turbo; HP 4000; RSN4001A
JFK II knktr v.2; CR577; B300p; T5000; CB-250
SMART knktr v.2; B150; MW4000; CB-250
mig25
Posty: 290
Rejestracja: 2011-05-21, 09:29
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: mig25 »

To może Oscam Nightbreaker ? Też się reklamują jako 90%więcej światła na drodze....
Gonzo

Post autor: Gonzo »

mig25 pisze:To może Oscam Nightbreaker ? Też się reklamują jako 90%więcej światła na drodze....
Wszystkie wynalazki z tym +50 +70 +90 % światła to dno, przepalają się szybko a "markowe" Obsramy czy inne kosztują w dodatku kupę kasy.
Z tą ilością światła to też trochę chwyt. Nie przeczę, że jest go więcej, ale czy o 90% to polemizowałbym.

Ze wszystkich żarówek jedynie Philipsy H4 Premium +30% spisują się znakomicie. Świecą tak długo jak żarówki bez "+XX % światła"(czyt. standardowe) a może nawet i dłużej, no i w dodatku zauważam nieco więcej światła.
mig25
Posty: 290
Rejestracja: 2011-05-21, 09:29
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: mig25 »

Jak pisałem wcześniej nie jeżdżę za dnia na nich ,bo mam światła dzienne , ale działają mi już 1,5 roku i do tej pory się nie spaliły ,i kupiłem tam gdzie jest najmniejsze prawdopodobieństwo kupienia podróbki....
I nie Obsramy ,tylko Osramy ;)
Poza tym z jednej strony nie wierzysz w te + ileś procent ,a z drugiej piszesz ,że Philips +30 spisują się znakomicie.... Mało przekonująco.
Gonzo

Post autor: Gonzo »

mig25, no to jak ich prawie nie używasz to się nie ma co dziwić, że jeszcze świecą. Niestety, ale debilny przepis jazdy na światłach mijania całą dobę, nawet w terenie zabudowanym, nie pozwala na długą żywotność żarówek.

Jak już taki dokładny jesteś(pomijam fakt mojej ironii w nazwie i stąd "OBSRAMY") to sam prędzej napisałeś "OSCAM". Przecież to jest OSRAM. ;)

Ja nie nauczę się za Ciebie czytać ze zrozumieniem. To tak odnośnie ostatniego "wątku" w Twoim poście.
mig25
Posty: 290
Rejestracja: 2011-05-21, 09:29
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: mig25 »

Tyle ,że moje przeinaczenie nie było celowe i obraźliwe.

I nikt w tym ja Cię o to nie prosi ,to tak odnośnie ostatniego "wątku" w Twoim poście.
Gonzo

Post autor: Gonzo »

mig25, podziwiam. Faktycznie obraźliwe, zwłaszcza że nazwa tej firmy i tak z jednym się wiąże, a dodana przeze mnie literka na pewno powiększyła obraźliwość, o tak... :) Szacunek Kolego, podziwiam.

To wszystko wyjaśnione, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
drovid
Posty: 1413
Rejestracja: 2011-08-26, 22:39
Lokalizacja: UK / PL

Post autor: drovid »

Tylko zwykłe żarówki renomowanych producentów.
Zobacz jeszcze to: http://www.youtube.com/watch?v=kJ1uPSVLnho
Mobil: President jackson 2 / Megawat 4000
Baza: President Lincoln / Sirio GejMajster
QTH : JO00DT
Awatar użytkownika
Sylwek_ch
Posty: 76
Rejestracja: 2012-07-02, 13:29
Lokalizacja: Wschód, KO12ID

Post autor: Sylwek_ch »

ja miałem Philips Blue Vision, parę lat temu, i byly spoko, potem kupiłem xenony, a BV poszly w długie. Jeździłem tak z 5 lat, ale jak się zarejestrowałem tutaj na forum i przestałem używać ASC to wywaliłem je :-P i kupiłem osram night breaker, bo takie mieli akurat w sklepie "z tych lepszych". I szału nie zrobiły, moze trochę lepsze od zwykłych żarówek za 7zł, ale czy warte 8x tyle?

wczoraj przełożyłem philipsy BV z długich na mijania i wypadły lepiej od Osramów. Szkoda, że nie zrobiłem zdjęcia z porównaniem :-x Philipsy dają jaśniejsze światło, mniej żółte
ODPOWIEDZ

Wróć do „Motoryzacja.”