Szukam nawigacji

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Kilobajt
Posty: 476
Rejestracja: 2010-01-11, 22:43
Lokalizacja: Opole

Re: nawigacja

Post autor: Kilobajt »

waldemar pisze:potwierdzam i polecam najtańszą nawigację -wgrywasz na kartę pamięci auto mapę lub inne i śmiga ci to jak nawigacja za 500 stówek a reszta kasy na piwo
Tia, i odrobina słońca zaświeci Ci w ekran nawigacji i g... widzisz.

NavRoad produkuje dobry sprzęt. Mają dobrej jakości ekrany które radzą sobie ze słońcem. Ciekawie rozwiązany system uchwytu a mianowicie ładowarkę podłącza się do uchwytu a navi dokuje do tego uchwytu- ogranicza to możliwość uszkodzenie złącza do ładowania.
No i warto wziąć wersje z Bluetooth- podłączasz telefon z gprs albo innym pakiecikiem transmisji danych i pobiera Ci Automapa w miare aktualne info o korkach i utrudnieniach.
NavRoad ma też solidną obudowe oraz jest sprzedawana z preinstalowaną AutoMapą.
waldemar
Posty: 71
Rejestracja: 2009-06-02, 10:04
Lokalizacja: śląskie

nawigacja

Post autor: waldemar »

więc kupuj co chcesz jak masz na to wyrobione swoje zdanie to szkoda rad ja mam sony za którą dałem 1100 i teraz dokupiłem golclever 3540 za 210 wrzuciłem auto mapę na kartę i gdyby nie ekran 3.5 a tam 4.5 to nie widzę różnicy wręcz na kożyść sony nie idzie rozblokować
Awatar użytkownika
Kilobajt
Posty: 476
Rejestracja: 2010-01-11, 22:43
Lokalizacja: Opole

Re: nawigacja

Post autor: Kilobajt »

waldemar pisze:więc kupuj co chcesz jak masz na to wyrobione swoje zdanie to szkoda rad ja mam sony za którą dałem 1100 i teraz dokupiłem golclever 3540 za 210 wrzuciłem auto mapę na kartę i gdyby nie ekran 3.5 a tam 4.5 to nie widzę różnicy wręcz na kożyść sony nie idzie rozblokować
Po pierwsze, wyrażałem swoje zdanie. Mam do tego prawo i chętnie poprowadzę polemikę z osobą która ma coś innego do powiedzenia ale bez fochów ala 5latek.

Po drugie, posiadałem GoClever 4335 a teraz posiadam GoClever 3550 i doskonale znam ich ekrany, szybkość i elastyczność działania na AM.
W pracy używam NavRoad nr460bt który ma znacznie lepszej jakości ekran od GC.
Nie ma takich refleksów. Nawet gdy świeci słońce, w ekran, można spokojnie zobaczyć na mape.
O wiele lepiej sobie radzi z przetwarzaniem grafiki (choć ta sama rozdzielczość co 4335) i przeliczaniem długich tras gdy trzeba wytyczyć jakiś objazd lub AM pomyli się z drogami i chce pod zakaz prowadzić.
Dla porównania, koledzy mają nawigacje Beckera (do kupienia teraz w Rtv Euro AGD za 499zł) oraz Mio moov 500 i są to sprzęty o wiele lepiej wykonanie względem GC.
Awatar użytkownika
maroosz
Posty: 2264
Rejestracja: 2008-12-27, 20:38
Lokalizacja: Kielce CK
Kontakt:

Post autor: maroosz »

Ja ostatnio nabyłem thomsona 420

odblokowanie w 40 sekund ;) fajnie i szybko pracujący odbiornik GPS (szybciej niż w mio 360) duży panel i taniocha 190 zł na alle (już odblokowana wersja z wgraną automapką)...

w tej cenie ciężko będzie dorwać coś lepszego ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze GPS-y”