AKCJA: KOLEGO NIE PRZEKLINAJ NA RADIU 21. grudnia

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
gosia79
Posty: 78
Rejestracja: 2009-07-03, 20:09
Lokalizacja: Łódź

Post autor: gosia79 »

Duke pisze: Myślę, że częściej i więcej klną ludzie niscy - jest to wytłumaczone ich nadpobudliwością spowodowaną bliskością bijącego serca w genitalia.

"Głowę za blisko dupy mają i rozum z gównem się miesza" :roll:

Przepraszam za wyrażenia ale cytuję powiedzenie :oops:
M-TECH LEGEND II + SIRTEL SANTIAGO 600
Awatar użytkownika
Gośkowa
Posty: 132
Rejestracja: 2007-12-03, 19:37
Lokalizacja: JO94GJ / SQ2NUG

Post autor: Gośkowa »

gosia79 pisze:
Duke pisze: Myślę, że częściej i więcej klną ludzie niscy - jest to wytłumaczone ich nadpobudliwością spowodowaną bliskością bijącego serca w genitalia.
"Głowę za blisko dupy mają i rozum z gównem się miesza"

Przepraszam za wyrażenia ale cytuję powiedzenie
Nie ma co dalej ciagnąc tych bliskości :mrgreen: ale jak mawiano w "Janosiku" tyż prawda.
BAZA ALAN 555 + mikrofon Pan DM-432 MT

sekju dijaks, sekju dijaks dis is poland stejszyn łan six-papa lima czarli bravo dostał w limo poszedł w tango.
Awatar użytkownika
waldek2758
Posty: 26
Rejestracja: 2010-10-04, 20:39
Lokalizacja: SJ759Leszczyny-Czerwionka

Re: AKCJA: KOLEGO NIE PRZEKLINAJ NA RADIU

Post autor: waldek2758 »

niebieski pisze:
ToleDo pisze:Propaguje słuszną akcje:
UWAGA:
Jeżeli tytuł już powiedział Ci wszystko i skręciło Cię z niesmakiem - odpuść sobie czytanie tekstu poniżej i nie pisz głupot w temacie.

I.Wstęp:
1.Inspiracje - niniejszym podziękowanie
a) Ziutek Skierniewice - ogólny - za sam pomysł i aktywne temperowanie tępych mobili
b) BartekB - za odpowiednią wypowiedź, w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu
c) Zibi,RadJan - za kręcenie nosem, szukanie w dziury w całym, totalny brak zrozumienia sensu - co zmusiło mnie to twórczego myślenia w celu tłumaczenia

II. Cel akcji
1.Krótkoterminowy - jednodniowe masowe zwracanie uwagi wulgarnym użytkownikom kanału 19AM.
2.Średnioterminowy - rozpropagowanie akcji i ośmielenie innych użytkowników CB-19AM do zwracania uwagi przeklinającym - uruchomienie w ludziach samonapędzającej się reakcji na zdarzenie.
3.Długoterminowy - Ukrócenie pewnych patologicznych zachowań u kierowców w szczególności zwłaszcza zawodowych - "truckersów" -wywołanie efektu ciągłej niepewności że ktoś zwróci uwagę.

III. Czas, miejsce,zasięg akcji
1.Czas - 21 grudnia 24h - poświęćcie się choć jeden dzień i wytrzymajcie choć trochę na 19tym
2."Miejsce" - kanał 19 "drogowy" 27,180MHz
Nic nie stoi na przeszkodzie stosować go na innych kanałach, no ale wtedy będzie nas mniej na 19 smile.gif więc wytrzymajcie choć ten jeden dzień
3. Zasięg - lokalny Warszawa i okolice. Zależny on będzie od publikatorów na które rozniosę lub rozniesiemy temat akcji i propagacji internetu.

IV. Sposób wykonania
- Ciągły lub częsty odsłuch kanału 19AM
- Szybka reakcja na usłyszany wulgaryzm - zwrócenie uwagi
- Wsparcie swoim głosem (poparcia wink.gif ) innych zwracających uwagę.

V.Sposób zwracania uwagi.
1. Jeśli nie wiesz jak, użyj hasła akcji: "KOLEGO NIE KLNIJ NA RADIU"
2. Nie krzycz.
3. Nie daj się sprowokować do utarczki słownej.
4. Nie daj się wyprowadzić z równowagi. W razie pytań: uzasadnij że "Nie chcesz tego słuchać"
5. Nie zasłaniaj się młodszymi "dzieci słuchają" - to TOBIE ma to przeszkadzać.
6. Nie atakuj
7. W skrajnych przypadkach prób "wojny radiowej" nie reagować na zaczepki poza powtarzaniem "Nie klnij na radiu"

VI.Ustalenia pozostałe
1. Bardzo wskazane wsparcie kolegów silnych w mocy - bazówki, mobilno-bazowe
2. Wymagane zachowanie wysokiej kultury w czasie prowadzenia akcji- wstęgi i inne sposoby "karania" niepokornych typu -bełkot SSB, koziołki, tarzany i inne zakłócenia- stanowczo zakazane
3. Proszę o przekazanie niniejszego zapisu na inne fora społecznościowe - regionalne, moto, cb i inne
4. Jedynym i egocentrycznym Prezesem Honorowym akcji jestem JA - w terenie całość odpowiedzialność za akcję spoczywa jednak na lokalnych przedstawicielach zgodnie z zasadą "prowadzącego kanał" im silniejszy sygnał tym ważniejszy.

VII. Prawa własności
1. Ja Esol-161OLA032 - pozwalam na kopiowanie i rozpowszechnianie pomysłu. Pozwalam na niewielkie modyfikacje niniejszego tekstu nie zmieniające jednak istoty akcji, zasad prowadzenia i praw intelektualnych.
2. Dopuszczam działania komercyjne (gadżety,ulotki)- zezwolenie jedynie po skontaktowaniu się ze mną bezpośrednio. GG126811

Jeśli to możliwe proszę administrację forum o nie zmienianie tego tekstu w celu łatwego kopiowania i podwieszenie tematu do czasu wygaśnięcia akcji
Popieram tylko jak to upowszechnic by wiedzieli to inni co kupili radyjka bo teraz jest jak posłuchasz tego w mobilu to głowa boli a sprobuj zwrocic uwage to sie nie opłaca
Baza: President Jackson I Alinco DX-70 zasilQJE 30A Anteny 5/8Lem 7m, W3DZZ,Lafayette=UVS-300.Densei EC-2002
Mobil: Hary II antenka Syrio Perfomer (juz jakis czas Licencja KF)
Awatar użytkownika
93003
Posty: 251
Rejestracja: 2008-05-09, 21:42
Lokalizacja: Międzylesie JO80ID

Post autor: 93003 »

oj niestety niektórym przydałoby się troszkę kulturki... bo czasem to aż radia nie chce się włączać, a szczegulnie jak stoję w długim korku...
Nerwowe to nasze społeczeństwo ;p
Laguna:
Radio : Uniden PC68LTW
Antena : Lemm 1000 Eagle

Leon:
Radio : Gamma
Antena : LEMM at-106 oraaz LEMM at-71
tr12
Posty: 17
Rejestracja: 2010-10-19, 16:40
Lokalizacja: podbeskidzie

Post autor: tr12 »

Ja tam na podbeskidziu rzadko słyszę brzydkie słowa. Może tu bardziej wychowani są :D
A tak na poważnie, jeśli komuś się wyrwie to ja nie mam nic przeciwko, ale akurat wczoraj słyszałem na 19 jak jeden kierowca nadawał na drugiego, to aż włosy dęba stanęły :O
jacekam
Posty: 11
Rejestracja: 2009-10-30, 14:33
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jacekam »

tr12 pisze:Ja tam na podbeskidziu rzadko słyszę brzydkie słowa. Może tu bardziej wychowani są :D
A tak na poważnie, jeśli komuś się wyrwie to ja nie mam nic przeciwko, ale akurat wczoraj słyszałem na 19 jak jeden kierowca nadawał na drugiego, to aż włosy dęba stanęły :O
Właśnie, właśnie. Ja już nie chcę by mi włosy stawały :)
Koleżanki i koledzy z Krakowa, powiedzmy chamstwu NIE!! ( przynajmniej na 19-ce )
Alan 28Plus a obecnie Herbert I, Sirio ML-145
Awatar użytkownika
gosia79
Posty: 78
Rejestracja: 2009-07-03, 20:09
Lokalizacja: Łódź

Post autor: gosia79 »

Nie tylko z Krakowa... W całej Polsce powiedzmy chamstwu NIE !!!
M-TECH LEGEND II + SIRTEL SANTIAGO 600
Caps

Post autor: Caps »

U mnie w Wałbrzychu cisną na 19 kanale. A powiedz im coś to zbełtają Cię do suchej nitki ...
Awatar użytkownika
gosia79
Posty: 78
Rejestracja: 2009-07-03, 20:09
Lokalizacja: Łódź

Post autor: gosia79 »

Jak zwracam uwagę panom rzucającym mięsem to przeważnie robi się cisza w eterze :mrgreen: chyba robi się im głupio że kobieta zwraca uwagę :mrgreen: :mrgreen: ale oczywiście zdarzają się wyjątki co zaczynają pyskować :evil: mam psychologiczny sposób na takich i gaszę ich jednym zdaniem ;-) :hopla: :hopla:
M-TECH LEGEND II + SIRTEL SANTIAGO 600
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

gosia79, powiedz jakie to magiczne zaklecie na nich działa :?: 8-)
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
jacekam
Posty: 11
Rejestracja: 2009-10-30, 14:33
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jacekam »

kgb14 pisze:gosia79, powiedz jakie to magiczne zaklecie na nich działa :?: 8-)
Ja też proszę o to magiczne zaklęcie, bo mój stary sposób to troszkę przydługi jest.
A tak troszkę z innej beczki, czy Was też irytują roger-beepery zwłaszcza w mieście?
Alan 28Plus a obecnie Herbert I, Sirio ML-145
Awatar użytkownika
Besserwisser
Posty: 3564
Rejestracja: 2010-02-19, 22:35
Lokalizacja: Starting GPS...
Kontakt:

Post autor: Besserwisser »

Też. Ale jest na to sposób. Włączam mojego dziesięciotonowca i po kilku wymianach zdań robi się cisza.
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
God listens to Slayer
Awatar użytkownika
KiMCIO
Posty: 2442
Rejestracja: 2008-06-04, 19:22
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: KiMCIO »

oj kurde chyba takiego rogera trzeba będzie sobie skombinować, bo co ludzie mnie wkurzają używając rogera w AM w podstawie..to szok :-)
Pomagam w zakupach w Chinach.

http://ali.pub/e5dqi" onclick="window.open(this.href);return false;

Gwarantuje dobre ceny :-) Dla Kolorowych specjalne oferty!
Awatar użytkownika
gosia79
Posty: 78
Rejestracja: 2009-07-03, 20:09
Lokalizacja: Łódź

Post autor: gosia79 »

kgb14 pisze:gosia79, powiedz jakie to magiczne zaklecie na nich działa :?: 8-)

He he, porównuje ich intelekt i "polską" wymowę do ich małych "ptaszków" :lol: albo że mają jaja większe niż kulturę i takie tam podobne :mrgreen: :mrgreen: jak facet usłyszy coś takiego od kobiety to się od razu zamyka a i inni panowie i panie również podejmują rozmowę i idą w moje ślady i wszyscy wyśmiewają takiego delikwenta :shrek: więcej już się nie odzywa :hopla: :hopla: znaczy się działa :mrgreen:
M-TECH LEGEND II + SIRTEL SANTIAGO 600
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

W kwietniu ubiegłego roku w okolicy Łodzi słyszałam coś takiego:"koleżanko a może chciałabyś mi pomalować jajeczko" heh to chyba Twoja sprawka Gosia :-P ta w sumie więcej się nie odzywałam.
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hydepark”