AKCJA: KOLEGO NIE PRZEKLINAJ NA RADIU 21. grudnia

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
HjeniuC
Posty: 1813
Rejestracja: 2009-11-24, 21:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: HjeniuC »

Mam podobne odczucia kolego. Nadmieniam że ja mam czym ryknąć żeby delikwenta przykryć. Temat Wrocławskich radiooperatorów niedorozwojów wogóle pozostawiam. :-x
YIP YIP
Awatar użytkownika
gosia79
Posty: 78
Rejestracja: 2009-07-03, 20:09
Lokalizacja: Łódź

Post autor: gosia79 »

Tak, kultury w eterze to My raczej nigdy się nie doczekamy i ja już też pisałam co mnie spotkało jak zwróciłam uwagę pewnym panom, szczerze powiem po takich słowach wszystkiego się odechciewa ale z drugiej strony gdyby Nas było o wiele więcej i za każdym razem była by zwracana uwaga to może by się jeden z drugim zastanowił co mówi i pomyślał że nie jest jedynym użytkownikiem cb. Gnębić buractwo :evill:
M-TECH LEGEND II + SIRTEL SANTIAGO 600
Awatar użytkownika
przemO7716
Posty: 331
Rejestracja: 2009-08-02, 10:12
Lokalizacja: Górki koło Łosic

Post autor: przemO7716 »

Poddawać się nie można :-P Ale macie rację czasami to człowiekowi ręce opadają! Ostatnio jakiś psychiczny stroił antenę na 19 jak się dopytałem później :-/ ciągle nośną stawiał baran. Rany co za ludzie!!! Tylko znaleźć takiego i antenę uciąć w połowie wtedy by przestał pajacować :-| Mnie tam też zjeb... jak hhmmm od tamtej pory nie chce mi się siedzieć na radiu w domu bo słuchać takich matołów to... sory za określenie ale to i tak delikatnie nazwane. Ale jak znajdę pracę kupię prawdziwa antenę to wrócę na plac boju! :shock: tylko z jakimś dopałem :D no!
superstar 120 + santiago 1200 + Astatic Road Devil w e36 + lemm at 231
Awatar użytkownika
Duke
Posty: 277
Rejestracja: 2009-07-12, 08:21
Lokalizacja: Szczecin JO73FK
Kontakt:

Post autor: Duke »

Tylko wspólna akcja może dać jakikolwiek efekt! Jak jakiś cham klnie i ktoś mu zwróci uwagę to on zwykle odpyskuje i "nakręca się" ale jak usłyszy kliku - zwykle cichnie... Najszybciej "uciszają" forumowicze. Poza tym konieczne jest informowanie o forum a na nim podstawy zachowania się w eterze. Na forum zachodniopomorskim pod regulaminem, jest 11 przykazań radiowca, wszelkie podstawowe informacje, o strojeniu, o tym, że stroi się antenę na 1, 20 i 40 kanale, itd... Coraz większa ilość odwiedzin na forum oraz frekwencja na spotach i informacje na radiu o naszym działaniu i spotkaniach o wypadach turystycznych (spływy kajakowe, zwiedzanie ciekawych miejsc, wyjazdy kolumną na spoty do sąsiadów z Forum Wielkopolskiego) skutkuje już zauważalnym podniesieniem się poziomu kultury na radiu. Pamiętać trzeba, że coraz więcej jest amatorów CB a oni potrzebują bardzo wielu podstawowych informacji...
Baza drukarnia: Albrecht 497W + Masen 5/8 λ
Baza dom: SS 3900 EFT + Sirio Boomerang 27 A
Mobil: W 210 E 200 Kompressor + Jackson II z helikalnym piratem (miasto) i Sirio Silver Megawatt 4000 PL (trasa). Alan 42 Multi.
Awatar użytkownika
max
Posty: 2529
Rejestracja: 2008-08-03, 11:21
Znak/ranga: 161CBF023
Lokalizacja: Oświęcim JO90OA

Post autor: max »

świeta prawda Duke
Awatar użytkownika
przemO7716
Posty: 331
Rejestracja: 2009-08-02, 10:12
Lokalizacja: Górki koło Łosic

Post autor: przemO7716 »

A wiecie co... mi się zdaje że ludzie przywykli jak ktoś kur... na radiu. Albo się boją odezwać albo im się nie chce po prostu i nie przeszkadza im to? No nie wiem! Słyszałem tylko 2 osoby żeby kogoś upominały. Jeden wewnętrzny Bartek z siedlec i jakiś Janek? też z okolic siedlec. A reszta to używa radia tylko do nasłuchu i pasożytowania :cry: no przesadziłem 70% pasożytuje reszta pomaga jak tylko może :-/
superstar 120 + santiago 1200 + Astatic Road Devil w e36 + lemm at 231
optimus prime
Posty: 28
Rejestracja: 2010-02-28, 21:30
Lokalizacja: pl

Post autor: optimus prime »

Z CB jest troche jak z internetem tzn. przed klawiatura w domu i z mikrofonem w samochodzie to kazdy jest kozak.Chamstwa sie nie wypleni,ale nie mozna nie reagowac na takie zachowanie.Na CB mamy taki maly paradoks z jednej strony wszyscy sa kolegami,mobilkami i jest super milo.Z drugiej strony jak juz zaczna bluzgac to od najgorszych :-/
mackur
Posty: 37
Rejestracja: 2010-01-23, 23:32
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mackur »

jak wyeliminujecie im slowa motyla noga, niech to dunder świśnie, kurza stopa itp.... to oni nie będą mieli nic do powiedzenia. Oni też chca się czasem odezwać :)))))


Hasło dnia: "nie jest problemem mówić.....wyzwaniem jest słuchać" :))
a na radiu mam wrażenie, że jest odwrotnie :)))))

u nas nawet kropkowanie jest zabronione :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2010-03-19, 12:43 przez mackur, łącznie zmieniany 1 raz.
Promil(ek)
Mobil: SS3900EFT + FD1818 (zapas JohnsonII)
Antena: ML145(na uchwycie bagażnik)
orba
Posty: 2924
Rejestracja: 2008-11-16, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: orba »

mackur pisze:nie jest problemem mówić.....wyzwaniem jest słuchać" :))
właśnie właśnie. Wielokrotnie słyszę na radiu że ktoś z bluzgami leci po ludziach że nie mówią jak droga i tak dalej ale kurde bęcwał nie rozkręci radia i nie posłucha chwili tylko od przekręcenia kluczyka daje na pedał gazu ile fabryka zaaplikowała pod maskę i marudzi że nic nie wiem albo że mandacik a nikt mu nie powiedział. Po drugie mnie samą szlag trafia i ledwo się powstrzymuję jak ludzie bzdurne, pozlepiane nie wiem skąd info o trasie przekazują, Po trzecie jak słyszę że ktoś piszczy i do tego inny bęcwałek go chwali za czystą modulację to już sama jak ten discoverowy frustrat drogowy z aucie od larw i kasztanów lecę. Swoją drogą jak sobie to pozlepiam to wcale się nie dziwię tym kierowcom co muszą takiego bełkotu słuchać przez tyle godzin w aucie. Nie pochwalam bynajmniej przeklinania na radiu ale wcale tym ludziom nie zazdroszczę.
Każdy ma szansę na ciepłe słowo =)
Awatar użytkownika
leonid pakas
Posty: 634
Rejestracja: 2009-12-30, 14:15
Lokalizacja: Poznań

Post autor: leonid pakas »

Z niektórymi Sibistami jest jak z Polskimi kierowcami ciężarówek ... Tu zaraz zaczną na siebie klnąć wyzywać się jednego dnia i zjadą na pobocze dadzą sobie po buzi a w weekend zjeżdżają na ten sam parking jeden przynosi stolik drugi procenty i normalnie ze sobą rozmawiają i piją ... Więc gdzie tu normalność ?
Awatar użytkownika
przemO7716
Posty: 331
Rejestracja: 2009-08-02, 10:12
Lokalizacja: Górki koło Łosic

Post autor: przemO7716 »

Dzisiaj spotkałem się z takim przypadkiem podkreślam że ciężkim!!! Siedzę sobie na radiu czekam na mamuśkę jakiś cwaniaczek sie pyta jak droga na Międzyrzec i tak pare razy... A że ruch mały bo ta mieścina bardziej wieś przypomina nikt sie nie odzywał. Nagle koleś wyskakuje z tekstem ,,jeba.. hu... z łosic" ktoś się odezwał do niego a ja się spytałem czemu tak ,,ślicznie" mówi. Odpowiedz była taka: bo się nikt nie odzywa i nie odpowiada na jego pytanie. Spytałem się skąd pochodzą tacy wychowani i kulturalni ludzie... nic nie odpowiedział już widocznie się wstydził swojego pochodzenia. Się zemścił że dla pana hrabiego nikt nie odpowiedział no :mrgreen: czereśniak jaki!
superstar 120 + santiago 1200 + Astatic Road Devil w e36 + lemm at 231
Awatar użytkownika
leonid pakas
Posty: 634
Rejestracja: 2009-12-30, 14:15
Lokalizacja: Poznań

Post autor: leonid pakas »

Ja 4 dni temu miałem znowu taki przypadek ,że gościu pomimo komunikatów dostał mandat za prędkość od nieoznakowanych misiaków i tak słucham i słucham i wrócił do auta a jaka wiązanka z jego ust poszła to tylko wszyscy zaczęli płakać żeby przestał :D.
Awatar użytkownika
Gośkowa
Posty: 132
Rejestracja: 2007-12-03, 19:37
Lokalizacja: JO94GJ / SQ2NUG

Post autor: Gośkowa »

Jak Polak na #19 jadąc do pracy czy też w trasę nie przeklnie to się jakiś taki chorusieńki czuje.

Masakra
BAZA ALAN 555 + mikrofon Pan DM-432 MT

sekju dijaks, sekju dijaks dis is poland stejszyn łan six-papa lima czarli bravo dostał w limo poszedł w tango.
Awatar użytkownika
Duke
Posty: 277
Rejestracja: 2009-07-12, 08:21
Lokalizacja: Szczecin JO73FK
Kontakt:

Post autor: Duke »

Powodem wulgaryzmów na # 19 i nie tylko o zgrozo u KF też, jest wyjątkowo ubogi zasób słów oraz nerwowość. Myślę, że częściej i więcej klną ludzie niscy - jest to wytłumaczone ich nadpobudliwością spowodowaną bliskością bijącego serca w genitalia.
Baza drukarnia: Albrecht 497W + Masen 5/8 λ
Baza dom: SS 3900 EFT + Sirio Boomerang 27 A
Mobil: W 210 E 200 Kompressor + Jackson II z helikalnym piratem (miasto) i Sirio Silver Megawatt 4000 PL (trasa). Alan 42 Multi.
Awatar użytkownika
kgb14
Posty: 6309
Rejestracja: 2007-12-23, 12:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: kgb14 »

Duke pisze:jest to wytłumaczone ich nadpobudliwością spowodowaną bliskością bijącego serca w genitalia.
:mrgreen: :lol:
,,One To Day is Worth Two To- Morrows''
Mobil Subaru Forester Kpo DX 5000 +ASTATIC ROAD DEVIL + SIRIO MEGAWATT 4000 w ,,dziurce'' Ręczniak CB: Alan-80A Baza : Radmor AFM 871
http://www.formaniak.aaf.pl/
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hydepark”