Akcja DX-uje poprawnie

Posty będą dodawane po akceptacji. Nie pytamy tu o radia itp.

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

chemik1980
Posty: 5
Rejestracja: 2020-05-21, 18:10
Znak/ranga: 13RF663

Re: Akcja DX-uje poprawnie

Post autor: chemik1980 »

To ja moze odgrzeje troche, moglby mi ktos napisac jak w dzisiejszych czasach przebiega wymiana QSL, kiedys tzn. jakies 25 lat temu podawalo sie adres i szlo, Ty wysylales na drugi koniec swiata i dostawales z drugiego karteczke. Najczesciej kupowalo/wynajmowalo sie na poczcie skrzynke PO BOX i bylo ok. A jak to wyglada teraz, czy to nadal tak dziala czy jakos poprzez www, czy jak. Pytam bo wracam od jakiegos czasu teraz wiecej jako nasluchowiec do hobby, ale korci mnie zeby wrocic do DX.
Awatar użytkownika
Francuz
Posty: 3543
Rejestracja: 2007-11-29, 15:23
Lokalizacja: Sosnowiec
Been thanked: 2 times

Re: Akcja DX-uje poprawnie

Post autor: Francuz »

Tak samo.
Możesz podać podczas łączności e-mail zamiast adresu bo tak prościej (chyba, że on jest konstanty.brzenczyszczykiewicz@costam.com) i dalej jak napisałeś ;-)
chemik1980
Posty: 5
Rejestracja: 2020-05-21, 18:10
Znak/ranga: 13RF663

Re: Akcja DX-uje poprawnie

Post autor: chemik1980 »

Musze sie wsluchac bardziej co teraz jest bardziej preferowane, mam radio w aucie i poki co ciezko z czasem zeby sie gdzies na dx wybrac, ale na pewno takowy bedzie, przymierzam sie teraz do jakaiejs anteny, ktora bedzie sluzyla jako "postojowa", a na czas jazdy bede ja demontowal, na razie rozgladam sie za DV-27, chyba ze cos jeszcze wynajde, ale to chyba na osobny temat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ABC cb radia.--Podstawy , czyli co kazdy powinien wiedzieć.”