Serwisy w łódzkim - DYSKUSJE

Banda "Ojca Dyrektora"

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

askier

Post autor: askier »

Marcin, sądzę, że powinieneś wydzielić wątek a temat powinien pozostać bo jest istotny zarówno z punktu widzenia userów z łódzkiego jak i serwisu.


arkady, każdy ma prawo do własnego zdania, zarówno Norbi czy ktokolwiek inny do krzyczenia w eterze aby nie jeździć na kwiatów polskich jak i Ty do tego aby pytać się co 30minut "serwis cb kwiatów polskich (...) jak mnie słychać" - powinieneś wziąć to pod uwagę, wolny eter - wolny rynek.

p.s - mi polityka chamskiego ogłaszania się w eterze nie pasuje i choćby dlatego będę jeździł do innych serwisów jak CARO na przybyszewskiego czy Junior w Zgierzu. A poza tym, to serwis z kwiatów polskich może krzyknąć na #35 do Caro i będzie wiedział jak go słychać. Jeszcze jedno kilku moich znajomych po naprawach w tym, że serwisie powiedziało dość - zawsze wychodziło coś extra do zrobienia..dziwne..
Ostatnio zmieniony 2009-11-29, 22:10 przez askier, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

Marcin pisze:Panowie, koniec OT, posty odbiegające od tematu bedą usuwane.
Przepraszam Cię bardzo Adminie ale te posty to nie jest OT :!: :!: :!:
Jest to przecież temat o serwisach,a my dyskutujemy i wyjaśniamy wątpliwości odnośnie ewentualnych oskarżeń pod adresem pewnego serwisu w Lodzi :!: :!:
arkady pisze:norbi,skoro nie byłeś ...więc nie jesteś rzetelny i to jest złe... wypowiadać sie o serwisach których nie znasz.
Ale po co mam być u ciebie :?: :?:
Ja worze radia do sprawdzonych serwisów w których po odbiorze będę pewien,że są one naprawione :!:
arkady pisze:to Adriana nie słyszysz?czy udajesz że nie słyszysz?
Tak,słyszę go sporadycznie ja sprawdza radia ale on w przeciwieństwie do ciebie nie robi tego często :!:
arkady pisze:Ja znam równierz osoby które ciebie znają,ale mnie nic do tego by cie oceniać.
A mi to zwisa,kto jakie ma zdanie o mojej osobie :!: :!:
Nie kradnę,nie jestem żulem,zarabiam uczciwą pracą na chleb,a zawiść ludzka jest silniejsza od człowieka :-/ .
Mam prawo oceniać serwisy jako użytkownik CB radia i nikt mi tego nie zabroni :!: :!:
I tak na marginesie nie mam aspiracji przywódczych oraz nie chcę w jakimś stopniu zaistnieć w grupie i komuś imponować :roll:
Zwisa mi to co o mnie myślą i jak mnie postrzegają,ponieważ robię swoje i mam grupę przyjaciół którzy nie są fałszywymi ludźmi :-P
I tyle z mojej strony w celu wyjaśnienia i prosze admina o nie kasowanie mojego postu,ponieważ nie jest to OT :!: :!: :!:
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
askier

Post autor: askier »

aha, żebym nie był gołosłowny to:

Alan 102 - przestało działać któreś pokrętło a później wyszło, że i końcówka mocy była "nadpalona" czy jakoś tak?

reszta to jakieś bzdury (przestrojenie, zmiana wtyczki) ale zawsze poza naprawą przy odbiorze okazywało się, że trzeba było coś jeszcze zrobić..
arkady
Posty: 20
Rejestracja: 2009-11-23, 17:31
Lokalizacja: lodz

Post autor: arkady »

więc jeśli tak każdy by mógł rzucać oszczerstwami ,nie popartymi faktami wyszło by na to że wszyscy są ci zli.Ja nie mam w zwyczaju wypowiadać sie o kimś czy o czymś czego sam nie doświadczyłem,Pozdrawiam
co cie nie zabije-to cie wzmocni
Awatar użytkownika
Przem78
Posty: 598
Rejestracja: 2009-10-24, 10:14
Lokalizacja: Łódź - Bałuty

Post autor: Przem78 »

askier pisze:Marcin, sądzę, że powinieneś wydzielić wątek a temat powinien pozostać bo jest istotny zarówno z punktu widzenia userów z łódzkiego jak i serwisu.

święte słowa - tylko żeby reszta serwisów nie obrosła w piórka :shrek:

p.s - mi polityka chamskiego ogłaszania się w eterze nie pasuje i choćby dlatego będę jeździł do innych serwisów jak CARO na przybyszewskiego czy Junior w Zgierzu. A poza tym, to serwis z kwiatów polskich może krzyknąć na #35 do Caro i będzie wiedział jak go słychać. Jeszcze jedno kilku moich znajomych po naprawach w tym, że serwisie powiedziało dość - zawsze wychodziło coś extra do zrobienia..dziwne..
niestety znów święte słowa - dobre reklamuje się samo :idea:

P.S odwiedziłem "prawie" wszystkie serwisy w Łodzi ( niestety mam taki hobby, że jak coś mnie interesuje to czytam i pytam, gdzie się da nawet i u samego źródła czyli w serwisach ) gdyż w temacie cb jestem początkujący - ale tylko w kilku serwisach dostałem informacje podobną lub bardzo zbliżoną do tego co można poczytać w necie, na forach lub książkach ( mało tego 2 serwisy wypowiedziały się mało pochlebnie o swojej ofercie - chodzi o mica XXXX po rozmowie telefonicznej stwierdzili, jakoś to działa ale My tego nie polecamy...reszta twierdziła, że super wybór i nic tego nie przebije....) i to właśnie jest dobre podejście do klienta - bo nie zawsze wiesz co ktoś po drugiej stronie lady wie.... żeby nie burzyć dyskusji nie powiem jakie to serwisy..... dodam tylko że polecane w Łodzi i to dość wysoko w rankingach :shrek:
Mobil: Yosan 3031 Turbo (mod by Konektor)+Densei 2002+Comet 840+Sirio 3K+ESP12 a to wszystko upchane do niemieckiej Skody
Obrazek
Pozdr. Przemek :)
Awatar użytkownika
Norbi_Zgierz
Posty: 1990
Rejestracja: 2007-12-04, 06:16
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Norbi_Zgierz »

arkady pisze:więc jeśli tak każdy by mógł rzucać oszczerstwami ,nie popartymi faktami wyszło by na to że wszyscy są ci zli
Tylko dlaczego tych osób jest kilka wypowiadających się podobnie :?: :roll:
Wyczuwasz w tym zmowę,czy zwykłą opinię klienta :roll:
Powiem Ci inaczej,to od ciebie i twoich wykonywanych usługach zależy czy będziesz miał klientów czy ich stracisz :roll:
Daj Ci Bozia zdrówko i dużo kasy ponieważ nic nie mam do ciebie :-P
Zyczę więcej uśmiechu przy korespondencji z klientami,chociaż wiem jacy potrafią być upierdliwi :!:
I zejdź trochę z mocy,bo tak przesiewasz na Teofilowie,że ufffff :-P

Pozdrawiam,
<nie lubiany>Norbi :-P

[ Dodano: 2009-11-29, 22:43 ]
Przem78 pisze:żeby nie burzyć dyskusji nie powiem jakie to serwisy..... dodam tylko że polecane w Łodzi i to dość wysoko w rankingach :shrek:
Niestety Caro też się troszkę popsuło :roll:
Kiedyś zaniosłem mikrofon do zmiany końcówki na 5 pinów i pewien Pan miał problem z jej wymianą :mrgreen:
Ale ja się na nic nie skarżę :mrgreen:
A wiadomo Przem78 że jak chcesz coś kupić w serwisie,to wszystko jest dobre :-P
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą!!!.
askier

Post autor: askier »

przede wszystkim nie chodzi tutaj o oczernianie kogokolwiek.

Sytuacja jest "naprawialna" - przekonaj nas do tego, że ten serwis robi naprawdę dobrą robotę i ma klientów mimo wszystko. My nie jesteśmy uparci tylko po to aby komuś zrobić na przekór - takie mamy doświadczenia, jesteś w porządku? nie masz nic sobie do zarzucenia - nie składaj broni tylko zmień to! najłatwiej schować głowę w piasek Piszesz, że coś jest niepoparte faktami - teraz się nie da poprzeć bo wszystkie fakty są "naprawione" lub ich już nie ma. Miałem taki sygnał od 2 czy 4 osób, które miały problem z radiem - po usłyszeniu ogłoszenia pojechali pod ten adres. Nic więcej.

Będę ciągle poruszał temat reklamy w eterze - dlaczego inne serwisy poza tym z kwiatów polskich się nie reklamują? czyżby inaczej zdobywali klienta??
jeżdżę po łodzi zazwyczaj 8h w godzinach pracy i niejednokrotnie takie kryptoreklamy słychać bardzo często nawet co 30minut do tego inne superlodówki i telewizorki.
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

żeby nie było że nie można Reklamować serwisu na 19 kanale...
askier już nawet nie w tym rzecz że jakiś tam serwis ogłasza się na 19... arkady, coś wspomniał że serwis na Traktorowej się ogłasza... raz jedyny raz słyszałem Adriana na 19 jak mnie wołał , bo zagadaliśmy się i zapomniałem coś od nich wziąć(czy coś takiego) swego czasu często bywałem w Łodzi i jakoś nigdy nie słyszałem o serwisie na Traktorowej, być może akurat coś ich wycinało... natomiast Kwiatów polskich ładnie trzeszcząco, na dopale tranzystorowym słychać... K.P. jak mnie słychać? -serwis trzesssszzzzcząco cie słychać... zero odzewu :roll:

tak czy siak ... najlepsza reklama pantoflowa... czasem jak nawet kumpla kumplowi zakładam jakąś antenke/zestroję czy coś, to były przypadki że ich jakis inny kumpel po 3 miesiacach dzwoni , bo ja tam kiedyś komuś zakładałem coś (pojęcia nie wiem komu) i teraz on też by tak chciał a boi się że go w "serwisie" wydymaja bo gdzieś tam kiedyś jego szwagra pod Wrocławiem wydymali i zapłacił tyle co się okazało że na miejscu kosztowało o 150 zł taniej... dobra wieść się niesie moze gorzej(bo nie jest na językach), ale lepiej trafia do konkretnego klienta...
jakoś niektórzy wabia klienta dobrocią ,profesjonalizmem, lub chociaż wysublimowanym sprytem gdzie pozostawiają u klienta poczucie zadowolenia z transakcji :mrgreen: , a inni ciagną ile mogą by wyssać ile się da, na wrzucać klientowi głupot , a póżniej po czasie delikwent przeczyta / dowie się jak jest na prawdę i pozostaje mu jedynie niesmak i pieczenie/swędzenie po "wydymaniu "... a póżniej ktoś ma pretensje że wypisuje się na jego temat mało pochlebne opinie...
taka prawda...

temat powstał po to by wystawiać subiektywne opinie...
może ktoś się trafi co pochwali , niedoceniane tu serwisy, i to będzie jego subiektywna opinia...
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
askier

Post autor: askier »

domino.pl pisze:temat powstał po to by wystawiać subiektywne opinie...
dokładnie - ktoś napisał, że bascom jest ble - miał takie przypadek to czemu nie, ja montowałem u nich i było dobrze, kolega z uczelni również - opinie są podzielone. Tak ma być.
domino.pl pisze:żeby nie było że nie można Reklamować serwisu na 19 kanale...
askier już nawet nie w tym rzecz że jakiś tam serwis ogłasza się na 19...
a no pewnie, że można. ostatnio jakiś gość zmywarkę sprzedawał :mrgreen: - generalnie nie mam nic przeciwko sprawdzaniu radia po naprawie czy reklamowania serwisu - jeżeli nie jest to natrętne i nie słychać od Łęczycy po Piotrków :!: btw - był kiedyś swojego czasu taki gość, co gdzieś na retkini siedział i sprzedawał (tak się fajnie seplenił) natręt taki - co 5-10 minut to samo...później wyniósł się do Tuszyna i na szczęście już go nie słyszę (aha wciskał ciemnotę a ceny miał z kosmosu)
Awatar użytkownika
HjeniuC
Posty: 1813
Rejestracja: 2009-11-24, 21:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: HjeniuC »

IMHO wszelkiego rodzaju opiniotwórcze tematy w materii kto jest cacy a kto jest bleee powinny wylądować w koszu
tylko ciśnienia się robią niepotrzebne

Sam prowadzę działalność i naprawdę nie jest moim celem mieć rzesze niezadowolonych klientów którzy będą rozpowiadać, że "ten to tylko umie wziąć kase". Rynek sam zweryfikuje nieuczciwych i nierzetelnych a rozpisując się na takie tematy na forum w końcu niektórzy się pozabijają albo będą mieli podobnie jak ja czerwone kreski pod nickiem.
YIP YIP
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

hjeniu pisze:IMHO wszelkiego rodzaju opiniotwórcze tematy w materii kto jest cacy a kto jest bleee powinny wylądować w koszu
tylko ciśnienia się robią niepotrzebne

Sam prowadzę działalność i naprawdę nie jest moim celem mieć rzesze niezadowolonych klientów którzy będą rozpowiadać, że "ten to tylko umie wziąć kase". Rynek sam zweryfikuje nieuczciwych i nierzetelnych a rozpisując się na takie tematy na forum w końcu niektórzy się pozabijają albo będą mieli podobnie jak ja czerwone kreski pod nickiem.
widzisz, według ciebie niepotrzebne, a ktoś inny, a nawet może większość chciałaby wiedzieć, albo chociaż cokolwiek dowiedzieć się, czy taki przysłowiowy"hjeniu", :mrgreen: jest dobrym kontrahentem...

normalni :mrgreen: się nie pozabijają... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
czerwoną krechę nie wiem za co dostałeś, to ostrzeżenie dla ciebie... ale chyba nikt nie dostanie za prawdę i subiektywną wypowiedź w granicach kultury i dobrego smaku... 8-)
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
askier

Post autor: askier »

domino - dostał za "punkt 4 i 5 regulaminu forum" :)
Awatar użytkownika
domino.pl
Posty: 4127
Rejestracja: 2008-11-10, 00:09
Znak/ranga: 161CBF032 NOWICJUSZ

Post autor: domino.pl »

Marcin pisze:temat zostanie wydzielony
co to znaczy? wyróżniony? :mrgreen:
Kliknij ☞
____ ☞
domino.pl-Mobil
____ ☞ domino.pl-Baza
____ ☞ domino.pl-allegro

⚡⚡⚡⚡⚡⚡
_
askier

Post autor: askier »

nie domino - po prostu chodzi o przeniesienie dyskusji o rzekomym oczernianiu do osobnego wątku tak aby zostawić temat o polecanych i nie w spokoju..
arkady
Posty: 20
Rejestracja: 2009-11-23, 17:31
Lokalizacja: lodz

Post autor: arkady »

najgorsze jest to... że piszą ci co mają najmniejszą wiedzę,bo obsmarowywując kogoś kogo sie nie zna -to już jest podłość albo szkodzenie konkurencji...Ale na to sie chyba nic nie poradzi,bo na każdym forum w kazdym temacie znajdą sie osobnicy wszechwiedzący ,szczególnie wygadani... niemalze na każdy temat...niestety najczęściej o bardzo nikłej wiedzy.Pzdr.
co cie nie zabije-to cie wzmocni
ODPOWIEDZ

Wróć do „Region Zgiersko-Łódzki”