Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Moderatorzy: Hasan-Łódź, Krecik, Moderator

Awatar użytkownika
Krecik
Posty: 2259
Rejestracja: 2008-06-09, 12:23
Lokalizacja: Kazimierz Biskupi
Kontakt:

Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: Krecik »

Proszę wpisywać Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane w waszym regionie
KRZYSIEK 1
Posty: 16
Rejestracja: 2009-12-13, 22:37
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: KRZYSIEK 1 »

Polecam "Alaska" Gdynia ul.Portowa przy Komendzie Policji. Sprawna fachowa obsługa ceny za naprawę przystępne.

Nie polecam Gdynia ul. Śląska. Po kupnie unidena 520 strasznie warczał i harczał w nadawaniu . Zaniosłem do sprawdzenia zestrojenia. Podobno sprawdzał i powiedział, że ok problem pozostał. Jeszcze 2x ( łącznie 3X ) zanosiłem do poprawki i za każdym razem było gorzej niż poprzednio. Potem zaniosłem do Alaski diagnoza postawiona od razu - żle przestrojone. naprawa 20zł i radyjko odzyskało głos taki jaki powinno mieć.
Awatar użytkownika
esc0bar
Posty: 6
Rejestracja: 2010-03-18, 16:25
Lokalizacja: Slupsk

Post autor: esc0bar »

Jezeli kiedykolwiek bedziecie przejezdzac przez Slupsk i zdarzy sie Wam miec problem z CB radiem to wtedy wolajcie Marka na kanale 24. Starej daty radiowiec, ktory pomoze, doradzi i sprzeda w dobrej cenie. Polecam.
Awatar użytkownika
Gośkowa
Posty: 132
Rejestracja: 2007-12-03, 19:37
Lokalizacja: JO94GJ / SQ2NUG

Post autor: Gośkowa »

Pkmot
ul.Morenowa 32
80-172 Gdańsk
Firma ...

Chłopaki naprawdę znają się na rzeczy. Najtańszy sklep oraz servis w Gdańsku.

Nie polecam natomiast
Firmy
Carlos
ul. Leszczyńskich 9D
Gdańsk
BAZA ALAN 555 + mikrofon Pan DM-432 MT

sekju dijaks, sekju dijaks dis is poland stejszyn łan six-papa lima czarli bravo dostał w limo poszedł w tango.
Awatar użytkownika
Rotten
Posty: 140
Rejestracja: 2009-07-20, 22:50
Lokalizacja: Trojmiasto

potwierdzam

Post autor: Rotten »

to, co pisze Goskowa. PKMot - super, carlos do bani
Jackson II ASC tuning Konektor + K-PO EC2018 (Filipiny) tuning Konektor + Sirio T5000 w dziurce po FM
wrotki
Posty: 17
Rejestracja: 2010-10-25, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wrotki »

a pod którym polecanym adresem, bawią się w coś więcej w aucie? chodzi mi o ewentualne poprowadzenie, w osobówce instalacji podsufitką i po słupkach. myślę o wymianie dachowej od radia, anteną CB, a radiowa niech się naklei na szybę.
w pick-upie wszystko jest na wierzchu i jest ok, ale osobówka to tak bardziej jest jednak żony ;-)
Opel Campo 4X4
ST 2000 dziura w dachu
Uniden 78 LTW
Awatar użytkownika
Maniekk
Posty: 105
Rejestracja: 2009-05-30, 19:32
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Maniekk »

Polecam również :hopla:
Gośkowa pisze:Pkmot
ul.Morenowa 32
80-172 Gdańsk
Firma ...

Chłopaki naprawdę znają się na rzeczy. Najtańszy sklep oraz servis w Gdańsku.

Nie polecam natomiast
Firmy
Carlos
ul. Leszczyńskich 9D
Gdańsk
Awatar użytkownika
Pawciu
Posty: 1111
Rejestracja: 2009-09-22, 18:42
Lokalizacja: Skierniewice KO01BW87

Post autor: Pawciu »

polecam sklep maxim w Skierniewicach dobry chłopak przystępne ceny i zna sie na radiach i można z nim pogadać jak cb radiowiec z cb radiowcem A odradzam sklep cb nie wiem jak sie nazywa w głownie wjazd od łowicza koleś w tej budzie kempingowej nie zna sie na radiach a wymądrza sie jak nie wiem najlepsze u niego radio w budzie to alan 199 i mówi że jest najlepsze z cb dostępnych na polskim rynku
M1. Johnny III tuning + President texas 208 + ESP-12

Nigdy nie narzekaj , że w życiu masz pod górę , jeżeli zdecydowałeś ,że idziesz na sam szczyt
Awatar użytkownika
Hasan-Łódź
Posty: 7783
Rejestracja: 2009-11-27, 21:49
Znak/ranga: KIEROWNIK REŻYSER
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Hasan-Łódź »

Czy to jest woj. pomorskie? :mrgreen:
#
Jam jest KONEKTOR.
cennik sprzętu radiowego od KONEKTOR dla CBF

wyborne ceny na Yaesu, Icom, Kenwood, TYT - info PW

montaż 3er
montaż X6
Awatar użytkownika
Pawciu
Posty: 1111
Rejestracja: 2009-09-22, 18:42
Lokalizacja: Skierniewice KO01BW87

Post autor: Pawciu »

o kurde sory nie spojrzałem gapa zemnie :-D
M1. Johnny III tuning + President texas 208 + ESP-12

Nigdy nie narzekaj , że w życiu masz pod górę , jeżeli zdecydowałeś ,że idziesz na sam szczyt
WidzeSzalenstwo
Posty: 1
Rejestracja: 2011-09-23, 19:37
Lokalizacja: Miasto

Post autor: WidzeSzalenstwo »

esc0bar pisze:Jezeli kiedykolwiek bedziecie przejezdzac przez Slupsk i zdarzy sie Wam miec problem z CB radiem to wtedy wolajcie Marka na kanale 24. Starej daty radiowiec, ktory pomoze, doradzi i sprzeda w dobrej cenie. Polecam.
Również polecam
Awatar użytkownika
jedrek56
Posty: 4
Rejestracja: 2011-12-14, 16:37
Lokalizacja: polska Slupsk

serwis cb

Post autor: jedrek56 »

witam atak o SLUPSKU to nic jest serwis cb prz urzedzie celny w slupsku ul. MŁynska
Awatar użytkownika
magik29
Posty: 188
Rejestracja: 2012-05-20, 11:18
Lokalizacja: Gdańsk

Re: potwierdzam

Post autor: magik29 »

Rotten pisze:to, co pisze Goskowa. PKMot - super, carlos do bani
Może kiedyś był... teraz po 1 antena zamontowana na odpierd... tak jak pokazywałem na zdjęciach - podobno nie było innej możliwości montażu na stale a na forum się dowiedziałem że jest ich wiele - wybrano najprościej a że będzie działać jak działa - co ich to interesuje. Żeby przełożyć antenę z sirio 2000 na PLC 1000 musiałem przyjeżdżać 3 razy mimo że miałem być obsłużony już za 1 razem (wiecznie brak czasu). Pan Artur (właściciel) sprawia wrażenie że pracuje tam za karę (właściwie prowadzi firmę) no cóż sądzę że..... wolałby sączyć browara w tym czasie :-). Rozbawił mnie jak montując Sigmę mówi że montuje Sirio która chyba wg jego opinii rewelacją nie jest (na cewce jest jak byk naklejka zółta z nazwą). Zwróciłem mu uwagę że myli anteny to się zreflektował (sprawiał wrażenie że nie zna PLC 1000). Zasadniczo pewnie był nie zadowolony iż nie kupiłem czegoś w ich sklepie. Jego wspólnik jest normalny i nie sprawia wrażenie że nie wie co robi. No może tylko zadziwił mnie jak przy SWR. 1.05 [40] i 1.0 [1] (taki mi podał) chciał przycinać antenę - zawsze się antenę wkłada w dół lub ciągnie w górę ale w PKMOT sie tnie (Sirio turbo też była przycięta) zdaje sobie sprawę że tak jest szybciej no ale to w tej sytuacji jest dla mnie zwykłym niszczeniem anteny. Powiedziałem że ma zostawić jak jest i odjechałem
Mobil: Sigma PLC 1000+President JACK (tuning Bess)/C29+ Motorola RSN 4001a

zestaw marzeń CB: Alan 109 + Hustler IC 100 BO NIE WARTO PRZEPŁACAĆ
bmcmateusz
Posty: 15
Rejestracja: 2014-11-30, 20:20

Serwisy sprzętu CB godne polecenia i nie polecane

Post autor: bmcmateusz »

Nie polecam Chojnice na wlocie od strony Kościerzyny. Mówi co chce się usłyszeć jak go się na coś nakieruje to to poleca żeby sprzedać, stara się wcisnąć co mu zostało na sklepie jak chciałem kupić nie od niego to po wiedział że President teddy i Harry III to to samo. Dzięki kolegom z forum nie wpakowałem się , a i jeszcze bym zapomniał dla niego każda antena jest zestrojona dobrze podłącza i mówi że jest idealnie :)
Mobil: Harry III + Sirio MAG ML 145
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie ”